Şimdi Ara

Konu popüler kültürün ikonlarına ağır nefret içerir kendisi gibi davranmayan özentiler girmesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pop müzik dinlemek ve türkçe trap dinlemek (normal trapten ve türkçe rapten bahsetmiyorum)
    holiganlık yapıp maçı maç izlemek için izlemeyenler tribünde ve televizyon karşısında götü başı yırtmak
    Düğün yapmak ve düğünlerde değişik değişik oynamak
    babet çoraplar ve kısa paça pantolon giymek
    erkeklerin bacak kıllarını alması (popüler kültür değil şahsi görüşüm)
    kızların yabancı ortamda takılırken millete kendini kasıcam derken rol play konuşması ve kedi balığı rölü yapması
    türbanlılar (dinini yaşayanlar için değil)
    Her fırsatta hayatını reklam edip stroy'i paylaşanlar
    popüler insanlara taparcasına fanlık yapmak

Evet dışı dolu içi boş conconlar bu yaşam tarzlarınız aslında bir peçete kadar boş kültürler

edit:Parantez eklemediğim için üzgünüm gerçekten bacak kıllarından rahatsız olanları kastetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ripendis -- 16 Haziran 2019; 0:2:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim bacak kıllarım diğer erkeklerden çok daha erken çıktı ve diğer erkeklerden farklı olarak kıvırcık bir şekilde büyüdüler. banyodan hemen sonraki ıslanmış hali dışında yeterince büyüdükleri zaman kuru hali beni bir goril gibi gösteriyor. bilip bilmeden insanların neler yaşadığı hakkında kesin kanılara sahip olmadan kimsenin hayatı hakkında ahkam kesmeyin. kimse sizi mutlu etmek ve sizin istediğiniz gibi yaşamak zorunda da değil. herkes senin "kaliteli" diye adlandırdığın belirli kalıplardaki yaşam stillerine ayak uydurmak zorunda değil, ve hatta herkes genel anlamda kaliteli bi hayat yaşamaktansa hislerine yenik düşmeyi de tercih edebilir. lütfen şu insanları bi sal ve kendi hayatına çeki düzen vermeye bak.
  • Popüler kültürün emrettiğini yapanlardan bende nefret ediyorum da erkeklerin bacak kıllarını alması ne alaka şimdi? herkes kıllı mı gezmek zorunda?
  • hiçbirine uymadım.

• Moving On kullanıcısına yanıt
    O popüler kültüre girmiyor sadece bir erkek in bacak killarini almasina uyuz oluyorum o

• Olm saçma sapan şarkılar dinleyip fanboyluk yapmakla bacak kıllarının ne alakası var
  • dh ergenleri yine kıskanmış
  • ripendis kullanıcısına yanıt
    kardeşim bacak kıllarım diğer erkeklerden çok daha erken çıktı ve diğer erkeklerden farklı olarak kıvırcık bir şekilde büyüdüler. banyodan hemen sonraki ıslanmış hali dışında yeterince büyüdükleri zaman kuru hali beni bir goril gibi gösteriyor. bilip bilmeden insanların neler yaşadığı hakkında kesin kanılara sahip olmadan kimsenin hayatı hakkında ahkam kesmeyin. kimse sizi mutlu etmek ve sizin istediğiniz gibi yaşamak zorunda da değil. herkes senin "kaliteli" diye adlandırdığın belirli kalıplardaki yaşam stillerine ayak uydurmak zorunda değil, ve hatta herkes genel anlamda kaliteli bi hayat yaşamaktansa hislerine yenik düşmeyi de tercih edebilir. lütfen şu insanları bi sal ve kendi hayatına çeki düzen vermeye bak.
  • valla dediklerinin hepsine katılıyorum düğün ve bacak kılı dışında.

düğünlerde oynamak güzeldir de 500 kişi tanıdık tanımadık herkes gelince moku çıkıyor.

bacaklar bazı insanlarda çok kıllı. bende mesela öyle kıvırcık kıvırcık değil dümdüz ama yine de kıllı. ben almıyorum rahatsız etmiyor bence seksiler ama alanı da anlarım yani.

bu arada türbanlılar aile baskısıyla giyiyor. bir kere alıştırdılar mı küçük yaştan sonra kızlar çekiniyor zaten açılmaya. çok yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum. ben de benzer bir durum yaşadım, kendimden biliyorum çok zor gerçekten. insanı çok fazla kısıtlıyor, yani düşündükçe canım yanıyor. hassas olduğum konulardan biri bu. dinlere de oldum olası uyuz olmuşumdur hem bi kandırmaca dolandırmaca vaat maat kim ne derse desin
  • zoruna mı gitti kardeş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.