Şimdi Ara

Konut kredisi faizleri 0,68' e düşer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Merkez Bankası'nın faiz indirimine gitmesiyle konut kredisi faizlerinde 0,68'e düşme beklentileri varmış çıkan haberlere göre. Tabii kamu bankaları için ilk aşamada. Sizce bu gerçekleşir mi? Evet ise ne zaman olur? Önceden kredi çekmiş olanlara yapılandırma imkanı tanınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olursa bile yapılandırma hemen olmaz tahminimce bende takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewolf101

Olursa bile yapılandırma hemen olmaz tahminimce bende takipteyim
    Faizler 0.99'a ilk düştüğünde de yapılandırma hemen olmamıştı, doğru. Fakat baştan yapılandırmayı da kapsayacak şekilde belirleyebilirler şartları diye umuyorum. 15 Haziran öncesinde gerçekleşirse çok iyi olacak benim için.

• Merhaba Arkadaşlar, 0,49 bekliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahozdemir81

Merhaba Arkadaşlar, 0,49 bekliyorum ben
    Bugün devlet bankalarından açıklama gelecek galiba. Beklemedeyiz. 0.49 gibi bir rakam yeni ev alacaklar için rüya gibi olur. Tabii yapılandırma kısmını merak ediyorum ben.

• Yapılandırma ilk anda gelmez ancak eğer gelirse hemen yapılandırmaya basvuru yapacağım. Ödediğim ayni kalsın taksit miktarı düşse yine yeterli benim için

• Gelişme varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClockerTr28

Gelişme varmı arkadaşlar?
    Devlet bankalarından 1 Sene Ertelemeli, 15 Yıl Vadeli Yüzde 0.64 Faiz Oranı İle Konut Kredisi haberi geldi bugün. Yapılandırmanın da 0.74 ile olacağı söyleniyor. Takipteyiz.

• bilkan B kullanıcısına yanıt
    inşallah olur hocam bende sabah gördüm eğer belli olursa yazın bana... ben öğrenirsem bende size yazıcam söz
  • 0,49'a düşer düşer de... Ev fiyatlarında daha fazla artış olur. O yüzden 3'e 5'e bakmayın.

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye bir deyim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.