Şimdi Ara

Konu İçinde Sayfa Karışması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cevap ver bölümüde düzgün çalışmıyor artık . hatta çalışmıyor .

illa mesajı editleyip haberdar et 'e üye ismini yazıyoruz ...

Citizen kadar kötü yazılımcı ben daha görmedim ve görmeyeceğim sanırım .
  • sayfa takibinde ben de sorun yaşamaya başladım. şu an ne yaptınız bilmiyorum ama eski sistem daha iyiydi. lütfen eski sistemi bize yeniden verin.
  • Bu kadar şikayetçi üye varken neden bir açıklama yapılmıyor? Neden bir cevap verilmiyor?

Efendim bir SS atın, hangi konuda sorun çıktı diye sorana kadar şu konu hakkında bir açıklama yapın artık. Bıktım yeminle, düzeltin artık.
  • Bu şekilde devam ederseniz daha çok düşer sitenin hiti. Forum kullanıcılarının tercihleri nedir, bizden ne bekleniyor gibi sorular yok, biz yaptık oldu zihniyeti ülkenin her yerine sirayet etmiş .

Konu İçinde Sayfa Karışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 10 Ocak 2017; 0:39:51 >
  • Sabırla düzeltilmesini bekliyoruz
  • Yönetim açıklama yapmayacak mı? Bir açıklama yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu programcılar ya başka forumların ajanı yada 10 yaşındaki veletler bu saçma sapan işlerin başka açıklaması yok
  • Abi forum nolmuş yaaaa.
    Allah rızası için o eski sayfa sistemini getirin. Forum donanımın en büyük özelliği oydu..
    1 sayfayı oku oku bitiremek..
  • Dh forum çöp oldu iyice.Sınavlar bitsin bir daha uğramam zaten.Reklamlar taşırdı sabrimi.Bir gideriz bir bakmışsınız elinizde bir şey kalmamış o zaman görürüm ben sizk.Webtekno ve sdnye geçerim.
  • İçine etmedikleri bir bu kalmıştı. Sanırım mobilde ve masaüstündeki farklı sayfa numarası sorunu çözmek için yaptılar ama daha kötü oldu. Önceki mesajları görmek için önceki sayfaya gidiyorum bir önce baktığım sayfayı görüyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.