Şimdi Ara

Konyadaki en iyi dershane sizce hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba epey bir forumlara bakındım pek bir şey bulamadım. Bu yıl 11 bitecek ve seneye soruları rahatca çözdürebileceğim rahatca etüt alabileciğim bir dershane tavsiyesi istiyorum. Nerdeyse tüm dershanelerin indirim sınavına girdim(Pem,Sistem,Final,Sınav,İsabet,Fem) sizce bunlar arasından hangisi daha iyidir yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bir tavsiye verin acil
  • Fem,zafer,pem üçlüsüne iyi bak. Zafere çok iyi diyor giden arkadaşlarım memnun.
  • Pem dolmuş kayıt almıyorlar. Fem çok ayrım yapıyor. Zafere bakıyım bi bide form kampüs diyorlar ama nasılki acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

Fem,zafer,pem üçlüsüne iyi bak. Zafere çok iyi diyor giden arkadaşlarım memnun.

arkadaşlarının adı ne :D zaten az kişiyiz dershanede kesin tanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuba Bozkurt

quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

Fem,zafer,pem üçlüsüne iyi bak. Zafere çok iyi diyor giden arkadaşlarım memnun.

arkadaşlarının adı ne :D zaten az kişiyiz dershanede kesin tanırım :D

Tanırsın da bana ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRATAY

Pem dolmuş kayıt almıyorlar. Fem çok ayrım yapıyor. Zafere bakıyım bi bide form kampüs diyorlar ama nasılki acaba

Formkampüs tamamen para odaklı bir dersane. 130 netten aşağı yapıyorsanız hiç bulaşmayın derim ona göre.

İçlerinde en iyisi pem ama bende duydum kayıtlar dolmuş. En iyi alternatif sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5kurusetmezadam -- 2 Şubat 2014; 23:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5kurusetmezadam

quote:

Pem dolmuş kayıt almıyorlar. Fem çok ayrım yapıyor. Zafere bakıyım bi bide form kampüs diyorlar ama nasılki acaba

Formkampüs tamamen para odaklı bir dersane. 130 netten aşağı yapıyorsanız hiç bulaşmayın derim ona göre.

İçlerinde en iyisi pem ama bende duydum kayıtlar dolmuş. En iyi alternatif sistem.

Sistem öğrenci çöplüğü gibi birşey binlerce öğrencisi var. Etüt hocaları falan hiç birşey anlatamıyormuş arkadaşlar öyle diyor. Şuan pemde arayaadam sokmaya çalışıyoruz umarım peme giderim

• yöntaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

yöntaş

Adını ilk defa duydum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

yöntaş

Adını ilk defa duydum

eski bir dersane. şaka yaptım.
  • quote:

quote:

quote:

Sistem öğrenci çöplüğü gibi birşey binlerce öğrencisi var. Etüt hocaları falan hiç birşey anlatamıyormuş arkadaşlar öyle diyor. Şuan pemde arayaadam sokmaya çalışıyoruz umarım peme giderim

ee formda da öyle ve koridorlar sadece 1 metre onu da göz önünde bulundur eğer pem'e gidemezsen. pem gerçekten kaliteli ve bende yazılamadığım için gidememiştim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

ee formda da öyle ve koridorlar sadece 1 metre onu da göz önünde bulundur eğer pem'e gidemezsen. pem gerçekten kaliteli ve bende yazılamadığım için gidememiştim..

Gerçektende öyle. Umarım pem olur olmazsada zafere yazılacam

• Pemdeyim mezun grubunda konyanin belki de turkiyenin sayili dershaneleri arasinda şiddetle tavsiye ederim ama ilk 2 sinifa girmeye bak kurucular ilk 2 sinifa giriyor özellikle fizikcimiz hasan Cahit ve kimya serkan hoca on numara adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: burst_one

Pemdeyim mezun grubunda konyanin belki de turkiyenin sayili dershaneleri arasinda şiddetle tavsiye ederim ama ilk 2 sinifa girmeye bak kurucular ilk 2 sinifa giriyor özellikle fizikcimiz hasan Cahit ve kimya serkan hoca on numara adamlar

Hocam mezuna kalirsam pem'e gitmeyi dusunuyorum gorustum mezunlarda yer varmis seneye siz kaca kaydolmustunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Pemdeyim mezun grubunda konyanin belki de turkiyenin sayili dershaneleri arasinda şiddetle tavsiye ederim ama ilk 2 sinifa girmeye bak kurucular ilk 2 sinifa giriyor özellikle fizikcimiz hasan Cahit ve kimya serkan hoca on numara adamlar

Hocam mezuna kalirsam pem'e gitmeyi dusunuyorum gorustum mezunlarda yer varmis seneye siz kaca kaydolmustunuz?

2500 e yazildim lys siralamana gore fiyat veriyorlardı benim 50 bindi bi arkadasim 17 binden mezuna kaldi 1.800 civari bi fiyata kaydoldu ödüllü deneme Sinavi vardi bi kaç ay once girmedin mi ona

• quote:

quote:

quote:

2500 e yazildim lys siralamana gore fiyat veriyorlardı benim 50 bindi bi arkadasim 17 binden mezuna kaldi 1.800 civari bi fiyata kaydoldu ödüllü deneme Sinavi vardi bi kaç ay once girmedin mi ona

Yok gecen sene bi arkadasim erken kayittan 1800e yazilmisti ben gec kaldim 4500 istediler gidemedim haliyle. Mezuna kalmayi hic aklimdan gecirmedim ama su 1 ay icinde istedigim seviyeye gelemezsem dusunuyorum mezunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.