Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31883189319031913192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, şimdiden bir gönüllü çıktı. Sizi tebrik ediyorum Mete bey. Pandemi dolayisiyla geçim sıkıntısına düşenlerin umut kapısı oldunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size söylediğimi mi anlamadınız? Mesajımın hemen altına yazan medikalci arkadaşınız, eğer öyle olsa medikal işiyle mutlu bir şekilde hiç buralara kapılmadan yoluna devam ederdi. Komplo teorileri onu ilgilendirmezdi. Teoriniz tutmuyor demek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexturner kullanıcısına yanıt

Hocam bir sağlık çalışanı olarak sizleri hastanelere bekleriz.Koridorlarda yükselen hasta yakını çığlıklarını, hocaların bugün 4 ex var diyerek üzgün bakışlarını,mesai arkadaşlarımızın korona olup nefes darlığından şikayetlerini,koronayi atlatmış ama ciğerlerinde hasar kaldığı için aylardır göğüs hastalıklarında surunenleri... Bunları görmeniz şart.Dedin ya gözüme mi inanayım? Evet ben de soruyorum gözüme mi inanayım sana mı?

• Bakın yarın İstanbulda karantina ilan edilse tüm İstanbullular arabalarına atlayıp Sivas'a,Bodruma,Tekirdağ'a kaçıcak. Oraları berbat edicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • skylife_ kullanıcısına yanıt
    Aaa bak o zaman korkar hocam gelir mi hiç hastaneye. O şahsı korona olsa kimse üzülmez

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt

Net değilsin: netleştir: soruma cevap ver:

Hastalığı griple karşılaştırmak tehlikeli olmadığını söylemek mi?

Grip tehlikeli değil mi diyorsun anlamadım?

Alıntıladığınız mesajın asıl muhatabı nucroKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• nucro kullanıcısına yanıt
    Farkındaysan, sana bir doktor alıntısı üzerine bana yazdığın cevap üzerine söze girmiştik. Sen griple kıyasladın, üstüne sen de bazı alıntılar yaptın. Ben sana bunlar hakkında birşeyler sordum, sen benzer olduklarını söyledin. Ben bunun üzerine senin gönderdiğin grip hakkında yazılanlar ile benim doktor Recep Savaş'tan yaptığım alıntının benzerlik değil, farklılıklar içerdiğini söyledim. Zaten bu kadarının anlaşılır olması gerek eğer iki yazı okunursa. Birisinde artmış ölümler sorgulanıyor, diğerinde ise düzeltilmiş oranlarda fark yoktur deniliyor ama şöyle birşey deniliyor, "risk gruplarında etki artışı gözlenmektedir".
    Buna bir yorum yapmayıp, bana sorular sormaya çabalıyorsun. Ne gereği var? Bırak doktorlar ilgilensin.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Sonuç İSVEÇ

• Yazdıklarından sorumluluk almıyor olduğunu mu demek istiyorsun? Nucro ile henüz tanışmadık. Medikalci olan farklı. Muhattabı sen ve onun arasında geçiyor şu cümle;
    quote:

Paylaşımlarım birilerini kızdırıyor ise ya dezenfektan, maske, kullanan at (kağıt/plastik bardak, tabak,kaşık vs) işine yatırım yapmıştır yada TUZU KURUDUR.

Olay çok net:

Sen bana bu hastalığı tehlikeli bulmadığımı söyledin. Mesajın duruyor. Ben de doğal olarak sana en başından beri yazdığım şeyin bu hastalığın bazı doktorlar tarafından griple karşılaştırıldığı ve benim de bu görüşte olmam.

Bu sebeple soruyorum:

Hastalığı griple karşılaştırmak tehlikeli olmadığını söylemek mi?

Grip tehlikeli değil mi diyorsun anlamadım?

quote:

Sen bana bu hastalığı tehlikeli bulmadığımı söyledin.Mesajın duruyor.

quote:

Ben de doğal olarak sana en başından beri yazdığım şeyin bu hastalığın bazı doktorlar tarafından griple karşılaştırıldığı ve benim de bu görüşte olmam.

Şu ikisini söyledikten sonra, zaten kendi dediğini onaylamış oluyorsun. Nasıl mı? Benim doktor Recep Savaş'tan alıntımda ani ölümlerden bahsediyor, okudun mu?
    Senin yapmış olduğun alıntı ise düzeltilmiş oranlarda bir yükselme yapmaz diyor, yoksa okumadan mı attın?
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
    Sen attın bunu.
    Sana niye kendinin ve benim yazılarımızı tercüme etmek durumundayım ki? Bunu sen yap, anlamadığın zaman üzerinden geçelim.

Medikalci arkadas ben oluyorum bu durumda Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] . Sen niye burdasin isinle mutlu degilmisin? Alakaya trump, böyle söze böyle yorum vs. Alakayi kuramadim Mete, o derin ve engin bilginle aydinlat bizleri, tuttugun o isik haftadan itibaren baslayacak yasaklarada isik tutsun. Diplomana göre yorum yap onun disina cikma Mete Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

Karantinalar kilitlenmeler neyi çözmüştü?Ayrıca şu tehdit dilini düzelt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 30 Ekim 2020; 11:2:59 >
  • Yine hedef saptırıyorsun.

Covidden ölenlerin sayisini biliyoruz. Harbiden her sene gripten vefat edenler vardı. Ne oldu gripten vefat edenlerin güncel sayısı?

Yine kelime oyunu yapıyorsun.

• quote:

Paylaşımlarım birilerini kızdırıyor ise ya dezenfektan, maske, kullanan at (kağıt/plastik bardak, tabak,kaşık vs) işine yatırım yapmıştır yada TUZU KURUDUR.

Bunu muhattabına söylemen gerekir. Kelime oyunu yapmak tam olarak budur.

• Benimde aklıma aylardır takılan bi soru var tıp dünyası bu kadar beceriksiz mi 1 yıl olacak korona çıkalı hala aşıyı bulamamalı özellikle teknoloji bu kadar gelişmiş aya insan taşıyan teknoloji var iken?

• 
Sayfa: önceki 31883189319031913192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.