Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32503251325232533254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin3322

Sizide arayıp karantinaya aldılar mı?Karantinaya anılınca hidroksiklorokin veriliyor temaslılara.

Alıntıları Göster

Yok hocam hasta değilim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aya unutulur diyenler nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: anakata

2 aya unutulur diyenler nerede

Kerimcem, 50 hadi bilemediniz 500 vakayı geçmez , balon bu virüs diyeli 8 ay oldu

• Sonra baktılar tutmadı söyledikleri , virüsün öldürücülüğü gripten az diye yaygara yaptılar . Şu an oda tutmuyor gene ne sallayacaklar bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Yok hocam hasta değilim ben

Alıntıları Göster

Test yapılıp negatif bile çıksanız 14 gün karantinada olmanız gerekiyordu kuluçka süresinden dolayı.Aynı evde yaşadığınızdan dolayı almaları gerekiyordu bize öyle yapılmıştı.Şuan hasta olmasanız bile heran pozitif olma ihtimaliniz var.Galiba sizi temaslı olarak söylemediler.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Sus, sus! Başlayacak gene oytun erbaş zırvalarına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Emin misiniz, benim duyduğum kadarıyla pek verilmiyor artık.

Evet kesin veriliyor.Bana verdiler temaslı olduğum için test yapıp gittiler hidroksiklorokin ilacını verip ertesi gün arayıp pozitifsin dediler o ilacın yanına da favipirapir verdiler ilk gün 8+8 doz olanından.İllere göre uygulamada farklılık olmuyordur sanırım.Herhangi bir rahatszılığım yoktu o olaydan 10 gün önce nezle belirtileri vardı tat ve koku gitti ama 2 gğne geri gelince nezledendir demiştim koronada 1 aya kadar anca geliyordu araştırdığıma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 18 Kasım 2020; 19:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Sus, sus! Başlayacak gene oytun erbaş zırvalarına.

Kerimcem aslında oytun olabilir mi hocam ?

• Rakanoth kullanıcısına yanıt

bırak laf cambazlığını bay çok bilmiş soruma yanıt ver hani bu olmayacaktı? utanmadan birde sevindin diyor senin gibi kafalar çoksa bu Türkiye adam olmazKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Yok olamaz hocam, çünkü alamancıdır kendisi tüm aktroller gibi.

• Yasaklar tavsiye durumundan çıkıp hapis cezai durumana yükseltilmelidir, zenginlerin parasını verip Corona virüsü yayabilme özgürlüğü olmamalı

• Vaka sayısı yüksek olunca bunu tabloya yazmaktan vazgeçtiler şimdi hasta sayısı yükseliyor bakalım ne yapacaklar..

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Bu konuda demiştim demek çok acı ama yazın millet tatile gidip ekonomi canlasın diye az söylenen vaka ve ölümler eylülden sonra artar demiştimKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Yasaklar tavsiye durumundan çıkıp hapis cezai durumana yükseltilmelidir, zenginlerin parasını verip Corona virüsü yayabilme özgürlüğü olmamalı

salgını azaltmak için insan yoğunluğunu azaltmaya çalışan tedbirlerin yanında insanları sağlıksız cezaevleri veya nezarethanelere koymak ironi

dün bir nezarethaneyi gördüm içler acısı

• radko kullanıcısına yanıt
    Baksana hükümet iktidar sürekli biz iyiyiz bizden başka kimse bu süreci iyi yönetemedi falan derken Koca bir anda böyle konuştu Ama tabi seçmenlerine göre bir şey değişmedi.Erdoğan zamanında dedi ya "en iyi biziz " diye.İşte orada aldılar komutu 3 yıl 5 yıl söylerler artık

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Karantina da olması gereken virüs taşıyıcılarını para cezası kesip saldılar olmaz bunları hapis güvenlikli yerde zoraki trdavide tutmaları gerekir bunu istiyorum

• 
Sayfa: önceki 32503251325232533254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.