Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarap gibi karanlığa yatırmalı Montileri..
  • Tekel ticarette sinsi toplamak önemli.Alttan alta toplayıp piyasada çok az kalınca(kalanlarda min senin koyacağın rakamlarda olacak) gruplar halinde piyasaya sürmek mantıklı.Ör:10 tane aralıklı 1 saatlik(güncelleyerek) , 10 tane 12 saatlik ,10 tane 1 günlük ,10 tane 3 günlük gibi...

Bir yandan alıp bir yandan piyasayı kurutmadan satmak oyuncunun tekelini alamadan fiyatını yükseltir ve 3 e alacağın adamı 5 e alırsın..

Edit

Not : Senden başkası da topluyorsa toplayanın elindekileri 1 seferde almaya çalış...DİKKAT tabi aldığın rakam senin satacağın tutarı karşılıyorsa
    Not 2 :Tekelde herzaman İF SİF riski vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerLee_ -- 28 Ekim 2012; 3:06:32 >
  • @Alptuğ ve @Ersin , güzel bilgiler elinize sağlık dostlar..
  • O zaman satıştan kaldırıyorum süresi dolunca toplam 60 tane oldu şuan ve daha da almıyorum nakit kalmadı zaten fiyatlar 40k'ya gelene kadar koymıcam satışa.
  • http://img513.imageshack.us/img513/5259/sanstitrezlq.jpg
    np1 silver tam yesil baglanti.
    http://img28.imageshack.us/img28/6513/sanstitreczi.jpg
    np1 silver yedek fitnes karti kullanmiyorum bu sayede.
    http://img17.imageshack.us/img17/11/sanstitrehry.jpg
    brazil silver
    gordugun gibi tarik kardes bu sene ki brazilyanlar bunlar iyilerine daha dalamadimama bu 3 kadroyla degisimli olarak div1'de tit aldim.(senin sorun var takasda para kesindisi 3 gune kadar kesinti yoktu tekrar basladi kesinti)
    arkadaslara tavsiyem takimlarinda baglantilarin yarisi tam yesil olursa verim artiyor bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: bordo33

http://img513.imageshack.us/img513/5259/sanstitrezlq.jpg
    np1 silver tam yesil baglanti.
    http://img28.imageshack.us/img28/6513/sanstitreczi.jpg
    np1 silver yedek fitnes karti kullanmiyorum bu sayede.
    http://img17.imageshack.us/img17/11/sanstitrehry.jpg
    brazil silver
    gordugun gibi tarik kardes bu sene ki brazilyanlar bunlar iyilerine daha dalamadimama bu 3 kadroyla degisimli olarak div1'de tit aldim.(senin sorun var takasda para kesindisi 3 gune kadar kesinti yoktu tekrar basladi kesinti)
    arkadaslara tavsiyem takimlarinda baglantilarin yarisi tam yesil olursa verim artiyor bana gore.

Sabah eve gidince bakacağım kadrolarına mehmetim , yeşil bağlantı hastası biri olarak sonuna kadar haklısın kardeşim , kesinti olayında uyandı EA diyelim trade offer ' da , benimde yedek kadromda GS var ama çok zayıf kalıyor tabiiki , dönüşümlü oynatamıyorum , fitness kartlarda bir yere kadar , ligue 1 yapacağım bende yedek kadro olarak

Benimde Kadrom ( 3421 ) :

Marchetti
    Ogbonna
    Chiellini
    Gamberini
    Maggio
    Marchissio
    Nocerino
    Zuniga
    Robinho
    Pato
    Palacio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 28 Ekim 2012; 4:35:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: slybzkrt

ben 23 yaşındayım. beyin yaşım 30+. PSN:Slybzkrt

ya kımse yazmıyor, bu modun yıldızı forlan'dır.

Dostum anakonuda hiç görmedim seni

Bu modun yıldızı Forlan derken şaka yaptın değil mi ?

Ana konu cok karisikti hic girmedim bile.

