Şimdi Ara

konuşurken 's' harflerini söylüyemiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
18.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Re-1

senin durumunun aynısı bende var bende içime kapanığım allah kolaylık versin ..

-di li geçmiş zaman kullanmışın da
    yazdığından anladığım kadarıyla düzelmiş
    ya yanlış yazmışsın yada sonradan düzelmiş
    düzeldiyse nası düzeldi söylede ''s'' harfini söyleyemeyen arkadaşlara yardım olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: CraCKerS_Tr

quote:

düzeldiyse nası düzeldi söylede ''s'' harfini söyleyemeyen arkadaşlara yardım olsun

Olmuş bitmiş yani

bende küçükken "r" leri söyleyemiyordum düzeldi büyüdükçe.

• bazen s ler şş diye çıkıyor azımdan
  • quote:

Orjinalden alıntı: SagopaaKamer

quote:

Orjinalden alıntı: CraCKerS_Tr

quote:

Olmuş bitmiş yani

bende küçükken "r" leri söyleyemiyordum düzeldi büyüdükçe.

o zaman nasıl geçti paylaş bizimle Re-1

• Burnunda et var dediler 6 yaşında ameliyat oldum geçmedi doktorlar geçer dediler

12 yaşına kadar geçmedi sonra geçti
  • Bi çaresi yokmuudurki bunun
  • ADAM KONUŞABİLYOM DİYE ŞÜKRETMİYOR, HİÇ KONUŞAMAYANLARI GÖRÜP ŞÜKRETMİYOR.. İSYAN EDİYOR .. OLAYA BAK YA
  • quote:

Orjinalden alıntı: doktor korkuyorum

ADAM KONUŞABİLYOM DİYE ŞÜKRETMİYOR, HİÇ KONUŞAMAYANLARI GÖRÜP ŞÜKRETMİYOR.. İSYAN EDİYOR .. OLAYA BAK YA

Bu durumu yaşasaydın böyle aptal aptal şeyler yazmazdın eminim
  • Yukarı
  • üzerine gitmen lazım kendini zorla tedeavileri var elbet konuşıcaksn bizdende güzel konuşursun dostum
  • Öncelikle bu durumun büyük bir sorun olmadığına, uğraştığın zaman bu durumun mutlaka düzeleceğine inanmalısın. Seans ücretleri ne kadardır bilmiyorum ama konuyla ilgili bir psikologdan yardım alabilirsin. Eğer bunun büyük bir sorun olduğunu düşünmeye devam edersen fiziksel bir tedaviden sonra bile kendini huzursuz hissedebilirsin.

Bu aynı şunun gibi, hani yaşlı teyzeler, amcalar hastayım başım ağrıyor dediğinde onlara ilaç yerine bonibon verirsin ve o hap içtiği için kendisini iyi hisseder. Rahatsızlığı geçer. İyileşmek için ilk önce senin iyi olduğuna, olacağına inanman lazım.

Geçmiş olsun.
  • dilimin altına kalem koyup çalışıyorum tekerlemeleri söylüyorum ama bi ilerleme yok sanırım dişlerin yapısından kaynaklı eger öyleyse dişleri düzelttirmem gerekecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: katü

dilimin altına kalem koyup çalışıyorum tekerlemeleri söylüyorum ama bi ilerleme yok sanırım dişlerin yapısından kaynaklı eger öyleyse dişleri düzelttirmem gerekecek

umarım çözersin bu sorunu
    doktora git ayrıca bazı kurslar var kekemelik vb. sorunları çözmek için onlarıda araştıra bilirsin
    içine kapanıklık içinde psikologa git gerçekten çok işe yarıyor
  • ilk önce bunu bir özür olarak görmemelisin.
    bence ''s'' ve ''r'' harfini söyleyemeyenler çok sempatik oluyor.
    konuşmalarına bi güzellik katıyorlar.umarım kısa zamanda bu sorunu atlatırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxjean2007 -- 16 Şubat 2008; 14:22:08 >
  • birde "K" leri "G" olarak telfuuz edenler var onlara ne demeli...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.