Şimdi Ara

DOOM Eternal Türkçe Yama Çalışması [Askıda] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
7
Favori
13.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dediğim gibi Anonymous istiyordu çevirmeyi, yaparsa onlar yapar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmett555 kullanıcısına yanıt

Nerden biliyorsunuz ? şuan sitelerin de ve sosyal medyaların da böyle bir çalışma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alix1058 -- 20 Ekim 2020; 11:27:59 >
  • alix1058 A kullanıcısına yanıt
    Çeviriye başlamadan benimle iletişime geçmişlerdi, ben ücretsiz olması için kabul etmemiştim ancak baştan tool yazmak gerekiyor bu proje icin.

• Şu an yapmak isterlerse yaparlar, projeyi iptal ettiğim hakkında bilgileri var ilettim.

O zaman bu projeyi onlara devrettiniz

Dediğim gibi hocam; projeye başlamadan önce onlar rica etmişti, reddetmistim. Kendi imkanlarimla yapamayacağımı anladigimda da kendilerini bilgilendirdim. Çevirmek isterlerse ilerleyen zamanlarda duyururlar.

Peki sağlık olsun hocam keşke sizden çıksaydı neyse sağlık olsun kolay gelsin...

Dediğim gibi tool baştan yazılmalı hocam, teşekkür ederim ilginiz icin. İyi günler

• çeviren yokmu

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Tool sadece çıkarmaya yarıyor, dosyaları geri aktaramıyoruz. Yani oyun yeni bir araç yazılmadığı sürece çevrilemiyor. Bu sebepten dolayı bıraktık.

• @ISKA hocam merhaba, özel mesajlara dönemiyorum. Çeviri yanıtladığım mesajda bulunuyor. Eğer halledebilirseniz elimdeki proje bittikten sonra devam etmek isterim.

Arkadaşlar kusura kalmayın konuyu hortlattık ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett555 -- 13 Kasım 2020; 23:3:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett555

@ISKA hocam merhaba, özel mesajlara dönemiyorum. Çeviri yanıtladığım mesajda bulunuyor. Eğer halledebilirseniz elimdeki proje bittikten sonra devam etmek isterim.

Arkadaşlar kusura kalmayın konuyu hortlattık ama.

DOOM Eternal Türkçe Yama Çalışması [Askıda]

Oyun ilk çıktığında halletmiştik. Ss almıştım hatta, duruyormuş. Oyuna bayağı bi' güncelleme gelmiştir. İnince ben size haber veririm. Ona göre çeviriye devam edersiniz.

DOOM Eternal Türkçe Yama Çalışması [Askıda]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 14 Kasım 2020; 0:15:27 >

• ISKA kullanıcısına yanıt

Tamamdır, sizden haber bekliyorum o zaman.

• buda rdr2 mantığıyla çevirilebilir ama herkes oynayamaz

çünkü kullanılan program stabil değil.

bütün oyunlar için geçerli.. bu sistem ama işte herkes de sağlıklı çalışmıyor

• axe190780 kullanıcısına yanıt

İmport sorununu ISKA hocamın yardımıyla hallettik, çeviriye tekrar başlandı.

• ramazanda bitirmiştim oyunu .. muzikleri efsaneydi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmett555

İmport sorununu ISKA hocamın yardımıyla hallettik, çeviriye tekrar başlandı.

Çok sevindim tekrardan devam etmenize. Oyun şu an da Playstore da 59 Tl. Umarım yaması da bir an önce çıkar. Şimdiden elinize sağlık, kolay gelsin..

• Riddikuluss01 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Riddikuluss01 R kullanıcısına yanıt

Fiyat haberi için teşekkürler, bethesda launcher sanırım?

Edit: Steam platformu içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa1yan0s -- 20 Kasım 2020; 11:46:4 >
  • Çıkması uzun sürer mi? Bekleyelim mi yoksa oyun da bir tur atalım mı? @ahmett555

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.