Şimdi Ara

Korku Oyunlarını Özel Yapan Şey Nedir? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçende ''gerçekçi oyunlara ilgi'' yada bunun gibi bi yazı vardı şimdide bu.ikiside çok güzel yazılar.umarım böyle makaleler yazmaya devam edilir bsc.de

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu tip bir makale için 1997 - 2013 arası bir fiil PS ve PC oyuncusu olmak gerek, tespitler yerinde, serzenişler de umarız eski günlerdeki gibi EĞLENCELİ PAYLAŞIMLARI tekrar yaşarız,

RE2 için arkadaşlarla toplanıp salonun perdelerini kapatıp sessiz ve karanlık ortamda oyuna daldığımız günleri kim unutabilir ...

• FEAR 4 AND DOOM 4 gelirse müthiş olur.

• resident evil 3 ü oynadığım zamanı ve ilk slint hill oynadığım zamanı unutmuyorum.tespitler çok doğru saol BSC.
  • benim ilk ps1 oyunumdu resident evil daha açılışındaki köpeklerin gurubu kovalaması ve bir malikaneye kendilerini kitleme sahnesi bile oyunun kalitesini anlatmaya yeter gerçekten ilk oyunum diyemidir bilmiyorum ama bende hep ayrı bir yeri olmuştur hiç unutmam hatta konuşmaları ezberlediğimi biliyorum :D ilk başta oyunu farklı bir oyun sanmıştım ama 7 yaşında oldugum için :D direk oyuna başlarken soldaki kapıdan giriyorsun orda uzun bir koridor var o koridoru geçtikten sonra yerde birini yiyen bir zombi var :D ilk gördüğümde korkup kapının arkasına saklanıp aileme "geçtimi öldürdümü beni ?" falan diyordum gerçekten şuan bile oynadıgımda tüylerimi diken diken eden müthiş bir oyun serisinin yeni oyunlarından bu tadı hiçbir şekilde alamadım

• fatal frame den bahsedilmeyen bir korku oyun yazısı bana göre bir ayağı olmayan insan gibidir...
  • lorde
    04.03.2013 09:06:03

RE üstad sertifakasını nereden alabiliriz acaba? bende üstad olmak istiyorum ;)
  • Amnesia ve Cryostasis oyunlarından aldığım zevki ve heyecanı anlatamam korku oyunu dediğin böyle olur.Hatta hikaye ve işleyiş bakımından cryostasis bir adım önde herzaman, tabi bu benim görüşüm.
  • Sayfada ismi geçen oyunların yanına Clive Barker's: Undying, Killing Time ve Nocturne'u ekleyeyim o zaman. Uzun senelerdir devamının gelmesini beklediğim üç oyundur ama öbür yanım da "Bırak da efsane olarak kalsınlar" diyor...

Amnesia'yı saymazsak yakın dönemde bu konuda üç oyun başarılıydı: F.E.A.R. 1, Call of Cthulhu ve Condemned 1.

Dizlerimizin titrediği o günler geride kaldı. Amnesia'nın devamı ile bir umut işte...

Korku Oyunlarını Özel Yapan Şey Nedir? Korku Oyunlarını Özel Yapan Şey Nedir? Korku Oyunlarını Özel Yapan Şey Nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 4 Mart 2013; 17:00:03 >

• Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş... Sıkılmadan okudum... Genç arkadaşlar şu yaızda geçen oyunları oynamayanlar bulsunlar oynasınlar, "grafik değil herşey" dediğimizde ne demek istiyoruz anlasınlar...

• condemned de çok korkmuştum yaa 1. oyun efsaneydi .. umarım yeni nesil de devamı gelir monolith tarafından
  • lorde

05.03.2013 11:23:39

sağdece koşarak ve manevralar yaparak ortalama 4 dakika içerisinde bitirilebilen küçük bir bölüm beni üstad yapmaz... üstad :))))))))) biz re1 i 10 unca kez bitirirken portakalda vitamin olanlar bugün manasız hava basar olmuş... ah zamane gençliği ah...
  • İsyan sınırını geçen, sıkılan,bunalan bir hocamızın yazdığı her 10 korku fanından 9 unu ifade eden mükemmel bir yazı, emeğine sağlık. Korku devri can çekişiyor RPGye devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Sayfada ismi geçen oyunların yanına Clive Barker's: Undying, Killing Time ve Nocturne'u ekleyeyim o zaman. Uzun senelerdir devamının gelmesini beklediğim üç oyundur ama öbür yanım da "Bırak da efsane olarak kalsınlar" diyor...

Amnesia'yı saymazsak yakın dönemde bu konuda üç oyun başarılıydı: F.E.A.R. 1, Call of Cthulhu ve Condemned 1.

Dizlerimizin titrediği o günler geride kaldı. Amnesia'nın devamı ile bir umut işte...

Hacı, Undying şu an gog.com a düştü. Yoksa elinde kaçırma derim.

Bu herkes için geçerli tabi Adam gibi korku temalı FPS nasıl olur görün arkadaşlar. (Amnesia'ya ya laf yok tabi )

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Sayfada ismi geçen oyunların yanına Clive Barker's: Undying, Killing Time ve Nocturne'u ekleyeyim o zaman. Uzun senelerdir devamının gelmesini beklediğim üç oyundur ama öbür yanım da "Bırak da efsane olarak kalsınlar" diyor...

Hacı, Undying şu an gog.com a düştü. Yoksa elinde kaçırma derim.

Bu herkes için geçerli tabi Adam gibi korku temalı FPS nasıl olur görün arkadaşlar. (Amnesia'ya ya laf yok tabi )

Baktım, 5.99$ fiyatı var, gayet alınabilir gözüküyor. GoG çok fena ya, ufak ufak batışımıza sebep oluyor.

http://www.gog.com/gamecard/clive_barkers_undying

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 19 Mart 2013; 20:01:22 >

• özel yapan şey oynanışı,korkunç olduğu için eylendirmesi,hikayeleri diyer oyunlardan çok daha iyi olması ve benim in li cinli oyunları sevmem D:
  • bu arada silent hill origins nette 40,00 TL ye saytıyolar ama 2.el orjinal bana uygun gibi geldi ben alıcam silent hill origins candır can (sanki oyunu 10 kere oynadımda )
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.