Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31533154315531563157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YÖK'ün töreninde konuşuyor doğal olarak üniversiteler için bir açıklama yapmak zorundaydı inşallah en kısa sürede açmayı hedefliyoruz dedi klasik açıklama bu dönem ünilerin açılma ihtimali yok bence en erken bahar döneminde açılır

• Dunyanin her yeri ikinci dalgadan kiriliyorken, tek tek karantina haberleri geliyorken universiteleri acmak delilik. Simdi iyi kotu idare ediyorken universiteler acilinca olusacak vaka sayisini, ölümleri saglik sistemin ve ekonomin kaldirabilecek mi? Milyonlarca ogrenci universiteleri online olacagi icin memleketlerine dondu, kira ve yurt kontratlarini iptal etti. Bu insanlarin yeniden nasil duzen bulabilecegini dusunuyorlar? Bi odada 4-5 kisi kalan ogrencileri ne yapacaklar? Okuldaki yemekhane kuyrugunu? Ya da kampusteki sosyal mesafeyi nasil kontrol edecekler? Umarim etrafindaki danismanlarin bu kararindan vazgecirebilir seni. Resmen 80 milyon kisi kukla olmusuz, istedigi gibi oynatiyor adam bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağa mı didin? -- 15 Ekim 2020; 15:50:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt

Herşeyin tersini yapmaya alıştıkları için şaşırmıyorum artık hocam.

• Ben coronadan önce de tramvayla okula hastaların arasında gidiyordum sıkış tepiş şekilde (tıp fakültesi) sen şimdi bu işe düzenleme getirmeden (mümkün değil) açarsan ben corona hastalarının içinde bu yolculuğu yapacağım kusara bakmayın da açsanızda gitmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 15 Ekim 2020; 16:9:6 >
  • İsteyen gitmesin kardesim allahallah uzaktan egitim isteyen icin devam eder zaten

Universite genclik herkes okul acilsin diye 4 gozle bekliyo bilmiyoz sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakti olan en azından Dakk: 43:50 den itibaren izlesin 

Resmi belgelerle yanıtlar

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Trump da babamızın oğlu değil, Biden hiç değil.

• sendemi dolara bakmayanlardasin artik ekmek 1.50tl istanbulda butun firinlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt

İstanbul da ekmeğin fiyatının 1,5tl olması ne Trump'ın umurunda ne de Biden'in umurunda demek istedim. Ülkeler çıkarlarına göre hareket eder.

• Sağlık bakanı nasıl kandırdı yine hala bu baka inan kaldı mı?

https://twitter.com/KoronaReport/status/1316772879799930880?s=20

• Sınav yapılacak virüste patlama olacak.

Kurban bayramında virüste patlama olacak.

Tatile gidilecek virüste patlama olacak.

Düğünler, kınalarda virüste patlama olacak.

Şimdi de üniler yüzyüze eğitime geçerse patlama yapacak diyorsunuz artık daha fazla zorlamayın patlamıyor işte felaket tellalığı yapmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 15 Ekim 2020; 20:47:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/suleymanrodop/status/1316788812861890565?s=21

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt

Belki patlamıştır da bizim haberimiz olmamıştır... 

• Adamlar 3 aydır 1600'larda hasta açıklayıp duruyor bakanın twitter etkileşim sayısı o kadar düşmüş durumda ki inan batandaş kalmamış.

Valiler bile inanmıyor

• radko kullanıcısına yanıt

Radko şu twitter adreslerini seçip twitter butonu içerisine alır mısın?

Copy-paste etme hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 15 Ekim 2020; 23:6:41 >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Dh uygulamayı kullanıyorum,o seçenek yok ios uygulamasında

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Radko şu twitter adreslerini seçip twitter butonu içerisine alır mısın?

Copy-paste etme hemen.

hocam aşılar hakkında haberleri kestin

• Avrupa hastalıktan kırılıyor vaka sayısı Nisan ayının 3 katına çıkmış yeniden kısıtlamalar getiriyorlar burada birkaç tane gereksizde çıkmış hani artmıyor vakalar diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Sınav yapılacak virüste patlama olacak.

Şimdi de üniler yüzyüze eğitime geçerse patlama yapacak diyorsunuz artık daha fazla zorlamayın patlamıyor işte felaket tellalığı yapmanın anlamı yok.

Kesinlikle katılıyorum bu tür yazılar tamami ile korkutma insanları panige teşvik eden türden yazılar yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Sınav yapılacak virüste patlama olacak.

Aynen kardeşim benim her pozitif hasta değildir diyen imamın senin gibi cemaati olur işte ne bekliyoruz ki

• 
Sayfa: önceki 31533154315531563157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.