Şimdi Ara

Koro halinde iftira attılar! Koro halinde düzeltme yayınladılar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C. Başkanlığı iletişim başkanı Prof. Dr Fahretttin Altun'a koro halinde iftira atmışlardı, şimdi koro halinde düzeltme yayınladılar:D

Bu kurum, gazete bence vitesi R'ye takmışken öyle kalsın:) daha çok lazım olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K23 -- 31 Mayıs 2020; 18:46:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• imamoğlunun kanının donduğu gözlerine inanmadığı görüntüler mi bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

imamoğlunun kanının donduğu gözlerine inanmadığı görüntüler mi bunlar?
    Değil:) o ayrı bir trajikomik olay

O da gelecek, yükleniyor....

• Şimdi sırada fazilet durağı yalanının tekzipleri var, hemde manşetten!. takipte kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K23 -- 31 Mayıs 2020; 16:37:3 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu gazetenin manşetinin haline bak! Bugün tam 6 tekzip birden yayınlayıp yalancılık tarihine geçtiler

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Değil:) o ayrı bir trajikomik olay

O da gelecek, yükleniyor....

Alıntıları Göster
    o nasıl bir olay koskoca belediye başkanı yalanmı söyleyecek.
  • Bu utanılacak tarihin yüz karası olacak durumu övünülecek bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz. Tekzip edilen haberlerin hepsi doğru. Hakim emirle tekzip kararı almış.

• Gerçekten inanılmaz ya.

Çamuru atıyorlar binlerce etkileşim kasıp gerçek dışı bir Erdoğan hükumeti çok kötü varsayımı oluşturuyorlar.

Ardından gençler şu Erdoğan bir gitsin de, gerisine bakarız kafasına geliyor.

Erdoğan gidip o gözlerini boyayan CHP bir başa gelse, beceriksiz yönetimin yeteneksizliğin en büyüğünü görecekler haberleri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Bu utanılacak tarihin yüz karası olacak durumu övünülecek bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz. Tekzip edilen haberlerin hepsi doğru. Hakim emirle tekzip kararı almış.
    Bakın samimiyetle soruyorum, bu mesajı şaka mahiyetinde mi attınız! eğer böyle değilse durum sizin açınızdan çok vahim.

Ya bir insana iftira atmak bu kadar ucuz mu? Bu forum da çarşaf çarşaf "kaçak villa, kaçak inşaat diye başlıklar açtılar! Sonuç!! arsadaki pergoleyi söktüler :D ayıptır ayıp.. Adamın evini gözetlemek ilçe başkanını gönderdiler, adamın çoluk çocuğu yok mu! ailesi yok mu! Böyle bir kepazeliği gelip burda savunuyosun. sonra da gidip ifade de kaçak yapı görmedim diyeceksin!

Bu yalanı gazetelerinde manşetten boy boy vereceksin, bu yalanın tekzip edilmesi istenince tarihin yüz karası olayı diyeceksin! Bu nasıl bir bakış açısı..

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    "Ya bir insana iftira atmak bu kadar ucuz mu?"

Bunu cidden samimi olarak mı yazdın 2k23? Konuyu açarken samimiydin? Ya da konudaki diğer akpliler samimi olarak mı yazdılar çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 31 Mayıs 2020; 20:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

"Ya bir insana iftira atmak bu kadar ucuz mu?"

Bunu cidden samimi olarak mı yazdın 2k23? Konuyu açarken samimiydin? Ya da konudaki diğer akpliler samimi olarak mı yazdılar çok merak ediyorum.
    Mümkünse beni alıntılamazsan sevinirim, çünkü ben sana laf anlatmakta çok zorlanıyorum:D kelime dağarcığında "ama akp'liler, fanatik akplisin, aktrolller" den başka bir şey olmayan birine ne anlatacaksın!

Ha diyebilirsin blokla geç, tarzım değil, istiyosan blokla beni hem görmezsin, hem de alıntılamak zorunda kalmazsın.

