Şimdi Ara

Konuşmak istemediğim insan mesaj atarsa ne yapmam gerek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca özetliyim üniversiteden arkadaşım, çok iyi bir insan adam gibi adam amaaa...
    2'mizde 1.sınıftan bıraktık üniyi farklı yerlerde oturuyoz ben şuan babamın dükkanını çalıştırıyorum o ise bir kaç işe girdi çıktı şuan naptığını bilmiyorum herneyse heralde canı sıkılıyor sürekli diğer arkadaşlarını beni arayıp mesaj atıyor sanırım ben boş konuşmalara gelemiyorum sürekli aynı şeyleri konuşuyor telefonda açmasam geride dönmesem insanlık adına ayıpmı olur

(ben sosyal bir insan değilim insanlarla konuşmam pek.) ha bu parantezin içini okuyup şöyle bir algı oluşmasın ''asosyal'' ben şuan sadece hayatıma bakıyorum tost dükkanımız var onu işletiyorum boş boş konuşmak istemiyorum eski arkadaşlarla tek meselem bu.

okuduğunuz için teşekkürler.

• Aranizda samimiyet varsa niye bozmak istiyorsun onu anlamiyorum.

Valla sevmiyorsan donmezsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberMachine

Aranizda samimiyet varsa niye bozmak istiyorsun onu anlamiyorum.

Valla sevmiyorsan donmezsin...

Mesaj attı iyimisin diye iyiyim sen nasılsın diyecem ariyimmi diye sorcak yok desen ayrı dert, ara desen bi aradımı 1 saatten aşağı konuşmuyor hep aynı konular gereksiz birde kendi konuşuyo karşısındakini dinlemiyor
  • Ders çalış diyebilirsin. @ŞeytanınAvukatı
  • DeanWinchester. kullanıcısına yanıt
    Kendini dinletirmeyi ogreneceksin o zaman

• quote:

o işler öyle olmuyor kardeşim beni dinlemeyen insanla uğraşmam bırakırım ipini gider umrumda olmaz ayıplancak bişi yok bunda
  • quote:

hatta ben sana bir tane örnek daha verim benim yurtta 4 5 tane yakın arkadaşım vardı sözde yakın yani giderdik kızılaya şuraya girelim derdim girmezlerdi şu yoldan geçelim derdim geçmezlerdi bende bıraktım bunlarla arkadaş olmayı onlardan biride bu insandı bana değer vermiyorsa ne anlamı kalır arkadaşlığın
    Beni zamaninda dinlemeyenler dinliyor...

Benimde senden asagi kalir yanim yok insan sevmem ozellikle. Kadin erkek fark etmez misantropi var bende.

Kafani kullanacaksin kafani sosyaliteye ayarlayacaksin ama ben sana insta ac git orada burada foto cekin demiyorum konusma sanatini ogrenmen gerek uzun konusmalar yapsanda insanlari sıksanda arada oyle bir goller atmalisin ki insanlar seni dinlesin.

• quote:

Beni zamaninda dinlemeyenler dinliyor...

Benimde senden asagi kalir yanim yok insan sevmem ozellikle. Kadin erkek fark etmez misantropi var bende.

Kafani kullanacaksin kafani sosyaliteye ayarlayacaksin ama ben sana insta ac git orada burada foto cekin demiyorum konusma sanatini ogrenmen gerek uzun konusmalar yapsanda insanlari sıksanda arada oyle bir goller atmalisin ki insanlar seni dinlesin.

O dediğin ''konuşma sanatı''nı inan son 1 sene içinde öğrendim eğer karşımdaki insan gerçek anlamda ''İNSANSA'' beni dinliyor ama kendini beğenmiş bencil biriyse yine dinler ama takmaz, demem o ki öyle insanlardan uzaklaşmak istiyorum çıksınlar hayatımdan

güzel güzel münakaşa ediyoz sorun yoktur umarım.

Ben o dedigini yillar once yaptim. Onu iyi bulmak icin kendimce iyi bir kisilik analiz testim var.

Her insanla guler konusurum ama asla ve asla samimi olmam. İnsanlari stress testine tabi tutarim eger beni dinliyorsa bu adam/kadin isime yarar diyorum arkadas listeme ekliyorum.

Eger gecemezse gul sohbet et ama pek derine sokma.

Ben insanlara hep uzagimdir cunku kendi koydugum mesafe cevresinden hareket ediyorlar. Gereksiz insanlar ise direk eleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B2B7A0AF7 -- 29 Mart 2018; 22:36:44 >
  • quote:

Ben o dedigini yillar once yaptim. Onu iyi bulmak icin kendimce iyi bir kisilik analiz testim var.

Her insanla guler konusurum ama asla ve asla samimi olmam. İnsanlari stress testine tabi tutarim eger beni dinliyorsa bu adam/kadin isime yarar diyorum arkadas listeme ekliyorum.

Eger gecemezse gul sohbet et ama pek derine sokma.

Ben insanlara hep uzagimdir cunku kendi koydugum mesafe cevresinden hareket ediyorlar. Gereksiz insanlar ise direk eleniyor.

Teşekkür ederim kardeşim iyi geldi konuşmak...

...varsa söylemek istediğin burdayım ben haberin olsun...

...hayırlı geceler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.