Şimdi Ara

Konu silinebilir. (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Bozuk, çalınmış vs hepsi yalan. Ama çalınmış derlerse bir şey söyşeyemiyorsunuz.
    Bozuk derlerse tamam bozuğu getir o zaman deyin bakalım o zaman ne yapacak

ben yaptim.
    f710 kolu almak icin gittim. adam tam getirdi kasadan gecirecek 1 dk dedi gitti. kolu birakip geldi. dedi urun bozukmus servise yollayacaz. bende dedim sen getir ben yollarim garantiye. dedi emin misin kararli misin falan. evet dedim. gitti pasa pasa getirdi. aldim bende. aldiktan sonrada tanitirken zaten calisiyormus dedi bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWazZ -- 28 Aralık 2013; 20:04:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var bu indirimli ürünler liste halidne geliyr teknsa ya e elamanlar görüyor, hemen alamıyor mu acaba niye bahane üretsin ki ? çalışan elemanlar cevaplarsa sevinirim :)

bi de ayrıca arkadaşlar teknosa da ki güzel çalışan arkadaşlarımda burayı takip ediyor :)
  • Bu çalınmış dedikleri olay ne? Bildiğimiz hırsızlık mı?
  • arkadaşlar mersin forum a ugradım kulaklık mp3 vs için hepsinde stok görünüyor 1 er adet kasadaki eleman bu ürünleri bulmamız 1 ayı bulur gibisinden tamire gitmiş bozukmu vs diye halbuki sistemde neyse yazıyor teşhir filan mühim değil kırık felan değilse alacam diyorum bulamayız diyor. sonra şeflerinden birine gittim bilgisayardan kontrol etti o da kalabalığı bahane etti kimse uğraşıpta bu ürünleri bulup getirmez diyor sanki babalarının dükkanı ısrar ediyorum sırf bunun için geldim eli boş göndermeyin 15 dakika biri bakıp çıksın ürünlerden bulabildiği neyse alacağım diyorum yok siz bulun ayırım ben gelir alırım diyorum ne yalan söylim öle bulsalar çalışsanların kendi alır diyor. biraz daha diretip mp3 e bakalım diyorum haa onu bizim elemanlar almıştı 5 taneydi 4 ünü aldılar mp3 ün kapağı kayıp usb girişi bozuk kablosundada sorun var ulan neyi var başka bunun vermemek için uğraşmamak için herşeyi söylüyorlar sırf delikanlıca durumu anlattığı için isim vermeyerek sadece mağazayı şikayet ettim hoş bi şey mi olacak sanki sonra bi hırsla yürüyerek kendimi palm city de buldum ama sinirliyim joistick ve sony kulaklık sordum biri teşhir diğeri reyonda var dendi kulaklığın fiyatı 39 küsürdü bende bu olmayabilir depoya bakabilirmiyiz dedim depo değil zaten direk reyonda var bu fiyata dedineyse joistiği alayımda bi mh yle bi görüşeyim dedim joistiğin fiyatına baktrıdım 9.90 ben getiriryorum dedi gitti meğersem şefin odasına gitmiş.kutusu yokmuş olsun sorun değil alacam giriş yaptı şefi yanından geçti koşarak alacağımı söyledi heralde şefte bozuk olduğunu söyle teşhir ürünü olduğunu verme diyor duyuyorum tabi alacağım sorun yok dedim veremeyiz dedi kim şefim ismi ne ismini söyledi soyismi ne söyleyemem gittim şef kasada işlem yapıyordu bekledim bu ürünü neden alamıyorum dedim bozuk çocuklar haşat etmiş diyor. üründe çizik bile yok ben merkezi aradım bozukta olsa kırıkta olsa alabileceğimi söylediler dedim.tamam o zaman istiyorsanız dedi bende ürünü alayım yanınıza gelecem bi ürün daha var dedim sonra joistiğide sırf kıllık olsun diye mi dir bozuk olduğunu bilerek alıyorum diye imzalattırdılar ben düşünmeden aldım ürünü daha denemedim ama ürün sadece kutusu yok gıcır gıcır duruyor deneyeceğim sonra kulaklığa yöneldik ürünler reyondaydı fiyat okutmaya götürdük hop 9.90 8 tane vardı zaten 4 adet kulaklık alacaktım sırf bilerek almadım kalanını başkalarıda alsın diye inşallah çalışanlar almamıştır. neyse ürünleri aldım sonrada ilgileniyormuş tarzı hareketler yaptılar joistikte sorun çıkmazsa müsait bi zamanda yine gideceğim faturaya bozuk yazdılar bozuk olsa bile servise gönderdiğimizde o ibare sıkıntı olur mu acep.işte böyle arkadaşlar fiyatlar öğrenildiği zaman ellerinden geleni yapıyorlar ama beni sinir ettiler her hafta 2 teknosayıda ziyarete gideceğim bundan sonra acıma yok direk şikayet. inşallah işini severek düzgün yapan insanlara denk gelirim bi dahakine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 28 Aralık 2013; 20:48:30 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 28 Aralık 2013; 21:45:16 >

