Şimdi Ara

Konya'da uydunet/kablonet kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben binkonutlardaydım 6 aydır uydunet+teledünya kullanıyorum.ilk başlarda sıkıntılıydı sonra bütün binanın kablolarını bağlantılarını yenilettim şimdi çok memnunum.
  • Ankara Cad. Hava lojmanları Kablonet, 1 mbit - ( 2 akttif kullanıcı paylaşımlı)
     Konya'da uydunet/kablonet kullananlar
  • Hocam ne demek o verdigin ben anlamıyorum o işlerden de iyimi yani o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Hocam ne demek o verdigin ben anlamıyorum o işlerden de iyimi yani o ?

Banamı diosun bilader :) Bana diyorsan eğer , hız değerleri işte, tam denildiği gibi bir hız veriyorlar.
  • Bu hafta 4mbitinden baglatacam yada fiyatlar toplu şekilde düşcek diye bişey çalındı kulama onu beklicem
  • arkadaşlar karatay'da karakayış caddesi üzerinde buhara sitesi civarında oturuyorum. bu tarafda kablo tv altyapısı varmı?
  • bugün bende geçiyorum yıllardır binada kablo tv var bi deneyelim dedik.eger menun olmassam benzin döküp yakarım bu mahalleyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahony

Arkadaşlar, ADSL abonelik taahüdüm bitmek üzere ve Kablonet e geçmeyi düşünüyorum. Kablonetin eskisi gibi olmadığı, Konyada altyapının yenilendiğini duydum. Ve eskisi gibide yoğun kullanım dönemlerinde hızınızda düşme olmadığını (bant paylaşımı olmadığını) söylediler.

Özellikle Konyada kullanan arkadaşlar varsa fikir ve tavsiyelerini almak istiyorum. Sille yolu battı çıktı civarında ikamet ediyorum.

Konya Zafer'deyim Uydunet süper yalnız ben 2 den fazla Pc ile internete giremiyorum. Bu sorunu henüz çözemedim. Umarım sendede aynı sorun olmaz
  • Peki Kılıçaslan mah de olup da kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeLKoVaNS

quote:

Orijinalden alıntı: mahony

Arkadaşlar, ADSL abonelik taahüdüm bitmek üzere ve Kablonet e geçmeyi düşünüyorum. Kablonetin eskisi gibi olmadığı, Konyada altyapının yenilendiğini duydum. Ve eskisi gibide yoğun kullanım dönemlerinde hızınızda düşme olmadığını (bant paylaşımı olmadığını) söylediler.

Özellikle Konyada kullanan arkadaşlar varsa fikir ve tavsiyelerini almak istiyorum. Sille yolu battı çıktı civarında ikamet ediyorum.

Konya Zafer'deyim Uydunet süper yalnız ben 2 den fazla Pc ile internete giremiyorum. Bu sorunu henüz çözemedim. Umarım sendede aynı sorun olmaz

2den fazla cihazın aynı anda internete çıkamaması bir sorun değil. Modeminizde eğer router özelliği yok ise uydunet size 2 adet IP verdiği için internete ancak 2 cihaz çıkabiliyor. Bir router takarsanız sınırlamalar kalkacaktır.

• meramdayım uydunet süper kesinlikle ttnet le falan ugraşmayın
  • Hortlatmak gibi olacak ama KARATAY bölgesinde kullanan varmı , ttnet den kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    Karatayda kullanıyorum ilk 4-5 ay iyiydi ancak son 1 aydır internette kesinti olmaya başladı akşamları da 25 mbit hız oluyor sana 8-10 mbit suyunu çıkardılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutcaa

Karatayda kullanıyorum ilk 4-5 ay iyiydi ancak son 1 aydır internette kesinti olmaya başladı akşamları da 25 mbit hız oluyor sana 8-10 mbit suyunu çıkardılar.

üç ay bizden kampanyasına başvurdum bugün bağladılar şu anda sıkıntı yok bakalım hocam
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    Bende de sıkıntı yok tabi gündüzleri. Ama akşam 8 ile 00.30 arası 50 mbit hızım 15 mbite iniyor. Halen sorunu çözemediler.
  • Bende 1 haftadir kullanıyorum. Karatay bölgesi aksam 8 11 arasi download hizi olarak 24 mb oluyor. Ama sorun online oyunlarda oluyor. Sürekli internet kesintisi ve cok fazla ping bu şekilde sorunu olup çözüm üreten var mi. Pm atarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.