Şimdi Ara

Köprücük kemiği kırığı, iltahabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 mart tarihinde yaptığım bir futbol maçında sağ klavikula kemiğim kırıldı ardından o gün platin takıldı. 3 hafta sonra iltahaplandığı anlaşıldı ve ameliyatla temzilendi. Ardıdnan gheçmedi platin çıkarıdlı. Sonra bir kere daha temizleme suretiyle açıldı. yani omzumdan 4 kere ameliyat oldum. o zamanlar antibiotikte kullandım tabi ama ortopedist in verdiği ilaçlar ve hiç bir işe yaramadı. Bunu gittiğimiz enfeksiyon doktoru söyledi. Bu arada gittiğimiz hastane Başkent ankara hastanesidir. Neyse şimdi klindan ve bi antibiotik daha kullanıyorum. Klindan günde 12 tane diğeri güdne 2 tane. Yarın MR ın sonucu çıkıcak, benim korkum iltahabın kronikleşmesi, umarım MR ın sonucu iyi çıkarda o risk gider.. Daha önce böyle bişi yaşamış olanlar varsa, bilgilendirirlerse sevinrim.

• Geçmiş olsun hocam.
  • Hocam merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun baya zaman geçmiş uzerinden. Çok zor bir süreç, umarım iyisinizdir şuan.

Köprücük kemiginden 2. Kez ameliyat oldum 4,5 Ay oldu ilk ameliyattan buyana, hala iyilesemedim.

Suan durumunuz nasil?

Nekadar surede iyilestiniz, baska operasyon gecidinizmi? Tedavi sureci boyunca nelerle karsilastiniz?

Benim icin ne önerirsiniz?

Akliniza gelen ne varsa paylaşabilir misiniz lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin_90 -- 14 Ocak 2021; 2:3:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.