Sana sorduğum sorulara cevap veremediğinden, "samimi ol" deyince ne yapacağını şaşırmandan "kelime dağarcığında "ama akp'liler, fanatik akplisin, aktrolller" den başka bir şey olmayan birine" diyorsun ama aslında forumda muhalefete laf atmak için ve akpyi savunmak üstün çaba göstermen dışında senin bir şey yaptığını görmedik yıllardır!

Şu açtığın konularda, yazdığın mesajlarda bu açıkça görülüyor! İstiyorsun ki kimse senin samimiyetini sorgulamasın ve böylece masum ayaklarına yatıp propoganda yapabilesin değil mi? Buna dürüstçe cevap ver, "evet böyle böyle için" de ondan sonra sana yazmayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Sana sorduğum sorulara cevap veremediğinden, "samimi ol" deyince ne yapacağını şaşırmandan "kelime dağarcığında "ama akp'liler, fanatik akplisin, aktrolller" den başka bir şey olmayan birine" diyorsun ama aslında forumda muhalefete laf atmak için ve akpyi savunmak üstün çaba göstermen dışında senin bir şey yaptığını görmedik yıllardır!

Şu açtığın konularda, yazdığın mesajlarda bu açıkça görülüyor! İstiyorsun ki kimse senin samimiyetini sorgulamasın ve böylece masum ayaklarına yatıp propoganda yapabilesin değil mi? Buna dürüstçe cevap ver, "evet böyle böyle için" de ondan sonra sana yazmayayım.
    Yine başladı! Allahım sabır ver:D

İşte samiyet diyorum, sorulara cevap diyorum ama fazla geliyor değil mi 2k23! Bir kere şaşırt.
  • Gazete mi, yalan makinesi mi:D

• Dostum kimsenin umrunda değil. Ben olayı bile bilmiyorum, kimse senin kadar işsiz değil sabah akşam o ona ne dedi bu buna ne dedi incelemiyor. Somut olarak AKP hükümeti miladını 2015'te dolurdu, darbe muhabbetiyle buralara geldi, suni mağduriyetle bile bu rezil yönetimi saklayamazsın. İstanbul'dak 25 yıl sonra kaybettiği gibi, hükümeti de kaybedecek. Bırak forum köşelerinde mesai yapmayı, ileride bunları silmekle uğraşma bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Dostum kimsenin umrunda değil. Ben olayı bile bilmiyorum, kimse senin kadar işsiz değil sabah akşam o ona ne dedi bu buna ne dedi incelemiyor. Somut olarak AKP hükümeti miladını 2015'te dolurdu, darbe muhabbetiyle buralara geldi, suni mağduriyetle bile bu rezil yönetimi saklayamazsın. İstanbul'dak 25 yıl sonra kaybettiği gibi, hükümeti de kaybedecek. Bırak forum köşelerinde mesai yapmayı, ileride bunları silmekle uğraşma bir de.
    silse de fark etmez birileri kaydediyor ve server logları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 1 Haziran 2020; 20:53:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Dostum kimsenin umrunda değil. Ben olayı bile bilmiyorum, kimse senin kadar işsiz değil sabah akşam o ona ne dedi bu buna ne dedi incelemiyor. Somut olarak AKP hükümeti miladını 2015'te dolurdu, darbe muhabbetiyle buralara geldi, suni mağduriyetle bile bu rezil yönetimi saklayamazsın. İstanbul'dak 25 yıl sonra kaybettiği gibi, hükümeti de kaybedecek. Bırak forum köşelerinde mesai yapmayı, ileride bunları silmekle uğraşma bir de.
    Bana algı yapma, forumun ne olduğunu bilmiyorum ayağına da yatma:) sabah akşam abuk subuk konular açıp forumda yatıp kalkanlara söyle bu lafları! 10 yıldır üyeyim kaç defa konu açmışım hangi konularda mesajlarım var bi zahmet bakıver! Hadi güle güle..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.