Şimdi Ara

Köpekten Anlayan(Belçika Kurdu?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende dişi alman kurdu vardı 2 yaşında. ancak bir arkadaşıma vermek zorunda kaldım. köpeği verdikten sonra bu köpek birkaç tane sokak köpeğiyle çiftleşmiş. ben bbu yavruları almak istemedim. ama şimdi dediğine göre belçika kurdu diye bir köpekle çiftleşmiş bizim köpek. nasıl birşeydir bu belçika kurdu. belçika - alman kurdu kırması nasıl olur. kırma köpekleri sevmiyorum ama bunlardan bir çift almayı düşünüyorum, eğer öyle ucubik tipler olmazlarsa. birde bir erkek bir dişi alıcam bunlar kendi aralarında çiftleşirmi. eğer o eğilimi gösterirlerse nasıl engel olabilirim. nede olsa kardeş, bu köpekler

bu arada köpek doğum yapmış iki üç gün önce. en erken ne zaman annesinden ayırmak gerekir bu yavruları

• mama'larinida gonderelimmi?
  • Belçika kurdu alman çoban köpeğine oldukça benzer. Hatta anlamayan biri alman çoban köpeği bile sanabilir onu. Sadece tüylerinin renginden çıkartabilirsiniz. Eğer kırma olmayan safkan bir belçika çobanıysa, fazla sorun olacağını sanmam ;)
  • Belcika alman kurdu cok iyi oluyor benim tanidigimda vardi kafasi siyah govdesi alman kurfu higi harika yani birde kulaklari genelde hp dik olur alman kurtlarinin bir aya yakin kulaklari dik olmaz ama cok guzel olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.