Şimdi Ara

Konuşma Sesi En İyi Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , benim telefonda aradığım özellik biraz daha farklı , konuşurken en net en güzel sesi almak istiyorum . Nokia 6300üm var 4 yıl filan oldu kullanıyorum gittiği yere kadar. Geçenlerde arkadaşımın iphone 3g si ile konuşmak durumunda kaldım , konuşma sesine hayran oldum , kesinlikle çok netti . Bu konuda sizin tavsiyeniz nedir ya da kendi telefonununuz konuşma sesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• %50telefona %50 operatore bagli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bothrops

%50telefona %50 operatore bagli
    Sanırım operatör kalitesi de turkcell , vodafone , avea sırasıyla gider herhalde ?

Edit: adam mesajını attı 2 dakika içinde uçtu işe bakar mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muşmula -- 19 Haziran 2012; 0:54:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

Sanırım operatör kalitesi de turkcell , vodafone , avea sırasıyla gider herhalde ?

Edit: adam mesajını attı 2 dakika içinde uçtu işe bakar mısın

Alıntıları Göster
    clear talk teknolojisi olan motorolalar vardi eskiden onlar iyidir bence E2 vardi mesela santiyede beton mikserinin yanında cok net duyabiliyordum karsidakini
  • N8'i öneririm. Turkcell'in yaptığı ses kalitesi reklamlarında bile N8 kullanılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

N8'i öneririm. Turkcell'in yaptığı ses kalitesi reklamlarında bile N8 kullanılmıştı.

+1 yada 5800 ahize ve hoparlör sesi hiç bir telefonda yoktur ip hariç .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

N8'i öneririm. Turkcell'in yaptığı ses kalitesi reklamlarında bile N8 kullanılmıştı.

+1 yada 5800 ahize ve hoparlör sesi hiç bir telefonda yoktur ip hariç .

Alıntıları Göster
    ben de konuşma sesi ve mikrofonu iyi bir telefon arıyorum. uygulama ya da kamerası çok iyi olsn vs gibi özellikler istemiyorum. sadece iyi derecede hızlı olsun. konuşurken gürültülü yerde otobüste ya da kısık sesle konuşmam gereken yerde bağırmak zorunda kalmiym böyle bir telefon önerebilir misiniz? blackberry baktım veya nokia e7 yani klavyesi olsn istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: csknrmk

ben de konuşma sesi ve mikrofonu iyi bir telefon arıyorum. uygulama ya da kamerası çok iyi olsn vs gibi özellikler istemiyorum. sadece iyi derecede hızlı olsun. konuşurken gürültülü yerde otobüste ya da kısık sesle konuşmam gereken yerde bağırmak zorunda kalmiym böyle bir telefon önerebilir misiniz? blackberry baktım veya nokia e7 yani klavyesi olsn istiyorum.

Büyük ekran klavye istiyorsanız E7 işinizi rahatlıkla görür. Diğer alternatif olarak E6'yı öneririm. Neticede business kesimine hitap eden cihazlar oldukları için ses konusunda sıkıntı yaşatmazlar.
  • quote:

Bu telefon biraz pahalıymış .

Birçok özelliği olan bir telefon değil de sadece konuşma üzerine olan bir telefon arıyorum daha çok.
  • quote:

quote:

Birçok özelliği olan bir telefon değil de sadece konuşma üzerine olan bir telefon arıyorum daha çok.

Bütçenizi de belirtirseniz daha iyi yardım alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

quote:

quote:

Bütçenizi de belirtirseniz daha iyi yardım alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım kusuru bakma konuna bende maydanoz oldum ama bende benzeri bir arayış tayım hala. Piyasadaki telefonların çoğunda bu sıkıntı var. Android tabanlı ve 1000 tl ye kadar konuşma sesi en iyi olan telefon önerilerinizi bekliyorum bende. Şu iphone 3gs bile olabilir eğer iyiyse ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 21 Haziran 2012; 8:37:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mors

Arkadaşım kusuru bakma konuna bende maydanoz oldum ama bende benzeri bir arayış tayım hala. Piyasadaki telefonların çoğunda bu sıkıntı var. Android tabanlı ve 1000 tl ye kadar konuşma sesi en iyi olan telefon önerilerinizi bekliyorum bende. Şu iphone 3gs bile olabilir eğer iyiyse ses.