• vay arkadaş bi kalıbımız olsa sorun çözülecek ... Hayırlı uğurlu olsun
  • Ben de Ankara Anteresteydim bugün. wii ye birşeyler aldım. Philips soundbar için gitmiştim. 'abi ağrızlıydı aldılar dedi.' o kısmet olmayınca bunları aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetufo -- 28 Aralık 2013; 20:49:49 >

• Sorumlu beyaz gömlekli adam yaka kartı takmıyordu en sinir olduğumda oydu ismini sorduğumda ismim yok dedi tartışma yaratmamak için dışarı çıktım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetufo

Ben de Ankara Anteresteydim bugün. wii ye birşeyler aldım. Philips soundbar için gitmiştim. 'abi ağrızlıydı aldılar dedi.' o kısmet olmayınca bunları aldım.

Hayırlı olsun :)

Fotoğraf için teşekkürler, istediğini alabilmek haz veriyor değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: xprens123

Sorumlu beyaz gömlekli adam yaka kartı takmıyordu en sinir olduğumda oydu ismini sorduğumda ismim yok dedi tartışma yaratmamak için dışarı çıktım :)

İsmim yok dedi öyle mi :) O mağazanın sorumlusu bir tane olması gerekir, hemen mağazanın ismi ve sorumlusu ile ilgili teknosa'nın sitesinde olan biteni olduğu gibi anlat, senin gibi iki kişi daha aynı tarz işlem başlatırsa kovulması için yeterlidir
  • http://www.teknosa.com/urunler/125160076/logitech-attack-3-pc-joystick bu joistik nasıl çalışır taktım pc ye açtım need for speedi bi şey olmuyor bozukmu yoksa pc için değilmi ilk defa oyun konsolu aldım bu arada theologist arkadaşımıza haber verdiği ve sitedeki paylaşımları için sonsuz teşekkürler Allah gönlüne göre versin daha bu başlangıç bi daha gittiğimde bu tarafta alacağın ürünleri liste yap hepsini alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 28 Aralık 2013; 20:58:50 >

• Adam kalıbı olmasa ben bilirdim de işte ... Aradım anlattım telden şikayet oluşturdm, bide teknosa sitesinden yazayım ...
  • Bugün aldığım Logitech F710. Kabloya henüz ihtiyacım olmadı.
    Bir de bir sorum olacak bunun pili normal kalem pil mi? Yoksa doldurulabilir pil mi kullanmalı?

• Bana şarjlı pil kullan dediler. Ayrıca o kablo birşeye yaramıyor sadece uzatma kablosu. bi tarafı dişi bi tarafı erkek usb. bi numarası yok yani.

ayrıca senin kutu bayağı sağlam.. benimki perişan haldeydi. ayrıca kolda da çizikler vardı sağ tarafında..
  • Sizin keyfinize kalmis ama sarj edilebilir pil kullanirsaniz hem daha tasarruflu hem daha çevreci olur.
  • Şarjlı pil daha mı uzun gidiyor acaba ondan mı önerdiler? Bu arada kablo konusunda içimi rahatlattınız, teşekkürler.

Kol sorunsuz, Logitech'in kendi programıyla test ettim ama oyunda deneyemedim henüz. PES13 yükleyeyim de şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheissenberg -- 28 Aralık 2013; 21:34:15 >
  • Arkadaslar ankarada notebook sogutucu ve kulaklik satan neresi var.
    Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Şarjlı pil daha mı uzun gidiyor acaba ondan mı önerdiler? Bu arada kablo konusunda içimi rahatlattınız, teşekkürler.

Kol sorunsuz, Logitech'in kendi programıyla test ettim ama oyunda deneyemedim henüz. PES13 yükleyeyim de şimdi

icin kokten rahat etsin.

Benim kolun cizikleri :

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

Bugün ankamall den hp yazici ve Samsung blu-ray DVD player aldim. DVD playerin kumandasi yokmuş ve bozulmuş. Dedim sen ver yinede, ben garantiye yollar hallederim
    Bu arada isteyen varsa, panasonics müzik sistemi ve Samsung tab 10.1 mevcut 2 tane

Hocam yazıcının durumu nasıl acaba kutulu kartuşları fln yerinde mi? bende almayı düşünüyorum
  • antalya özdilek'te birşey kalmış mıdır f510 f710 falan
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.