Şimdi Ara

Konu kapandıktan sonra post?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kapanan bir konu kapandıktan 3dk sonra yeni post atılmış görünüyor? İlk defa da olmadı, bu nasıl oluyor?

• Konu kapanmadan önce cevaplama sayfasına girildiyse mesaj gönderilebiliyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Konu kapanmadan önce cevaplama sayfasına girildiyse mesaj gönderilebiliyor sanırım.

Öyle bir durumda kişi mesajını yazıp "gönder" butonuna bastığı anda "mesaj atmaya çalıştığınız konu kapalıdır" gibi bir uyarı ile karşılaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Konu kapanmadan önce cevaplama sayfasına girildiyse mesaj gönderilebiliyor sanırım.

Öyle bir durumda kişi mesajını yazıp "gönder" butonuna bastığı anda "mesaj atmaya çalıştığınız konu kapalıdır" gibi bir uyarı ile karşılaşır.

Aynen öyle oluyor normalde fakat bu bahsettiğim durumda son mesaj buttonu üzerine gelince içeriği dahi görünüyor.
  • benim gördüğüm iki çeşit konu kapanma şekli var;

1- konu kapandığında konuya attığım mesajların linkleri kendi profil sayfamdan siliniyo, ayrıca kapanmadan önce cevap atma sayfasına girdiysem gönder tuşuna bastığımda mesajı göndermiyo ve konuya ulaşılamıyor uyarısı geliyo.

2- konu kapandığı halde profil sayfamda o kapanmş olan konuya attığım mesajlarımın linkleri duruyo ama tıkladığımda konu bulunamadı hatası geliyo. ayrıca bu konu kapanmadan önce cevap sayfası açtıysam gönder tuşuna bastığımda (konu kapanmış olduğu halde) mesajı gönderebiliyorum ve konu adresi ve sonunda # işareti ile mesajmın id'sinin bulunduğu adrese yönlendiriliyorum ve orda konu bulunamadı hatası geliyo (ama sonuç olarak url de attığım mesajın id'si görünüyo) sonra profil sayfama giriyorum ve söylemiş olduğum gibi konuya attığım mesajların linkleri duruyo (en son attığım, yani konu kapandıktan sonra attığım mesajın linki de duruyo) tıklarsam mesajımın adresine gidiyorum ve konu bulunamadı hatası alıyorum.

• Bizim forumda heran herşey olabilir arkadaşlar.
  • Citi çıkabilüü, daş düşebilüü diyosun yani ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Citi çıkabilüü, daş düşebilüü diyosun yani ok

Bizim Citide Kastamonuluymuş zaten
  • Bende de aynisi oldu.Hatta ayiptir soylemesi kiz yalayanlar konusuna gifini koydukta sonra konus silinmisti.Cevaplanan mesajlarimda konu silindikten sonraki zamanda mesaj atildigini gordum.Normal dir dedim 2 dakika sonra o konuya bidaha mesaj atildi
  • Dhde olur boyle seyler bence sitedeki bir hata bende konu acar acmaz uye gordum konumda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.