Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36073608360936103611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çin aşısı bizim aileden kimse olmaz zaten güvenimiz sıfır, yarın önür gün kötü sonuçlara yol açabilir.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Valla 90 yas ustu dedrme yapildi hicbir etkisi olmadi aksi olcak sekilde
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt
    dur sana normal gelişiminden örnek vereyim:

faz1. ortalama 1-1.5 yılda tamamlanır.

faz2. tamamlanması ortalama 2 yılı alır

faz3. bu fazının tamamlanması 3-4 yıl sürer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun surmesi normal olanda hukumetlerin 3 sene beklicek gucu varmi orasi muallak o yuzden minimum surede hastane doluluk oranlarini dusurmeye hevesliler yoksa asi cozum bile degil salgini asi da bitirmicek asinin tek varsa amaci hastane dolum oranini dusurmektir anca
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt
    ben yorum yapmadım hocam. sizin yorumunuzun mantık dışı olduğunu bilimsel gerçekle göstermek istedim. normal bir zamanda ve normal bir hastalıkla uğraşmadığımızın farkındayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitsede kurtulsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirparcasi

Hangi konuya değinmemişim?

Kendi düşüncemde yanlış varsa göster.

Elitler hakkındaki görüşüm tartışmaya gerek yok. Konu Covid olsun, zaten mesajlarımın hepsinin ana noktası covid ve ona karşı alınan tedbirler.

Bu bakış açısıyla, bu kadar sabit fikirle olmaz işte.

• dinc10 kullanıcısına yanıt

Asosyal ergen sandın herhalde. Dışarı çıkmayı en az senin kadar istiyorum. Fakat şu zamanda değil. Mutasyonun tuttuğunu götürdüğü şu sıralarda açılan mekanlara bir süre daha gitmeyi düşünmüyorum.

• cheers darlin kullanıcısına yanıt

Cevabı az önce verdim. Hayır, kronik astımlı olduğum için sağlığımı sorguluyorum. Başıboş gezersem ya da gezenlere denk gelirsem başıma neler gelebileceğini sorguluyorum. Salgın varsa extra dikkat şart. Yoksa yem olabilirsin.

Nasıl bitirelim istersin? Maskeleri fırlatma töreni yapıp dıp tıs mı yapalım? Diğer arkadaşlar ve sen beni yanlış anladınız. Yıllarca böyle süremeyeceğini zatren biliyorum. Amacım hiç değilse birkaç ay direnmek. Bu arada aşı olma fırsatımız olursa nefes alabiliriz. Aşı sıramı dört gözle bekliyorum ama bana gelmesi yakın zamanda zor.

• Bilim Kurulu toplandı 2. Aşamaya geçiş konusu açıklanacak iyi olur zira aşı hızımız günlük 250 bine kadar düşmüştü hızlanır.
    O zaman bir ayaklanma isyan yapın gezi parkı gibi. Hazır ayaklanma yapmışken esnafın dükkanını da yağmalarsınız..

“Biz bitti demedikçe bu pandemi bitmeyecek” ne demek?

Düşünceniz hiç hoş değil bence

İnsanlar aşılanıyor. Az kaldı. Biraz daha sabretmek lazım. Sinema, starbucks bir yere kaçmıyor. Çok mühim değil bunlar. Önce insan sağlığı, milletin sağlığı
    Bu tam bi dezenformasyon. Aşıyla ilgili yapılan birçok başka paylaşım gibi.

Şuan Çin menşeili aşıların (Sinovac, Sinopharm) kullanıldığı 23 ülke var.
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Ülkeleri yazarmısın
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

O zaman bir ayaklanma isyan yapın gezi parkı gibi. Hazır ayaklanma yapmışken esnafın dükkanını da yağmalarsınız..

“Biz bitti demedikçe bu pandemi bitmeyecek” ne demek?

Düşünceniz hiç hoş değil bence

İnsanlar aşılanıyor. Az kaldı. Biraz daha sabretmek lazım. Sinema, starbucks bir yere kaçmıyor. Çok mühim değil bunlar. Önce insan sağlığı, milletin sağlığı

Sıkıntı orada işte, aşılanmayla bitmeyecek işte pandemi. Şimdiden söyleyeyim yaz sonu yeni bir mutasyon gelecek dünyadaki bütün aşıları etkisiz kılacak, yıllar yıllar böyle geçecek. Kahin değilim, geleceği de görmüyorum fakat 'mutasyon' olayı çok tahmin edilebilir, sadece görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 3 Mart 2021; 20:40:52 >
  • Bugün arkadaşım iki kafeye oturmaya gitmiş ikisinde ne hes kodu sorulmuş ne %50 kapasitedeymiş fullmuş
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Eee gelişmiş hiç bir ülke çin aşısı yapmıyor kıytırık gelişmemiş poktan ülkeler yapıo (Guentemala-Endonezya-Malezya-Şili) peeh 🤦‍♂️
  • 
Sayfa: önceki 36073608360936103611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.