Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31513152315331543155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gerçekten böyle sahtekarlık dünya tarihinde görülmemiştir.

• Korona çıktığından beri yazıyordum bu başlığa. Kandırıldık arkadaşlar demiştim size. Bu virüsün gripten farkı yok. Gripten ölmüşsün ha koronadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazılarında kafalar pırıl pırıl.ne içiyorsa artık.Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• nucro kullanıcısına yanıt
    Himm 300bin nufuslu ulkede yakinda adam kalmayacak desenize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • John WICK kullanıcısına yanıt
    Çin propagandasi yapildi maksat insanlara otoriter rejimi sevdirmekti zaten. Çin insanlik adina kaybolmuslugun adidir. Yakinda onlari sanal zeka yonetecekti, tabi Komunist rejimi elestirmeseydi. Insanlari evine lehimlemeleride TV propagandasiydi simdi herkesin bakin Çin oyle yapti bitirdi demesi icin. Peki dunyanin her yerinden insanin gittigi Çinin baska hicbiryerinde bu hastaligin cikmamasini akliniz aliyormu? Çinden gelen tek bir veri ve tek bir habere dahi inanmam. Guvenilmez bir ulke, yonetimide insanliktan uzak.

• Daha önce konuşulmuştur fakat bu meret yiyecekten bulaşıyor mu? Kaç gündür lahmacun istiyor canım kafayı yicem artık yemem lazım ama çekiniyorum.
    Pişirdikten sonra yapanın ya da paketleyenin tükürüğü, eli falan virüslü şekilde yiyecekle temas ederse bu bizi hasta eder mi? Kimi yer bulaşmaz diyor ama bana çok saçma geliyor yemekten bulaşmaması.. sonuçta ağzımıza atıyoruz onu. Var mı bunu araştıran, bilgisi olan?

• Bilim kurulu üniversiteler açılsın demeye başladı

https://twitter.com/bpthaber/status/1316296318227279879?s=21

• İstatistiki anlamda bakıyorum; vaka sayıları artış gösteriyor ancak ölüm sayılarında geçtiğimiz bahardaki gibi muazzam bir artış yok.

Büyük ihtimal artık daha iyi tanıyoruz virüsü ve daha iyi tedavi edebiliyoruz.

Endemi olma yolunda gidiyor.

• astegon kullanıcısına yanıt

Yada gecen seneki ölüm oranlarinin fazlaliginin sebebi yanlis tedaviydi Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Sn. Bakan az önce canlı yayında yoğun bakım yatak doluluk oranlarına özel hastaneler dahil değil mi dedi ?

• bilim kurulunun isteğinden sonra ne düşünüyorsunuz açılır mı üniler bu dönem?

• Fransa'da koronavirüs önlemleri kapsamında 17 Ekim Cumartesi den itibaren Paris ve birçok şehirde 21.00-06.00 saatlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak.

Bizde haftasonu bunlarda da gece bulaşıyor demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batıp taş tuğlamı yesinler genel yasak beklemeyin artık dünyada,hayat kapitalizm devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Ekim 2020; 21:55:18 >
  • Gece hayatından dolayı bu önlemi alıyorlar. Çok ağır distress olmadığı müddetçe bahardaki gibi kapatma olacağını sanmıyorum.

Bu hem devletler için hem de insanlar için çok ağır sonuçlar doğurabilir.

Ayrıca tüm dünya bunaldı.

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

Sahte icki Vaka sayisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 14 Ekim 2020; 22:30:46 >
  • 
Sayfa: önceki 31513152315331543155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.