Alıntıları Göster
    uzun zamandır android kullanıyorum. konuşma sesi çok iyi olan daha görmedim. bu konuda arkadaşlarında dediği gibi iphone en iyisi sanırım.sonrada nokia modelleri geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

uzun zamandır android kullanıyorum. konuşma sesi çok iyi olan daha görmedim. bu konuda arkadaşlarında dediği gibi iphone en iyisi sanırım.sonrada nokia modelleri geliyor.

Alıntıları Göster
    Aslında 4" ekran isteğim olmasa galaxy ace de fena değil bu konuda. Elimdeki vurmatik 5800 dan aradığımda bana gelen ses gayet iyi. ace ile yaptığım 1-2 deneme görüşmesinde de fena değildi. Ama bir nokia ses yüksekliği ve kalitesi yine yok onda da. iphone olan bir iki arkadaşımla yaptığım görüşmelerde nedense bana gelen ses zayıftı. gerçi onlar iphone 4 tü. 3gs ile aralarında bu konuda fark var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mors

Aslında 4" ekran isteğim olmasa galaxy ace de fena değil bu konuda. Elimdeki vurmatik 5800 dan aradığımda bana gelen ses gayet iyi. ace ile yaptığım 1-2 deneme görüşmesinde de fena değildi. Ama bir nokia ses yüksekliği ve kalitesi yine yok onda da. iphone olan bir iki arkadaşımla yaptığım görüşmelerde nedense bana gelen ses zayıftı. gerçi onlar iphone 4 tü. 3gs ile aralarında bu konuda fark var mı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    nokia E6 nın bu konuda gerçekten iyi olduğunu söyleyenler çok. deneme fırsatım olmadı. QWERTY klavyeli dokunmatik ekranlı ama blackberry bold lar daha güzel duruyor. tabi amaca uygun olmalı. klavyeli isteyenler (kendim için düşündüğüm telefon) E6 yı inceleyebilirler. bataryası gayet iyi bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: csknrmk

nokia E6 nın bu konuda gerçekten iyi olduğunu söyleyenler çok. deneme fırsatım olmadı. QWERTY klavyeli dokunmatik ekranlı ama blackberry bold lar daha güzel duruyor. tabi amaca uygun olmalı. klavyeli isteyenler (kendim için düşündüğüm telefon) E6 yı inceleyebilirler. bataryası gayet iyi bir telefon.

Alıntıları Göster
    konuyu açan arkadaşa ilaveten şarzı iyi giden, sar değeri düşük, 400 tl yi geçmeyen tlf önerebilecek var mı?

kamera, 3g filan önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

konuyu açan arkadaşa ilaveten şarzı iyi giden, sar değeri düşük, 400 tl yi geçmeyen tlf önerebilecek var mı?

Alıntıları Göster
    iPhone 4s öneririm.Şuana Kadar tık demedi.(Turkcell kullanıyorum)
  • quote:

Merhaba arkadaşlar , benim telefonda aradığım özellik biraz daha farklı , konuşurken en net en güzel sesi almak istiyorum . Nokia 6300üm var 4 yıl filan oldu kullanıyorum gittiği yere kadar. Geçenlerde arkadaşımın iphone 3g si ile konuşmak durumunda kaldım , konuşma sesine hayran oldum , kesinlikle çok netti . Bu konuda sizin tavsiyeniz nedir ya da kendi telefonununuz konuşma sesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sony tercih etmelisin hocam tek geçerim.
  • quote:

Benim de istediğim aynen bu özellikler.

Cevap için teşekkür ederim ama hangi sony modeli mesela ?
  • quote:

quote:

Benim de istediğim aynen bu özellikler.

Cevap için teşekkür ederim ama hangi sony modeli mesela ?

Alıntıları Göster
    Konuşma olarak diğer telefonları bilmiyorum ama Nokia X2 güzel. Kulaklıkla kullanıyorum ses kalitesi yüksek bir telefon olduğu için kulaklıkla konuşmak çok rahat. Ayrıca şarj kapasitesi iyidir. SAR değerini bilmiyorum. Fiyatı da 340 TL civarlarında olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PorsukUR

Konuşma olarak diğer telefonları bilmiyorum ama Nokia X2 güzel. Kulaklıkla kullanıyorum ses kalitesi yüksek bir telefon olduğu için kulaklıkla konuşmak çok rahat. Ayrıca şarj kapasitesi iyidir. SAR değerini bilmiyorum. Fiyatı da 340 TL civarlarında olması lazım.

Alıntıları Göster
    Alabileceğim daha fazla cevap var mı acaba? teşekkürler bu arada.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.