Şimdi Ara

Köpek Alacağım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
59.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Köpek Alacağım

Köpek Alacağım

• Goldenmi tatlı abi bırakya Sivas Kangalı daha tatlı.
  • Golden tür köpeğim yavruladı nerede oturuyorsun
  •  Köpek Alacağım

Köpek dedidigin böyle tatlı olucak..

• quote:

Orjinalden alıntı: AdiL_

quote:

Orjinalden alıntı: Tim Robbins

kardeş profil de bolu yazmışısın ev de oralardaysa yani soğukluk olarak diyorum bernese dağ köpeği fena olmaz..

Köpek Alacağım

Köpek Alacağım

Güçlü ve kaslıdır. Enerjik, dikkatli ve acelecidir. Isırmaz. Bir kişiye (efendisine) duygusal larak bağlanır ve yabancılara karşı kuşkucudur.

Yorulmak bilmez ve genellikle dinlenmeye ihtiyaç duymaz. En soğuk havalara karşı dirençlidir ve bir ahırı ya da evi mükemmel biçimde korur. Eğitime yatkın olduğu için polis köpeği olarak da kullanılmıştır.

Zeki, sadık ve güzel bir köpektir. çoşkulu köpekserverler tarafından insana eşlik eden bir cins olarak da geliştirilmiştir.

ne güzel köpekmiş bu ya cinsi ne bunun bnde alıyım bi tane

İyi Bİ Köpek Gösterdim HAA İzinsiz Resim Koymayınn

Şaka Laee

• quote:

Orjinalden alıntı: The_Wade

Dogo Argentino

Köpek Alacağım

Köpek Alacağım

bencede kesinlikle

• Dogolar kadar cirkin köpek mi var ya? Bende almak istiyorum. Husky :) yavru temin edebilecek var mı?
  • Bırak ya goldenin neresi tatlı bildigin köpek Rottweiler al daha tatlı.
  • golden retriever
  • Rottweiler

Köpek Alacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_Wade

Dogo Argentino

Köpek Alacağım

Köpek Alacağım

Bu ne yav canavar gibi resmen polise şikayet ederim birşey yapmazsa ben öldürürüm o köpeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 31 Temmuz 2008; 13:21:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Greenleaf

Dogolar kadar cirkin köpek mi var ya? Bende almak istiyorum. Husky :) yavru temin edebilecek var mı?

Asalet var Dogo'larda.

@emrcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gianfresco -- 31 Temmuz 2008; 13:22:57 >
  • Eğer ilk kez it besleyeceksen,baba türlerden bir köpek almayacaksın,eğitemezsen eğer seni sallamaz ve ilişki sağlayamazsın

Presia Canario,Cane Corsa,Dogo Argentino,Dogue de Bordeux,Bandog bunlar çok güçlü ve kolay kolay hiçbir köpeğin saldıramayacağı tırsıtıcı tipler. Hele hırsız felan gelirse,mazallah öldürebilirler bile, affetmezler kesinlikle Yani ülkemizde klasik olarak pitt ile dolaşan ve aklı sıra hava atan birisini çok rahat tırsıtırsın bu köpeklerle.Pittle felan oyuncak niyetine oynarlar.

English Buldog,Chow chow,Shar pei gibi türler ise sevimli ve tostos itler,ama dışarda rahat gezdirirsin,ama koruma felan sağlayamaz.

Ben büyük ihtimal üstte saydığım 4 türden birini alacağım,ama karar veremedim,hem safkan ve secereli bir köpeğin maliyeti en az 1000 ytl...bulmak da Tr şartlarında biraz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 31 Temmuz 2008; 13:28:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: faho

Eğer ilk kez it besleyeceksen,baba türlerden bir köpek almayacaksın,eğitemezsen eğer seni sallamaz ve ilişki sağlayamazsın

Presia Canario,Cane Corsa,Dogo Argentino,Dogue de Bordeux bunlar çok güçlü ve kolay kolay hiçbir köpeğin saldıramayacağı tırsıtıcı tipler. Hele hırsız felan gelirse,mazallah öldürebilirler bile, affetmezler kesinlikle

English Buldog,Chow chow,Shar pei gibi türler ise sevimli ve tostos itler,ama dışarda rahat gezdirirsin,ama koruma felan sağlayamaz.

Ben büyük ihtimal üstte saydığım 4 türden birini alacağım,ama karar veremedim,hem safkan ve secereli bir köpeğin maliyeti en az 1000 ytl...bulmak da Tr şartlarında biraz zor.

O yukardaki 4 türden kesinlikle Dogo'yu tercih et

• boxer alma don al
  • Dogo arjantin.
  • Presa ya da Bordeux alacağım sanırım,beyaz olması dogoya olan sempatimi olumsuz etkiliyor,bordeux desen çok salyalı ve agresif,sanırım presa alacağım.

Hem fcı standartlarına göre en iyi yakın koruma presa'lar.Üstelik safkan bir mastiff ırkı.Dogolar maalesef 9 ırktan oluşturulan labaratuvar köpeği:(
  • Golden retriever dışında köpek almak salaklıkdır şuna bak ne kadar tatlı

Köpek Alacağım
  • Tamam tatlı orasına laf yok,ama mideleri çok çok hassas gr'ların,senin benim yedğimiz yemekleri yiyemiyor ve sindiremiyor,birçok kişi koyun diye dalga geçer gr'lerle..

Ayrıca dışarda geziyorsun,psikonun biri pi.liğine senin goldenin üstüne pitt felan salarsa ne yapacan,zavallı hayvan büyük ihtimal mefta olur.O sebeble ben goldenle felan dışarda gezmeye çekinirim.

Al bakalım presa,cane,dogo,bordeux,bandog felan bak yanaşabiliyor mu üstünüze?

Ben daha önce bu tür olayları çevremde yaşadığım için temel kriterlerden birisi oldu bu koruma ve güçlülük durumu.

Hem üslubuna dikkat et,salaklık felan ne oluyoruz?Hoş değil bu laflar.

quote:

Orjinalden alıntı: T.P.C

Golden retriever dışında köpek almak salaklıkdır şuna bak ne kadar tatlı

Köpek Alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 31 Temmuz 2008; 13:54:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

beni al

Hoşt köpek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.