Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31333134313531363137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msj yazmak yerine direkt twiter linki verenlere kıl olyom
    takipçi kasıntıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Problem sadece covid19 değil. Bu da protesto ediliyor ama asıl sorun salgının başlangıcında bile israil'de yolsuzluk sebebiyle Netenyahu'nun istifasını istiyorlardı.

Bu aarda;
    https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general

Ne kadar dengesiz bir şey olmuş ülkede. Vaka sayıları ilginç...

25 Eylül : 2343
    24 Eylül : 7425
    23 Eylül : 11 316
    22 Eylül : 2445
    21 Eylül : 3027
    20 Eylül : 4300
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Dolgu vs yapılıyor mu bu dönem?
    Yaklaşık 1 ay önce gitmiştim ben ama işlem yapmıyorlar. Dolgu,kanal tedavisi falan yapmıyoruz demişlerdi. O yüzden randevu almak sıkıntılı,çoğu doktor yok zaten. Boş boş takılıyorlar , sadece bakıyorlar dişe. Sonrasında özel doktora gittim ben.
  • radko kullanıcısına yanıt
    O konuda maalesef bilgim yok. Ama yapılıyor sanırım su anda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    düşen kablamayı japon ile yapıştırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakanoth kullanıcısına yanıt
    1. dalgası neydi ki 2. dalgası ne olsun. Abartı. Dolar aldı başını gidiyor piyasalar iyice tepetaklak olduğunda koronayı kim takıyor ne kadar takabiliyor göreceğiz. Batıp işsiz güçsüz kalanın Allah yardımcısı olsun. Dünya büyük buhran beklentisine girmiş hala mı korona diyorsunuz, korkulması gereken koronadan daha ciddi süreçleri görmelisiniz. Kasırga yaklaşıyor...

• salgın kontrol altına alınmış. herkes iç içe giriyor çoğunluk maskeyi düzgün takmıyor buna rağmen çok iyi başarı
  • https://twitter.com/medyanin51tonu/status/1309387474720956416?s=21

• thevincent kullanıcısına yanıt
    Hani nerede kontrol hocam ?
  • bazı arkadaşlar ab de rakamlar patladı ama ölüm niye az diye meraketmiş onun havuz dolma süresi var, covid olduğun gibi ölmüyonki 15-45 gün arasında ölüyon ekimin ilk haftasından sonra iyice zıplar o sayılar..
  • Açıkçası ben de iki gündür kendimi berbat hissediyorum. Zaten zorlu bir süreçten geçiyordum ama üzüntünün üstüne nefes darlığı, ateş, öksürük, iştahsızlık ve göz kızarıklılığı eklendi. Evde benim dışımda üç kişi var ve biri hariç ikisi gayet iyi; öteki de benim kadar kötü değil.

Bugün 112'yi aradığımda hastanenin birçok bölümünün virüslü hastalara ayrıldığı, gelmemin daha tehlikeli olacağı ve dinlenmemi söylediler. Bu nasıl bir sağlık tavsiyesidir bilmiyorum.

Ne yesem kusuyorum ve sabahtan beri vücudumun her yanı acıyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa iletirse çok sevinirim. Korkuyorum şu an.

Sizce hastaneye gitme riskini alıp test yaptırmalı mıyım? Çok kararsızım.
  • U2ME2 kullanıcısına yanıt
    maddi durumun müsaitse ozel hastaneye git 350 tl test...
  • Bugün de vaka sayısı açıklanmadı

• Belçika 1 ekim'den itibaren sürü bağışıklığı sistemine geçeceğini açıkladı

Kısmi bir sürü bağışıklığı sistemine geçilmesi kararı alındı. Maske zorunluluğu da son buluyor.

https://www.ntv.com.tr/dunya/belcikadan-kismi-suru-bagisikligi-karari,LntDPmi5HEGMdBJqqDWAbw
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Belçika 1 ekim'den itibaren sürü bağışıklığı sistemine geçeceğini açıkladı

Kısmi bir sürü bağışıklığı sistemine geçilmesi kararı alındı. Maske zorunluluğu da son buluyor.

https://www.ntv.com.tr/dunya/belcikadan-kismi-suru-bagisikligi-karari,LntDPmi5HEGMdBJqqDWAbw
    Nüfus az orda mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Nüfus az orda mantıklı.

Alıntıları Göster
    neresi mantıklı kızamık değil bu birkere olupda geçicek birşey değil her sene olma olasılığın hatta daha fazlası çok yüksek,iyleşsende organlartına bıraktığı zararda cabası..
    zaten bana gore pandemi filan değil bu artık bu insanlık boyunca kalıcak bir viruse döndü diğer kardeşleri gibi, okadar yayıldıkı artık önüne geçilmesi anca kısa süreli olur,dünya panik olmasın daha batmasın diye yok aşıdır yok 2 senede bitecek polyanalar oynuyorlar işte gerçek o..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Eylül 2020; 20:42:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

neresi mantıklı kızamık değil bu birkere olupda geçicek birşey değil her sene olma olasılığın hatta daha fazlası çok yüksek,iyleşsende organlartına bıraktığı zararda cabası..
    zaten bana gore pandemi filan değil bu artık bu insanlık boyunca kalıcak bir viruse döndü diğer kardeşleri gibi, okadar yayıldıkı artık önüne geçilmesi anca kısa süreli olur,dünya panik olmasın daha batmasın diye yok aşıdır yok 2 senede bitecek polyanalar oynuyorlar işte gerçek o..

Alıntıları Göster
    Büyük resmi görmüşsün yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Alıntıları Göster
    yine zekana yakışır bir şekilde olayı çözmüşsün, bu elamanı sallayın da faz 3 sonuçları netleşiyor ufaktan ekim sonu birkaç aşı adayı tam onay alır gibi duruyor. yayınladıkları makalelerde ateş, halsizlik ve kolda ağrı harici semptom yok. tek sıkıntı 6 ayda bir yenilenmesi gerektiği söyleniyor. bu kadar üretimi nasıl yapacaklar görücez. bir yolunu bulur batı, şekil a daki gibi boş başkalaşımlar yok aralarında. biz de izliyoruz sadece ha bir de sela okuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 25 Eylül 2020; 21:9:23 >

• aşı işe yarıyor anlamı çıkmaz 3.fazdan hep birlikte görücez orası doğru ama ihtimal bile vermiyorum, belki aşı bazı insanlarda işe yarayabilir bağışıklığı arttıran birşey sonuçta, grip aşısında olduğu gibi, bu kadar yayılmış sistamik bir salgında aşıyla kurtulcaz kısmı çoktan geçildi bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Eylül 2020; 21:32:34 >
  • 
Sayfa: önceki 31333134313531363137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.