Forlani cok begeniyorum kondisyon dipteyken bile cok iyi sut atiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İyi şut atıyor evet ama Div1 için yeterli bir forvet değil yinede , kadronu merak ettim paylaşırmısın ?
  • quote:

quote:

İyi şut atıyor evet ama Div1 için yeterli bir forvet değil yinede , kadronu merak ettim paylaşırmısın ?

Tabiki yeterli degil. D4 teyim. 10 mac yaptim.
    422 taktik

Belardi

Angel edwards victorino marioFernandes

Ralf selcuk
    Babel alan
    Elmander forlan

Yeni gitdim ben fut olayina. Seasons oynuyordum

• quote:

quote:

quote:

422 taktik

Belardi

Ralf selcuk
    Babel alan
    Elmander forlan

Ok kardeşim anladım , futda öncelikle kadro kurarken takım ve oyuncu kimyalarına dikkat etmen gerekir , aynı lig ve aynı nations kurulan kadrolar çok daha akıcı ve verimli oyunun anahtarıdır futda , 4222 için fiyat / performans olarak ligue 1 önereceğim sana , kadroyu yazacağım sana aynen kur ve oynamaya başladığında zaten farkı anlayacaksın sende , kadro kurarken birde oyuncuların benimsediği formasyonlarda takım taktiğin ile aynı olmalı , aynı şekilde menejerde

Gk Sirigu
    Rb Fanni
    Cb Sakho
    Cb M'Biwa
    Lb Bedimo
    Cdm Sissoko ( Toulesse da oynayan cm - cdm çevirilecek )
    Cdm M'Vila
    Cam Belhanda
    Cam Pastore
    St Aubemeyang
    St Remy

Ekliyorum kardeşim senide , her türlü yardım için pm veya postlarla yardımcı oluruz sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 28 Ekim 2012; 5:26:30 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

422 taktik

Belardi

Ralf selcuk
    Babel alan
    Elmander forlan

Ok kardeşim anladım , futda öncelikle kadro kurarken takım ve oyuncu kimyalarına dikkat etmen gerekir , aynı lig ve aynı nations kurulan kadrolar çok daha akıcı ve verimli oyunun anahtarıdır futda , 4222 için fiyat / performans olarak ligue 1 önereceğim sana , kadroyu yazacağım sana aynen kur ve oynamaya başladığında zaten farkı anlayacaksın sende , kadro kurarken birde oyuncuların benimsediği formasyonlarda takım taktiğin ile aynı olmalı , aynı şekilde menejerde

Gk Sirigu
    Rb Fanni
    Cb Sakho
    Cb M'Biwa
    Lb Bedimo
    Cdm Sissoko ( Toulesse da oynayan cm - cdm çevirilecek )
    Cdm M'Vila
    Cam Belhanda
    Cam Pastore
    St Aubemeyang
    St Remy

Ekliyorum kardeşim senide , her türlü yardım için pm veya postlarla yardımcı oluruz sana

O kimya uyumunu oyunun basinda dinledim ama cok sacma geldi.

Bi iki soru sorayim. 1 si kimya tam olarak neyi temsil ediyor? 2 ayni takimla oynarsam surekli kimya artar mi 3 kondisyon sorununu nasil asarim.

Cok tesekkurler kardsm simdiden

• Bu hale getirdim kadromu

http://img197.imageshack.us/i/imagerwc.jpg/

• quote:

O kimya uyumunu oyunun basinda dinledim ama cok sacma geldi.

Bi iki soru sorayim. 1 si kimya tam olarak neyi temsil ediyor? 2 ayni takimla oynarsam surekli kimya artar mi 3 kondisyon sorununu nasil asarim.

