Şimdi Ara

konuyu yanlış yere açtım silebilirmisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle modifiye işiyle ilgilenen tüm arkadaşalara kolay gelsin bende FEEL kasama biraz kendince modifiye yaptım ama modifiye işinin bukadar çok ileri gideceğini hiç düşünmediğim için kasanın modsuz resimleri yok.

kasanın içi normal boyasızdı bu forumda verilen yabancı bi forum sitesi linkinde paslanmış boya yapıldığını gördüm ve çok hoşuma gitti.bende yapmaya karar verdim.

kasayı söktüm parçaladım bu halde boyaya hazır çok büyük aksilikler çıktı o yüzden boyamamnın aşamalarını fotoğraflayamadım ama istediğim gibi oldu hatta eşim ne bu pas içinde leş gibi falan bile dedi çok gerçekçi.

sonra çok önceleri başka bi iş için yaptığım plex ten bi parça vardı boyalı onuda güzel görünmeyen sürücü yuvalarındaki delikler görünmesin diye şöle koydum

o parçanın arkasınada tanesini 1 liraya yalovada romen pazarından aldığım şerit ledleri koydum ışığın görünmesini sevmiyorumda

ve kasayı topladım benim istediğim gibi oldu

birde Trkklc arkadaşım daha önce bi konuda yazdığım öndeki 5''25 kapaklarını boyamayı sormuş elimde yapılmış olarak resmi var

1) iki parçayı japonla yapıştırdım
    2) arada ki boşlukları japon ve karbonatla doldurup zımparaladım

boyamadan öncede 0 numara su zımparası ile parçaların üstünü iyice zımparalamak gerekiyor hiç boya kalmayacak şekilde sprey boya bozuyor yoksa.işte bukadar yardımcı olabilmişimdir inşallah Trkklc ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeNoM -- 31 Ocak 2008; 16:27:45 >

• Değişik bir çalışma olmuş kolay gelsin
  • pek iyi durmamış gece mavisi kullansaydın daha iyi olurmuş neon lada bi süsleme yapardın
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

pek iyi durmamış gece mavisi kullansaydın daha iyi olurmuş neon lada bi süsleme yapardın

neon pek hoşuma gitmiyo benim pc yatak odasında bebekde var çok fazla ışıklı işime gelmiyo ileride dış taraf içinde bi takım düşüncelerim var ondan içini bu şekil boyadım alt yapı yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.