Şimdi Ara

kötümserler toplanın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu sene gordugum en mantiksiz yorum odulunu size veriyorum hocam kusura bakmayin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sınav hakkında niçin kötümserim. Kendi adıma konuşuyorum. Tyt için sınavda stres yaşamamış biri iseniz yapılmayacak soru yoktu. Zor soru yoktu yani. Ayt için de zaman bol. Feni önceki senelerden daha kolay. Matematiği için de 180 dakikadan arta kalan zamanda her sorusu çözülebilecek bir sınavdı bence. Yani çözülür kesin demiyorum ama eşek değilsen bir fikrin olur . Çevremdeki insanlardan da sene boyu matematik öğrettiğim kişiler matematikte 40 ını da işaretlemiş ve emin olarak işaretlemiş. Bu kişiler çok da iyi değildi ve çok büyük iddiaları yoktu. Kötümser olmamın sebebi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FeelsDendiMan kullanıcısına yanıt
    komik bir arkadaş abi. 8-9k diyordum buraya gelmeden önce diyorum (ki o da sıralama sitelerinden ve etrafımdakilerden dolayı) adam diyor ki "adama bak 8k banko diyor". sal bence boşver. saygı dolu yorumun için de sağ olasın. haklısın dediklerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doloresabernathy -- 9 Temmuz 2018; 18:43:46 >
  • doloresabernathy D kullanıcısına yanıt
    Bence de gayet eğlenceli bir arkadaşmış. Yani gerçekte tanımadığım sürece eğlenceli .

Forumun yorumumun birisi tarafından saygılı olduğunun düşünülüp teşekkür edilecek kadar saygılı insandan yoksun olduğunu bilmiyordum

Ama ben senin sabrından dolayı seni takdir ediyorum. Ben dayanamadım arkadaşa seni düşünemiyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestoftimes

Bu mesaj silindi.
    hocam saygı duyuyorum fikrine. ben de sınavlaya göre 476 diyorum zaten yuvarlanmamış haliyle tabi, puanım 476 derken sadece gerçekte 472 olmadığını belirtmek istedim. puanımı yüksek sıralamamı iyi gösterme gibi bir çabam yok, neden olsun? çaresizlik falan değil, benim fikrim de 2016 gibi geleceği yönünde nedenlerini de belirttim. ne var bunda?

hocam peki ne kadar kötümsersin? bu netlere kaç gelir sence? hangi yıl gibi gelir?

Nete göre tahmin yapamam. Sadece sallamış olurum. Ama ben sonucun ilk elli bin için 2016 dan da kötü geleceğini düşünüyorum.

anladım. hayırlısı kardeşim sağol

Bence de, hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeelsDendiMan

Bence de gayet eğlenceli bir arkadaşmış. Yani gerçekte tanımadığım sürece eğlenceli .

Forumun yorumumun birisi tarafından saygılı olduğunun düşünülüp teşekkür edilecek kadar saygılı insandan yoksun olduğunu bilmiyordum

Ama ben senin sabrından dolayı seni takdir ediyorum. Ben dayanamadım arkadaşa seni düşünemiyorum .
    Way be böyük adam böyök laf etti

• sweetheartt S kullanıcısına yanıt
    2015-2018 arası her sınava girdim sana diyeceğim ciddiysen komik ciddi değilsen daha da komik.
  • gldnlly kullanıcısına yanıt
    sen ne düşünüyorsun abi?

• 2. Seneye göre 3. Senem 10 kat daha zor geçti

Geçen sene sıralama aralığımı tahmin etmiştim ve birebir tutturdum ama bu sene puan türlerinin değişmesiyle kestirmek çok güç,yuvarlak tahminim 2016 sıralamalarından iyi geleceği ama öyle uçurum fark olmaz sayısalda, eşit ağırlıksa muamma.Mesajı değiştirdim çünkü 16-17 sonuçlarıma tekrar bakıp değerlendirdim.Bu forumda 2017 yılına 2010 gibi gelecek diyenleri gördü bu gözler.Bir kere ygs de kim feni ve sosyalı toplam 80dk da çözer,insanlar ordan min 30-40 dakika daha arttırıp matematikte kullanıyordu ,sınavdan çıkınca da dedim sürem olsa yapardım ama sürem yetişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gldnlly -- 12 Temmuz 2018; 0:46:1 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.