Şimdi Ara

koruma memurluğu 30bin personel alımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu hususta yani devletin polise yüklenmiş olan angarya işleri yükleyeceği koruma memurluğu konusunda bilgiye sahip olonlar var mı hiçbir yerde nasıl ve ne şekilde olacağı yazmıyor her yerde tek bir bilgi adaylarda aranan şartlar bir bilgisi olan varsa bilgilendirme yaparsa çok makbule geçer

• 6 aydır alınacak , hala yasa tasarısı hazırlanıyor.Bu konuyla ilgili devlet tarafından bir açıklama yapılmadı.Haber siteleri her gün haber yapıyor.
    Benim düşüncem devletin bunu bekletmesinin sebebi KPSS sınavını bekliyor.Çünkü devlet kadrosuna alınacak KPSS puanı şart.Ama meslek şuan ki şartlarda çok iyi.Alımlar başlayınca güvenlik şirketleri ayvayı yiyecek gibi gözüküyor.
  • koruma memurluğu tam olarak ayrıntıları neler mesala güvenlik adına hiç bişi bilmeyen birisi zaten yapamaz silah eğitimi kişi koruma toplum koruma vs kpss demiş arkadaşda nasıl olacağı belli değil

evet okudum şimdi kpss sonuçlarına göre ama güvenlik eğitimide alınması şart olabilir cünkü valiliğe bağlı oda iç işleri bakanlığına onlar veriyor kimliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry006 -- 2 Nisan 2014; 22:48:24 >
  • Angry006 kullanıcısına yanıt
    ama zaten 4-6 ay gibi bir eğitim vereceklermiş ondan bahsediliyor ve galiba o zamanda maaşın yatacak deniyor ama bilemem
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    baya iyi gözüküyor sitelerde yazana göre 5 yıl sonunda kıdemli koruma oluyormuşsun 1 yıl kıdemli koruma kalanlarda polisliğe geçiş hakkı tanınıyormuş ve devlet memurluğu olduğu için okumana da izin verecekleri için bitr yandan da okunulabilinirse sistem çok daha iyi olur üniversite mezunu olarak daha çabuk yükseltirler ama şartlar arasında 40-60 arası kpss demiş onu anlayamacdım 61 alan giremeyecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: three3up

ama zaten 4-6 ay gibi bir eğitim vereceklermiş ondan bahsediliyor ve galiba o zamanda maaşın yatacak deniyor ama bilemem

ben silahlı özel güvenliğim dostum 20 gün eğitim aldım silah atışı 25 tane yaptım 22 vurdum tabi bu koruma memurluğu nası bişi bilmiyorum sürekli ayaktasın paranoyak olacan zaten şüpheci dikkatli kolay iş değil belki bende yapmam herkesin yapacağı bişi değil avmlere bakarsan anlarsın oturma diye bişi yok
    yaptığım iş pekde farklı değil bütün gün ayaktayım baya bir insanla uğraşıyorum ve 1200 lira maaş alıyorum yemek yol cepten
  • quote:

Orijinalden alıntı: three3up

yaptığım iş pekde farklı değil bütün gün ayaktayım baya bir insanla uğraşıyorum ve 1200 lira maaş alıyorum yemek yol cepten

yaptığın iş nedir? özel güvenliklerde o civarlarda 1500 alanda var hatta kadro falan 2milyara kadar var
    yok hocam ben güvenlik vs değilim ben bim de personel olarak çalışıyorum bize banka güvenlikleri geliyor onlar bahsettiydi oradan kafama yattı sonuçta güvenlik şahsen yapılacak bir iş değil ama memuriyet olunca işin içinde balıklama dalarım hani tuvalet bile temizlerim diyecem sonuçta memuriyet okumana izin veriyor o şekilde okulumu da bitirim diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.