Şimdi Ara

Köpek Saldırırsa Ne yapmalı? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
8
Favori
28.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler başlıyorum hiç psikopat falan demeyin ona göre neyse şimdi malum kolunuza pitbull atlarsa hangisini kullanmıyosanız onu verin varsa cebinizden keskin bi bıçak köpeğin ağzının yanında perde var 2 taraftanda yarın zaten çenesi düşecek bidaha bırak insana saldırmayı önündeki kemiği bile yiyemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Ona ince ama sonradan kalınlaşan bir tarzda HooooOOOOŞŞŞT de.

Aklımda canlandırdım
  • 3-4 sene önce köyde çayırda top oynuyoruz 3 kişiyiz. 2 köpek geldi saldırdılar ben ormana kaçtım ama 10 metre falan kaldı yoruldum biraz ve ayılara uygulanan yöntem geldi aklıma. kollarımı kartal gibi açtım canavar gibi yüksek ses çıkardım koştum üstüne köpek ağlaya ağlaya gitti. ne zaman aklıma gelse gülerim
  • İnsanların koştuğu koşu yolunda bir köpek saldırdı bana. Orası köpeğin bölgesi olamaz çünkü insanların yürüyüş koşu yolu. Ben de köpeği rahatsız edecek veya korkutacak bir şey yapmadım, hatta köpekten korkmadığım için ilk havlamaya başladığında refleks bile göstermedim. Ama köpek daha güçlü havlayıp üzerime koşmaya başlayınca kendimi yola attım. O anda da karşıdan otobüs geliyormuş farketmedim. Köpek birkaç saniye geç saldırsa ben de birkaç saniye geç yola atlasam otobüsün altında kalacaktım. Hayvanları severim, zamanında kedi besledim, köpeklerle de sorunum yok ama şehirde başı boş köpeklere karşıyım. Çoğu saldırmıyor evet ama binde bir saldırma ihtimali varsa bile o ihtimal es geçillemez. Bunun hayvan sevgisiyle medeniyetle ilgisi yok. En medeni ülkelerden İngiltere'de, insana saldıran köpek uyutulur. Şehirde kesinlikle başı boş köpek gezmez. Başı boş köpekle insanın karşı karşıya gelmesi bir risktir. 999 karşılaşmada bir şey olmaz, 1 karşılaşmada saldırıya uğrayıp öldürülebilirsin ki örneklerini okuyoruz. Gitti 1 insan canı. Olmaz. Şehirlerde insana köpekten başka tehdit hayvan yok. Kimse kedilerin, kuşların, sincapların, kirpilerin saldırısına uğramıyor. Ama köpek saldırısına uğruyoruz. Ben bu olaydan sonra yanımda biber gazı veya kuru sıkı tabanca taşımayı düşünüyorum. Veya kuru sıkı yerine plastik top atan küçük tabancalar var mıdır bildiğiniz, onlardan almayı düşünüyorum.

Ha bu arada, saldıran köpek büyüktü. O esnada yok çömel, yok şunu yap bunu yap gibi tavsiyeler işe yaramıyor, o kadar büyük köpek karşısında refleks olarak kaçıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaşif79 -- 31 Ekim 2016; 21:15:36 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.