Cok tesekkurler kardsm simdiden

Fut modunda kimya oyunun temelini oluşturur , saçma gelebilir sana belki ama saha içi oyuncuların doğru dizilişi , oyuncu hataları en aza iner yüksek kimyalı takımlarda

1 - Chemistry ( Kimya ) 2 Farklı chem var oyunda ; Takım ve oyuncu kimyaları , oyuncunun doğru pozisyonda oynatılması , doğru taktikle kullanılması hem oyuncu hemde takım kimyasını artırır , dediğim gibi temeli bu modun kimyadır

2 - Kimya ' nın artması ve eksilmesi , doğru kadro seçimi ( aynı lig - aynı ülke kombinasyonları ) , taktik ve oyuncuların doğru pozisyonlarda ( cdm-cm - lm vs. ) kullanılması ile artar yada eksilir , aynı takımla oynadıkça artmaz veya eksilmez , maç kazandıkça oyuncu moralleri artar sadece , kondüsyonlarıda düşer maç yaptıkça

3 - Kondüsyon kaybı için 2 seçeneğin var ; 2. bir takım kurarak değişmeli olarak oynatırsan , diğer takımın dinleneceği için bir sonraki maça full kondüsyonlu çıkarsın , ikinci seçenek all squad fitness kartlarını takıma uygulayarak tüm oyuncuların kondüsyonunu artırman mümkün ama bu da sana ortalama bronze kart kullansan 2 maçta bir 1500 coinse mal olur , yedek takım kullanmak her zaman daha iyidir anlayacağın

Kadronu göremiyorum , internet sınırlı şirkette , eve gidince incelerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 28 Ekim 2012; 6:40:46 >

• urtur ile akşam iki maç yaptık çok fena kadro kurmuş benden söylemesi:)3-4-2-1 taktiği ile kabus gibi çöküyor defansa,defansta pace ve pozisyon alma becerisi olmazsa kevgire çevirir:)bir kez de buradan tebrik ederim kendisini ilk kez yenildiğim halde bu kadar zevk aldımbu gruba iyi ki katılmışım,daha önce ynrylmz ile de çok zevkli bir maç yapmıştık;gerçekten de çok seviyeli ve kaliteli bir oluşum oldu.eline sağlık fifaz:)

• tarık abeyyy 2 senem var 30 için kabul görürmüyüm? yer varmı bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

urtur ile akşam iki maç yaptık çok fena kadro kurmuş benden söylemesi:)3-4-2-1 taktiği ile kabus gibi çöküyor defansa,defansta pace ve pozisyon alma becerisi olmazsa kevgire çevirir:)bir kez de buradan tebrik ederim kendisini ilk kez yenildiğim halde bu kadar zevk aldımbu gruba iyi ki katılmışım,daha önce ynrylmz ile de çok zevkli bir maç yapmıştık;gerçekten de çok seviyeli ve kaliteli bir oluşum oldu.eline sağlık fifaz:)

Eyvallah kardeşim güzel maçlardı. Valla Tarık dedi denedim 3421 fena gözükmüyor şimdilik. Bakalım Div 1 işe yarayacakmı.
  • Tarık abi bu konuya bi İF komitesi kuralım ne dersin ? Her ay 1 İF seçeriz toplarız falan veya 2 haftada bir ?
  • quote:

Beyler şu an devam eden turnuvamızda bir kişi eksilmiştir , katılmak isteyen varsa başvurabilir :

http://forum.donanimhaber.com/m_66621626/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66621626

Kabul ederseniz ben talibim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenugur

quote:

Beyler şu an devam eden turnuvamızda bir kişi eksilmiştir , katılmak isteyen varsa başvurabilir :

http://forum.donanimhaber.com/m_66621626/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66621626

Kabul ederseniz ben talibim arkadaşlar

geç mi kaldım yoksa, başka bir arkadaş turnuvaya katıldığını mesaj atmış bile

oysa ki keremtek günler önce ayrılma mesajını attığında hemen talip olmuştum, neyse sağlık olsun.

Beni yedeklere yazabilirsiniz, burdayım ben

• Arkadaşlar 4.3.3 laliga cm olarak kimleri almalıyım şu an emre essien de marcos var önerileri bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.