Şimdi Ara

KORKUNÇ HİKAYELER, GECE CANI SIKILANLAR OKUSUN (YENİLERİ EKLENDİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
70
Favori
432.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 saat boyunca okudum kimi zaman tüylerim tiken tiken olmadı desem yalan olur
  • Gece gece iyi gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

olum üşenmedin mi lan?

bi siteden kopyaladım hepsini :D

bazı üyeler gördümde geceleri okuycak bişey bulamıyoruz yazmışlar, bende korkunç hikayeler yazdım bunlar çıktı aslında bunlara çocuklar bile korkmaz ama daha korkuncu yok okusun dursunlar işte geceleri :D

hocam 2. hikayede bir terslik var cin kılığına girmiş keçi demişsin

• böyle şeyler olduğunu biliyorum ama çoğu uydurma gibi geldi
  • Koca karı masalları bunlar hep. Ama arada güzel olanları çıkmıyor değil, bir ara tek tek okuyacağım.
  • Birkaç tanesini okudum. Hepsi yalan tabi ama iyi gitti geceleyin.
  • Biri der ben yaşadıklarımı anlatsam yok roman olur yok çok ağır şeyler, biri diyor ben yaşadığım için biliyorum bazıları doğru ama anlatmam.

YAV HE HE böyle hikayeler hep 3.şahıstan anlatılır zaten hep arkadaşları yaşamıştır.
  • Çöl cini muhabbetini dedemde anlatmisti 5-6 sene once uyumamaya devam

• up
  • gerçek olsa bari hikayeler? asli astarı varmı bunların peki?
  • sabah okurum
  • takip
  • takip
  • ç.aSdö.asçdösa.ödwq

• Uyuyamıyorum lan

• Up

• upped sizlerde anlatsanız original.Bende de varda anlatsammı acep.Yoğun istek üzerine-bir kişi-anlatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso-1999

upped sizlerde anlatsanız original.Bende de varda anlatsammı acep.Yoğun istek üzerine-bir kişi-anlatırım.

Anlat

• quote:

Orijinalden alıntı: Artyom33

quote:

upped sizlerde anlatsanız original.Bende de varda anlatsammı acep.Yoğun istek üzerine-bir kişi-anlatırım.

Anlat

Çok korkunç değil ama olması gerekende bu neymiş vurmuş falan.CSB onlar.

Bu yaz bu konuları çok araştırırdım.Korkulu filmler izlerdim.Sonrada olan oldu.Ramazanda oruçluydum.Bizim apartman bomboş ondan dolayı bütün katların anahtarı bizde.Yazın en serin yer olduğunda orada yatıyoruz.İkinci kat gibi dubleks .İşte ben yattım yan odada kuran vardı ve sanırım cenabetmişim.Sonradan farkettim.Uyurken rüyamıydı değil miydi emin değilim.Uyandım ve karşıdan bir adam geldi.Ben birşey diyemeden boğazım sıktı.en sonda nefessiz kaldım.Adam uzaklaştı.Uyandığımda ordaydım ve nefes nefese kalmıştım 10 dakika hareket etmeden durdum.En sonda cesaretimi toplayıp.Arkama döndüm hiçbirşey yoktu ben hemen yukarı topuk.Kapıyı yarım saat vurdum açan yok dışarı çıktım.Sokakta kimse yoktu.Bir müddet bekledim ve karşıdan annem geldi.O an rahatladım.Hayatımda hiç o kadar korkmamıştım.1 ay kadar sürede kendimi toparlayamadım.Evde yalnız kalamıyordum annemle beraber yatıyordum..Bir ara pc başındayken biri beni izliyormuş hissi geldi.Arkama döndüm kimse yok.Ama ben hemen korku ile balkona çıktım.Resmen ağlıyacaktım.15-20 dk. orda durdum.Aşağı atlasammı diye düşündüm(intihar için değil 3-4 mt yükseklikte ama belki kilomdan dolayı artacak olan potansiyel enerjimden dolayı ayağım sakatlanabilirdim.Ama aşağısı toprak.Herneyse aşağıdan başka yere gidecektim.)Sonra cesaretimi toplayıp içeri koştum dışarıdaki kardeşime gel bilgisayar oyna diye çağırmıştım(Ama bilgisayar oynamak için dışarı çıkarmıştım.).1 hafta sonra biraz düzelme oldu.1 aya hiçbirşeyim kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Artyom33

quote:

Anlat

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.