Şimdi Ara

konu iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tertero -- 7 Mart 2015; 20:22:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bundan 1.5 yıl önce tıpatıp aynısı başıma geldi, 20 Mbps'ye kadar eskiden 3'lü paket vardı ve onu kullanıyordum. Modemde 19 küsur MBit hız tanımlıydı, 2 ay sonra kopmalar oldu 18 MBit böyle böyle 9. aydan sonra artık en fazla 9 Mbps alıyordum. BTK'dan tutun, Tüketici Hakları'na kadar gittim. Sonunda Tüketici Hakları sayesinde taahhütümü cezai bedel ödemeden iptal edip 8 Mbps'lik pakete geçirdiler. Orada da taahhütsüz birkaç ay kullandım baktım daha düşmez, gerçekten de düşmedi. 2014 başında 8 Mbps'lik paketleri kaldırıyoruz deyip beni de yeni taahhütle 16 Mbps'ye geçirdiler. Adamlara hattım en fazla 9 Mbps destekliyor dedim sonra bunu 10 Mbps yaptılar ama ben memnun olsamda mahallede 16 parası verip 1 Mbps kullanan vardı. Devamlı şikayet kaydı oluştura oluştura sonunda saha dolabına yeni bakır kablo çektiler. Ben şu anda ucu ucuna 14 Mbps kullanıyorum. Mahallede ise altyapı hala kötü ama en az hız artık 6 Mbps.

BTK, Tüketici Hakları gerkirse sivil toplum kuruluşları, AYM filan hepsine başvurun ve hakkınızı arayın.

• Aynen öyle , birşey kaybetmezsin adamlar yapana kadar aramaya devam et . yapıyorlar pes edip :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.