Şimdi Ara

Koşu bandı arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 sene oldu magnum 818 koşu bandımız var
    son günlerde yanık kokusu ile beraber çalışırken sesler çıkarıyordu
    tamirci çağırdık adam motoru söktü götürdü
    iki hafta sonra 500 lira masraf çıkardılar motor artı bant değişimi için
    şimdi bu kadar para vermeye değmez diye düşünüyorum yenisini almak daha mantıklı ancak makine çok temiz güzel kullanıldı yazık olacak
    ben izmirdeyim bunu motorculara falan nereye götürebilirim belki düzelir ya da makineyi bu haliyle satabilirmiyim

http://img364.yukle.tc/image.php?id=875217112010155.jpg

• Garantisi bitmiş cihaza o parayı vermeye gerçekten yazık.Ayrıca hem motor hem de bantta arıza bana biraz mantıksız geldi.Bence başka bir yere daha göster ama 5 yıllık cihazın 150-200 TL.den fazla masraf çıkartmaması lazım.
  • bantın özelliği kaybolmuş bu da motoru bozmuş dedi adam izmir'de nereye götürebilirim acaba
  • kosu bandlarında bandın eski olmasından dolayı motora normalden daha fazla guc biner örnegin kosu bandının kapasitesi 80 kilo uzerinde 70 kıloya kadar bir insan rahatca kosabilir sonrası motorun asırı yuklenmesıne ve yavas yavas kavrulmasına sebep vermektedir bandın muntazam sekilde yaglanması bu sorunu ortadan kaldırır bandın eski olmasından dolayı motor 70 kıloyu 100 kılo olarak gorur ve yanmasına sebep olur sadece motor degısımı sızın acınızdan daha uygundur ama band yenı motorada cok gecmeden aynı sorunu yasatıcaktır onun ıcın motor yandıgında ve band eski yıpranmıs ise motor ve band degişimi kacınılmazdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.