Şimdi Ara

Kotaku: Playstation 4.5 Geliyor + 4K Çözünürlük Sunacak (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
8
Favori
10.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps3 0 olarak satılsa ne olur üretimi yok elde olanlar zamanında üretilmiş mağazalarda kalan ps 3 ler satılıyor zaten oyun desteğide kalamdı ps 3 te.
  • huehuehuh

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 4k değil de 1080p 60 fps oynatsa her oyunu direk alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 18 Mart 2016; 21:26:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi Playstation 4s beyler bak görürsünüz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 18 Mart 2016; 21:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

4K oyun çalıştıracağını sanıp, üstüne üstlük 400$ olacağını düşünen var mıdır acaba? Minumum 800$

300 falan olur hocam:) 4 k çalıştıracak konsol 5000 tl den aşağı olmaz onun için 980 ti gücünde ekran kartı gerek o zaten 3000 tl onu besleyecek işlemci ram zaten rahat 2000 tl tutar ama inaşşah gelir şu anki konsollar zaten çöp güçsüz 30 fps oyunmu oynanır aa da yok 4 k gelsinde 4k yerine yüksek fps 1080p oynarız mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Ps3 0 olarak satılsa ne olur üretimi yok elde olanlar zamanında üretilmiş mağazalarda kalan ps 3 ler satılıyor zaten oyun desteğide kalamdı ps 3 te.

Ya boş işler bunlar kardeşim kendinizi kandırmayın ps5 2019 da çıkar gider alırsınız 4K oyun oynatacakmış lan daha adamlar 4K gta oynayamıyor pc de 2 tane GTX980 TI ANCA açıyor 4K ultra ayarlarda 300 dolarlık konsollar için bukadar sallamayın gidin ekran kartı falan değiştirin ne biliyim termal macun sürün biyerlerinize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony de ciddi ciddi microsoftun yolundan giderse ben artık oyun işini bırakırım. oyunu iyi yapan şey sadece grafikten ibaret değildir, umarım bunu çok geç olmadan farkederler ve bu yanılgıya düşmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 18 Mart 2016; 21:36:44 >
  • 4K çözünürlük sunacaksa 1080p 60 FPS sunması doğal olacak. Bakalım erken çıkmasın da...

• Amd zen + r480 gpu +16gb ram

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz erken değil mi? Sony bu hamle için biraz daha bekler sanırım. Ayrıca 4K uçuk geldi konsolda.
  • Hayırlısı olsun. Amazon ön sipariş açsada alsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 18 Mart 2016; 21:36:12 >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Sen önce uslubunu bir düzelt o macunu al sen bir yerine sür benim zaten üst düzey pc im var. olmaz diye birşey olmaz adamlar fiyatını 5000 tl yapar konsol çıkarır ne biliyorsun şuan ki konsolun güçlüsü olur olur biter.
  • Önce ultra detayda 1080p 60 fps veren konsol yapsınlar sonra 4k yaparlar. Tek gpu da 4k yı kaldıran gpu şuanda yokken ne koyacaklar hem de AMD ? Hüriyetin arka sayfa teknoloji haberi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcoyuncy

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Bu haberleri gördükçe konsollardan soğudum.Üreticiler telefonları örnek gösteriyor her yıl yenisi çıkıyor diye fakat telefonlar günümüzde olmazsa olmaz oldu.Telefon gibi herkesin her yıl konsol değiştireceğini de sanmıyorum.Şahsen insanları konsolsuz düşünebiliyorum fakat telefonsuz düşünemiyorum.

ben onuda anlamıyorum her yıl çıkanı almak zorunda mıyız?

Zorunda hissediyorlar demek ki.Her yıl alan düşünsün şahsen konsol olsun tel olsun pc olsun olan bana yetiyor.Her yıl yenisine ihtiyacım yok.
  • quote:

Sen önce uslubunu bir düzelt o macunu al sen bir yerine sür benim zaten üst düzey pc im var. olmaz diye birşey olmaz adamlar fiyatını 5000 tl yapar konsol çıkarır ne biliyorsun şuan ki konsolun güçlüsü olur olur biter.

Üst düzey pc kullanıcıları hep sizin başınızdan çıkıyor bu zırvalıklar

• Konsol devrimi bitmiştir arkadaşlar hepinize geçmiş olsun.Sözde bi kere PS4 alırdık 10 sene kullanırdık hani nerde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

site mynet e döndü click almak için atmayacağınız takla yok

ad block'u güncellediğim iyi oldu

Kotaku dediler kotaku. Bak da gör. Seni artılayanlar da görsün.

http://www.gamespot.com/articles/more-powerful-ps4-might-be-in-the-works-report/1100-6435801/

http://www.ign.com/articles/2016/03/18/sony-may-be-making-a-newer-better-ps4

• quote:

4K çözünürlük şuanda beta aşamasında bile değil. Sen insanların 4K oynadıklarını falan mı sanıyorsun? Günümüz teknolojisi değil bu...

4K olayları 2020'den sonrası için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

4K çözünürlük şuanda beta aşamasında bile değil. Sen insanların 4K oynadıklarını falan mı sanıyorsun? Günümüz teknolojisi değil bu...

4K olayları 2020'den sonrası için...

Anlamaz hocam bu üst düzey pc kullanıcıları onlar her oyunu 4K oynuyorlar siz bilmiyorsunuz biz çok geride kaldık vay bizim halimize

• ortaligi velveleye vermeye gerek yok ,ps5'in gelistirilmeye baslanması cokda supriz degil.ps4'te 2010'da gelistirilmeye baslanmıs birkac sene onceden gelistirilmeye baslanmis olmasi normal.

http://www.slashgear.com/sony-ps4-in-development-since-2010-per-resume-03236995/
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.