Şimdi Ara

KORONA FELAKETİNİ 1 YIL ÖNCESİNDEN HABER VEREN KLİP!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DİKKAT GEYİK AMAÇLIDIR HİÇBİRŞEY İDDİA ETMİYORUM...
    KLİBİ İZLEYİP YORUMLARI ALALIM...(HER AYRINTIYA DİKKAT EDİN)

• Kanalın hayırlı olsun.
  • kanalın benimle alakası yok Gaye Su Akyol un resmi kanalı, bilinen bir şarkıcıdır aslında
  • Kanalın hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube'a yazdığın yoruma bak

quote:

dermeister000
    2 saat önce
    04.15 te gaye ye taç sunuyorlar ve gaye o taçı giyiyor. Taç nedir korona dır. Otobüste herkesimden insanlar var ve yaşlılar klipte ön planda demek istiyor ki korona herkese bulaşacak ve yaşlılar ölecek. zaten şarkı sözlerinde "ölüm var ve bu bir rüyadır" diyor. Otobüsü süren şoför ün taçı takan gaye olması manidar. klip sonunda herkes el elete tutuşuyor ve korona etrafında yok oluyorlar. off lan ne yazdım biraz daha yazsam ben bile inanıcam duruyorum, korktum...

buraya da yazabilirdin yani.
  • Bizans Kargası kullanıcısına yanıt
    bilerek yazmadım insanlar kendi çıkarımlarını yazsın diye, yoksa oraya yazdıklarımdan çok daha fazla benzerlik gördüm.

mesela klibin en başında daha 1. saniyesinde insanlar birbirine para uzatırken virüsü birbirlerine bulaştırıyorlar ve arada milisaniyelik görüntülerle taç, ölüm vardır, tarot kartları görünüyor. vb. bir sürü şeyi izleyenler çıkarabilir.
  • İki kere izlediğim halde ben virüsle ilgili bir bağ kuramadım, kuran varsa bana da anlatsın.
  • Bunu bilmem ama Sağlık Bakanlığı ve Reis 1 yıl önce biliyormuş olacakları. Nisan 2019 da Pandemi ile ilgili acil durum planı hazırlamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafa yor al
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bunu bilmem ama Sağlık Bakanlığı ve Reis 1 yıl önce biliyormuş olacakları. Nisan 2019 da Pandemi ile ilgili acil durum planı hazırlamışlar.
    Hayal gücümüz kaldıramadı bu ağırlığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bunu bilmem ama Sağlık Bakanlığı ve Reis 1 yıl önce biliyormuş olacakları. Nisan 2019 da Pandemi ile ilgili acil durum planı hazırlamışlar.
    Bu doğru bir bilgi...

Ve ayrıca evet Klipte iddia edildiği gibi Korona hadisesi ve yaşanılacaklar anlatılmış...

Her bir kare süreci işlemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 4 Nisan 2020; 0:23:19 >
  • Ortada geyik yok
    Bu klibi nasıl keşfettin bilmiyorum ama
    Bu klibin her bir karesi Koronayı ve süreci anlatıyor.
    Dışardaki dünyanın bile rengi değişiyor...

• klibi şundan kopyalamışlar ama yinede ülkemiz çapında başarılı bir klip.

• hadi komplo teoricilerinin illuminatici denilen sarkicilara odaklanmalarini anlarim da ulke capinda bile sadece belirli bir kesime hitap eden bir kadinin pandemi ilan edilen bir virusu onceden bilebiliyor olma ihtimalini dusunmeniz cok komik

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Ortada geyik yok
    Bu klibi nasıl keşfettin bilmiyorum ama
    Bu klibin her bir karesi Koronayı ve süreci anlatıyor.
    Dışardaki dünyanın bile rengi değişiyor...
    aslında geçen seneden dinlediğim bir şarkı ve klipti o zaman çok absürt bir klip olarak gelmişti.

Şimdi youtube daki döngüde tekrar karşıma çıkınca bir dinleyim dedim ve klibin inanılmaz bir şekilde korona pandemisini anlattığını farkettim. Gerçektende birinci saniyeden son saniyesine kadar anlatıyor.

muhtemelen tesadüftür fakat dün meraktan klibin yönetmenini araştırdım, çok değişik bir tip daha önce mabel matiz in de imalı kliplerini çeken uçuk bir adam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.