Şimdi Ara

Korayspor sepette %30 indirim (n11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
7.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya yeniden aktif. 50 TL ve üzeri ürünlerde sepette %30 indirim uygulanıyor. Bu kez fazla ürün çeşidi yok ama ihtiyacı olan olabilir.
    Kuponlarla birlikte daha uyguna geliyor.

https://www.n11.com/magaza/korayspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatangaa -- 29 Ocak 2018; 10:32:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuponlar bitti ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyaspor sandım girdim gidiyorum.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    11.11 kuponları bitti fakat katlanan indirim kuponları mevcut.

• Tatangaa kullanıcısına yanıt
    mağaza indirimiyle birleşmez..
  • dün n11 11.11 kuponuyla mağaza %30 indirimi birleşti. mağazada 1150tl north face montu, arkadaşa 750 liraya aldık.

• Katlanan indirimle birleşiyor

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    Tık hızıyla olanlar birleşiyordu.
  • 77 tl indirim kodu vardı 300 tl lik The north face polar 130 TL'ye geldi.
  • Dün tık hızında indirim kuponuyla 579 tl fiyatı olan the north face ayakkabıyı 345 e aldım. Şimdi katlanan indirim kuponuyla denedim indirimi uyguladı.

Sepette anında indirim ile kuponlar birlikte kullanılabiliyor, mağaza kuponu ile n11 kuponu birleşemiyor.

• Puhahaah konuya bak herkes nortface almis konu korayspor bide ulkede para yok derler sicak firsatci ekibi belesci oluculer bile nortfaceden asagi giymiyor sitede

• quote:

Orijinalden alıntı: John Verdon

Puhahaah konuya bak herkes nortface almis konu korayspor bide ulkede para yok derler sicak firsatci ekibi belesci oluculer bile nortfaceden asagi giymiyor sitede

Ben almadim..alamam da. Alan cikinca da ulkenin parasi var yok diyemeyiz. Parasi olan kupon pesinde kosmaz pek. Zevkine yapar isi yaparsa da. Biz uygun almak icin ugrasiriz. Northface felan uzak bize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Puhahaah konuya bak herkes nortface almis konu korayspor bide ulkede para yok derler sicak firsatci ekibi belesci oluculer bile nortfaceden asagi giymiyor sitede

Dün kuponların gücü birleşti korayspor'da 3-5 caputda ben aldım.

Montumuz nortface kefenimiz columbia sıcak fırsatcıyız biz
  • quote:

Niye bu kadar güldün onu anlamadım. Bu konunun kullanıcıları north face giyemez mi yani ne alaka şimdi bu yorum. Bir mont alacaksam gider hemen almam. Araştırırım, fırsat kovalarım öyle alırım. 500 e almak varken neden gidip 1000 tl ye alayım.

• John Verdon kullanıcısına yanıt
    şu an ulke dunyada kriz olmasina ragmen millet rahatca onunu gorup alisveris yapabiliyor, istikrar devam edecek insallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

77 tl indirim kodu vardı 300 tl lik The north face polar 130 TL'ye geldi.

Hocam 77 tl indirim tam olarak nasil oluyor? Hala alinabiliyorsa ben de alayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatangaa

quote:

Niye bu kadar güldün onu anlamadım. Bu konunun kullanıcıları north face giyemez mi yani ne alaka şimdi bu yorum. Bir mont alacaksam gider hemen almam. Araştırırım, fırsat kovalarım öyle alırım. 500 e almak varken neden gidip 1000 tl ye alayım.

hocam bu arkadaş yeni galiba. bu sıcak fırsatlara girenler pazardan alacağı ürünlerin parasına sarar-nike-karaca-adidas-converse...vb. ürün alırlar ve kullanırlar. bırak gülsün siniri bozulmuştur ondan gülüyordur nasıl kaçırdım bu ürünleri diye

• pixelboy kullanıcısına yanıt
    hocam 11.11 gününe özeldi almştm 7 tl ye.
  • adam yağmurda kayıyo demiş bundan sipariş verdiydim tüh napcaz ya la

https://urun.n11.com/gunluk/lumberjack-siyah-erkek-ayakkabisi-100263630-P210938866
  • hiçbir şey kalmamış ki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.