Şimdi Ara

Kore'den ithal IPS Monitorler Klubu. (Yamakasi, Achieva, Crossover vs...) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
12
Favori
23.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok yahu Lg alamam zaten en azından şu an belki 60 yaşına gelip iyice ucuzlayınca :D . Geldiği vakit buradan deneyimlerimi paylaşırım.
  • accessorieswhole üzerinden 420 $ aldım.27qw perfect pixsel 10 bit vs. Kargoya vermiş. EMS ile istedim 199 $ değer yaz dedim aynen o şekilde yapmış bundan sonrası gümrük memurunun keyfine kaldı bakalım :D. En azından DHL vs. iyidir. tam değer de olsa bir ton yazışma vs. + 60 - 70 tl ardiye ücreti olmayacak.
  • monitörünüz geldi mi?
  • Monitörünüz geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün teslim aldım. 113 tl gümrük ödedim :D. ölü pixel yok sağ alt köşeye doğru bleed var oda normal :D. şubat 25' inde aldım mart 7 de elime ulaştı. süre olarak da güzel. 10 bit modeli aldığım için 8 ile 10 arasında ki fark için öernek video dosyası arıyorum. önceki monitörüm s ips idi bi ah ips yeni geldi o gazla söylemiyorum kesinlikle :D renk kartelası çok daha canlı b unu çok rahat söyleyebilirim.
  • Monitörünüz hagırlı olsun, birkaç foto alabilirmiyiz,
    Mümkün ise tam linki alabilirmiyim, Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerkez Ethem

Bu gün teslim aldım. 113 tl gümrük ödedim :D. ölü pixel yok sağ alt köşeye doğru bleed var oda normal :D. şubat 25' inde aldım mart 7 de elime ulaştı. süre olarak da güzel. 10 bit modeli aldığım için 8 ile 10 arasında ki fark için öernek video dosyası arıyorum. önceki monitörüm s ips idi bi ah ips yeni geldi o gazla söylemiyorum kesinlikle :D renk kartelası çok daha canlı b unu çok rahat söyleyebilirim.

monitör geldi bizi unuttu
  • Özür dilerim boşladı isem. Monitör le ilgili bir sıkıntı çıktı. Reklamını yaptıkları 10 bit meğer 10 bit değilmiş. accworld ün bana söylediği panel 10 bit ama panelin adaptörü vs. ne ise işte o 8 bit + . ee dedim ne olacak reklamda ole bişi yazmıyordu şikayet vs. deyince 50 $ iade ettiler. yine 8 bit fiyatına geldi. Onun dışında bir sıkıntım yok çok şükür. bir kaç kez hz arttırdım artıyo 85 e zorladım en son fazla kasmak istemedim ne olur ne olmaz. oluyor. ama lakin pazanız varsa lg nin 31" olan modelini kesinlikle öneririm. şu sıralar 1200 $ civarında geziyordu.
  • monitör satılıktır 1600 tl. sahibinden get üstüden de satılır bir miktar farkla. takribi 2 yada 3 ay oldu burda paylaşıştım aldığım verdiğim tarihleri. pc yi 4k lg tv ye taktığımdan satıyorum. 532 207 7411 nolu telden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthemAbi -- 14 Haziran 2015; 1:59:05 >
  • Satılık yamakasi catleap q270

ölü pikselsiz

http://forum.donanimhaber.com/m_109411342/f_//tm.htm#109411342
  • Fotoğraflar ile desteklerseniz iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şahsen ben bir daha kore malı bir monitörün yüzüne bile bakmam. 2 yılda monitörün ekranı pert oldu. memnun olan vardır mutlaka ama ben bu yaşadığım deneyimden sonra aldım asus 29'' 4k monitörü monitör olayını bitirdim. geçen yıl almıştım 2000 tl ye aldım canavar gibi de kullanıyorum. bu mesajı biraz da uyarı mahiyetinde yazdım koıre malı monitör alırsanız bu riski de göze almalısınız. kore malı monitör alıp çok memnun kalmanız da olası anlayacağınız tam bir zar rulet işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTAGON99 -- 20 Ekim 2016; 0:33:30 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.