Şimdi Ara

KONUYU VE ÜYELİĞİMİ SİLİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:42:10 >

• KONUYU VE ÜYELİĞİMİ SİLİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 21:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adalı89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:42:33 >
  • Ben avustralya da yasiyorum. Hindistan cevizi agacinin tam oldugu bolgenin bittigi yer gibi denilebilir.

Burdaki en buyuk fark tr ye gore. Kislarin asiri az yagisssiz gecmesi. Ve havanin daha sicak olmasi. Yani antalya gibi yerlerden kesinlikle kislari daha sicak.

Israil demissiniz ama israil daha guneyde. Kislari daha sicak. Israillilerle konustum hindistan cevizi kesinlikle daha kotu dediler thailanda kiyasla.

En guneyde cairns adli sehirde hindistan cevizi denedim. Filipinler, thailand vs ye gore tadi cok daha kotuydu. Benim bolgede yetisen hindistan cevizi agaclarinin ise meyvesini toplayip satmiyolar bile. Bi adaya gittim ( tangalooma beach yazin cikar) orda bile thailanddan gelen hindistan cevizini satiyolar.

Avustralya da yetisen tek tip hindistan cevizi dwarf coconut dedigimiz cuce agaclar. Internetten okdugum kadariyla 5 yilda mi ne meyve veriyor. Kimsede tavsiye etmiyor.

Birsuru kaynakta okuduguma gore -5 dereceye dayancak hindistan cevizi agaci yok. Bi ara sizin koyduklariniza bakicam.

Ben hindistan cevizi manyagiyim. Su resimdekileri 2 gunde tek basima bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 21:59:38 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:42:50 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 22:0:27 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:43:6 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:43:27 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:43:43 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:43:59 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 22:2:22 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:44:19 >
  • adalı89 A kullanıcısına yanıt
    BEN BÜYÜK HARFÇİYİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 22:3:4 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSMiGAYRiMEÇHUL -- 27 Ekim 2017; 22:49:34 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Ben avustralya da yasiyorum. Hindistan cevizi agacinin tam oldugu bolgenin bittigi yer gibi denilebilir.

Burdaki en buyuk fark tr ye gore. Kislarin asiri az yagisssiz gecmesi. Ve havanin daha sicak olmasi. Yani antalya gibi yerlerden kesinlikle kislari daha sicak.

Israil demissiniz ama israil daha guneyde. Kislari daha sicak. Israillilerle konustum hindistan cevizi kesinlikle daha kotu dediler thailanda kiyasla.

En guneyde cairns adli sehirde hindistan cevizi denedim. Filipinler, thailand vs ye gore tadi cok daha kotuydu. Benim bolgede yetisen hindistan cevizi agaclarinin ise meyvesini toplayip satmiyolar bile. Bi adaya gittim ( tangalooma beach yazin cikar) orda bile thailanddan gelen hindistan cevizini satiyolar.

Avustralya da yetisen tek tip hindistan cevizi dwarf coconut dedigimiz cuce agaclar. Internetten okdugum kadariyla 5 yilda mi ne meyve veriyor. Kimsede tavsiye etmiyor.

Birsuru kaynakta okuduguma gore -5 dereceye dayancak hindistan cevizi agaci yok. Bi ara sizin koyduklariniza bakicam.

Ben hindistan cevizi manyagiyim. Su resimdekileri 2 gunde tek basima bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 27 Ekim 2017; 22:3:52 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Ekim 2017; 21:44:56 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSMiGAYRiMEÇHUL -- 27 Ekim 2017; 22:49:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.