Şimdi Ara

KOTAM 20 GB NE KADAR FATURA GELİR EVDEN KAÇAYIM MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuray

Otogar Tek cozum.. dh ofisine git bence , 1 gun uyerlere konaklamalari bedava ama 620 postu gecmen lazim ,en kisa zamanda post kasip gidebilirsin, diger gunler de konu silerek oduyebilrsin bence

bence konaklama hakkını hemen kullanmasın,eğer giderse sonra gidemez çünkü babası para ödüceği zaman bunu dışarı atabilir
    şimdilik evde kalsın
  • Bir ara kotalı biri konu açmıştı downloadı terabyte ı (1000 gb) bulmuş ss koymuştu. Sonra gören olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Otogar Tek cozum.. dh ofisine git bence , 1 gun uyerlere konaklamalari bedava ama 620 postu gecmen lazim ,en kisa zamanda post kasip gidebilirsin, diger gunler de konu silerek oduyebilrsin bence

bence konaklama hakkını hemen kullanmasın,eğer giderse sonra gidemez çünkü babası para ödüceği zaman bunu dışarı atabilir
    şimdilik evde kalsın

beklesin babasini kovunca gitsin, tum gun konu silersen bene diger gunleri de halledersn
  • Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

TTnet'in sitesinden Alıntıdır.
  • Geçen ay 10 GB civarı download yapmıştım 56 TL fatura geldi.

56 gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4 ElemeNt l TaHta

quote:

Orijinalden alıntı: gnctnk

beyler ciddimisiniz ne kadar geçsek 62 den fazla gelmiyormu? bizim kota 10 a yaklaştı o zaman ben nie kendimi sıkıyorum daha fazla geçmesin diye

62 ödücene 42 ödersin daha ne istiyon Allah'tan belanımı ?

arkadaşım 10 gb olunca nasıl 42 ödüyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

TTnet'in sitesinden Alıntıdır.

saçma
    8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi

2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi

2 mb hız ve 4 gb olanlar 79 tl
    8 mb hız ve 4 gb olanlar 61 tl
    saçmalık,nasıl ayarlamış bu ttnet

• Osur kaç
  • Hm.. Ben demek ki baya aşıyorum.
  • 1mbitlerde 62 yok 56 son 3 aydır 56 ödüyorum her ay 30gb aşıyor
  •  KOTAM 20 GB NE KADAR FATURA GELİR EVDEN KAÇAYIM MI?

Bakalım ne kadar gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

Orijinalden alıntı: Casual59

benm 5 gb küsürdü 42 geldi ne ala

62 gelmesini mi istiyordun

zuhahahahaha

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.