Şimdi Ara

KONYA/SELÇUK ÜNİVERSİTESİ-Her türlü rehberlik yapılır- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
11.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam senin selçuk ta arkadaşın var mıydı?

bu ikinci öğretim in ders durumu nasıl oluyormuş? Prof lar geliyor muymuş?

bir de ikinci öğretim e gelen biri hocanın izniyle sabah ki derslere de girebiliyor muymuş bi sorar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim yok da arkadaş dun orada okuyan 2 kişi ile gorusmus ikisi de normale 10 dersten 9 una prof giriyor io de ise proflar ağırlıklı ama doç lar da giriyor demiş. İkinci dedigini bilmiyorum ama oluyordur büyük ihtimalle forumda okuyan arkadaşlar öyle diyordu ama sorarım bir ara.

Ayrıca dediğim iki ikisi de kalitesi çok yüksek ankara ve İstanbul dan sonra geliyor sıralamasının onlardan düşük olmaisnin nedeni Konya da olması demis. Zaten istatistige baktığımızda en fazla hakim savcı çıkaran hukuk burası su Konya nin yobazligi bize yaradi yobazlik diyorum da bizi pek ilgilendirmeyen yobazlik zira sen kimseye dokunmazsan sana da kimse dokunmaz oyle durup dururken karisana daha rastlamadım ve tanıdıklarım hep iyi insanlar.

• Selçukta okuyan birisi bana yardımcı olabilir mi, sorular soracağım

• hukukta okuyan bilgi verebilecek arkadaşlar var mı
  • Konya Selçuk Mühendislikleri okunurmu acaba iş bulma durumu felan yoksa 1sene daha kasıyımmı
  • Selçuk reklamcılık (TS1) istiyorum geçen yıl 69900 ile kapatmış,her sene yükselmiş sıralama.Sizce bu yıl 72k ile girebilir miyim bölüme?

KONYA/SELÇUK ÜNİVERSİTESİ-Her türlü rehberlik yapılır-
  • temizkopat33 kullanıcısına yanıt
    hacı abi selçuk hukuk bahsedildiği kadar zormu sen veya arkadaslarından sınıfta kalan oldumu
  • Eldarion kullanıcısına yanıt
    hocam bnde hukuk istoyrum ama 1.öğretim sınavlarda acayip zorluyorlarmıs diyorlar dorumu
  • hocam hedef selçuk uhkuk mu
  • salakox33 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'nin en zor sınavlarına gireceksin.Sınav çok iyi geçti diyip en fazla 50 alacaksın.Ama bu durum mezun olunca fark yaratıyor tabi.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107807205&p=1#107807205

çalışşak olmuyomu
    Çalışmazsan sınıfta kalırsın zaten.İlla ki çalışacaksın,önemli olan düzenli ve çok çalışma. 1. Sınıf rahat az biraz dinlenirsin biraz çalışırsın halledersin.

2.sınıf ve sonrası???
    Disiplinli bir çalışma gerektiyor.

Evet hocam ilk sıraya Selçuk hukuk ikinci sıraya da Selçuk hukuk io yazdım umarim gelir. Senin?

• bnde konyayı yazacamda hacı abi çok çok zor diyorlar yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: salakox33

bnde konyayı yazacamda hacı abi çok çok zor diyorlar yaw

Sanırım bu yil ilk defa böyle bir şey oldu hocam geçen yıllarda duymadım ben. Ben konya da olduğum için başka şansım yok

• DENİLENLER gözünü korkutmuyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: salakox33

DENİLENLER gözünü korkutmuyomu

Garip bir şekilde hayır

• Aklı olan konyada ne okur nede yaşar.Türkiyenin en pislik bağnaz koyun sürüsü topluluğunun olduğu bir şehir.Abazaların çok olduğu kendilerinden 10 yaş küçük kızlara iğrenç bir şekilde bakan tiksinç bir şehir.Konyalı olmaktan ve konyada yaşamaktan UTANÇ duyuyorum.Allah kimsenin başına vermesin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.