Şimdi Ara

Konu dışına girmeyi azalttım mutluluk seviyem arttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemin ederim o kadar boş mevzular konuşuyorsunuz ki.Adam diyoki "ya ilerde eşimin öpüştüğü kişi gelip çocuğuma senin anneni öptüm derse" oturup bunu düşünmüş cidden.

Meğer buradaki şeyleri okuyunca benim de moralim bozuluyormuş.Yok "şu kız bana bakar mı" vs.

1 kızdan red yiyen hemen genelleme yapıyor "kızlar tipe bakar" vs yazıyor.Ya abi azcık çıkın sosyalleşin,bisiklet sürün,yürüyüş yapın,kitap okuyun,film izleyin burada takıla takıla iyice depresif oluyosunuz.Size tavsiyelerim :

-Kız konusunu çok kafaya takıyorsunuz.Eğer sevgili vs istiyosanız bir defa mutlu olmasını bilin ki karşıya depresif görünerek puan kaybetmeyin.Bir süre arkadaş samimiyeti kurun devamı gelir zaten.Kız istemiyosa belli eder burada konu açıp durmayın.Ağzınız laf yapmayı bilsin onun içinde mizahınızı ve kültürel yönünüzü geliştirin.

-Ailevi meselelerinizin çoğu boş.Gerçekten sorunlu olanlar var kabul ediyorum fakat ailenizle ettiğiniz kavgaları 1 hafta sonra unutursunuz.Hemen buraya konu açıp "ailemden nefret ediyorum" falan yazıp kendinizi depresyona sokmayın.Babasından azar işiten gelip burda konu açıyo olum bu kadar mı acizsiniz.Yarın obürgün askerde size emir verdiklerinde oturup ağlarsınız herhalde.

-Tipini takan tipler hayli fazla.Arkadaşlar size birşey soracağım.Türkiyenin tip ortalaması ne? Yanınızdan geçen 10 kişiden anca 2 si yakışıklıdır onlar da bakım sayesinde öyledir.Tipiniz aşırı aşırı kötü değilse bakımla toplarsınız.

Kaşlarınızı düzeltin ortasını falan alın,sivilceniz varsa roaccutane başlayın,dişleriniz yaptırın,saç stili bulun kafanıza uygun,dişinizi fırçalayın,nemlendirici kullanın,sakal stili bulun zaten bunları yaptıktan sonra yakışıklı olmasanız bile düzelecek tipiniz.

Yav zaten erkek adamsınız suratın yarısı sakal yarısı gözlük hiçbir şey görünmeyecek azcık bakım yapmayı bilin.

Herkes "intiharı düşünüyorum" deyip duruyor ve forumda psikolojik ilaç kullanmayan görmedim sanırım.Bir süre kendime önem verdim ve sosyalleştim.Sonra tekrar foruma bakınca acıma duygusu hissettim.Gerçekten yazık,kafayı aşırı saçma şeylere takıyoruz.Kendim için de söylüyorum.Bunu ben düzelttim artık kendim için yaşamaya çalışacağım.

SONUÇ OLARAK VEREBİLECEĞİM EN BÜYÜK TAVSİYE KONU DIŞINA GİRMEYİN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 yaşında velet "ağbi kadınlar nafaka peşinde yeaaa evlenmeyin" yazar

1 tane kızdan red yiyip "kızlar malum erkekleri seviyor efendiyiz diye red yedik herşey tip olmuş len" diye ağlar

Sabah akşam 3 posta çekip yatana kadar lol oynamasına rağmen "ağbi bu ülke insanları umursamıyor yiaa bana değer vermiyor yiaa" diye çığırır.

Lan sorsam sen naptın diye "lol oynuom abi" diyecek.Bilimsel açıdan gelişiyorum dediği de Barış Özcan izlemek bir de Udemy den Python ders trailerını izlemek.
  • Konu dışı bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Konu dışı bitmiş.
    16 yaşında velet "ağbi kadınlar nafaka peşinde yeaaa evlenmeyin" yazar

1 tane kızdan red yiyip "kızlar malum erkekleri seviyor efendiyiz diye red yedik herşey tip olmuş len" diye ağlar

Sabah akşam 3 posta çekip yatana kadar lol oynamasına rağmen "ağbi bu ülke insanları umursamıyor yiaa bana değer vermiyor yiaa" diye çığırır.

Lan sorsam sen naptın diye "lol oynuom abi" diyecek.Bilimsel açıdan gelişiyorum dediği de Barış Özcan izlemek bir de Udemy den Python ders trailerını izlemek.

• Bir de cinsiyet takıntılı olanlar var onu unuttum bak.Yok feminaziler şöyle yok erkekler böyle...

Burada bütün gün tartışınca düzeliyor mu? Her zaman insanlar kendi cinsiyetlerini üstün tutmaya çalışmıştır zaten.Boş boş zaman kaybı şeylerle uğraşıyorsunuz ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

16 yaşında velet "ağbi kadınlar nafaka peşinde yeaaa evlenmeyin" yazar

Alıntıları Göster
    Hocam ben de lol oynuyom sabah akşam

Şimdi youtube a 15 dakika önce attığım pentayı yüklüyorum bir daha gireceğim.

Ama barış özcan filan izlemem sevmem youtube da video izlemeyi.
  • şebnrem ferah ne ya. dinleyen kaldı mı. müzik yapıo mu ki o hala. en son 2000 lerin başında duymuştum

konu kilit üye ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdaly -- 9 Ağustos 2018; 2:1:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

şebnrem ferah ne ya. dinleyen kaldı mı. müzik yapıo mu ki o hala. en son 2000 lerin başında duymuştum

konu kilit üye ban
    Bazı şarkıları güzel ya ben beğeniyorum hepsi olmasa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Hocam ben de lol oynuyom sabah akşam

Şimdi youtube a 15 dakika önce attığım pentayı yüklüyorum bir daha gireceğim.

Ama barış özcan filan izlemem sevmem youtube da video izlemeyi.

Alıntıları Göster
    Sadece sana demiyorum.

Azcık çıkın dışarı hava alın,kulaklığı takın yürüyün.Kursa falan yazılın orada kız bulun yürüyün bir kıza aşık olup istemediği halde baskı yapmayın arkadaş edinin gidin bi cafede oturun sohbet edin bu ne lan 7/24 evde herkese sallıyorsunuz.He herkes salak bi siz akıllısınız

• quote:

Sadece sana demiyorum.

Azcık çıkın dışarı hava alın,kulaklığı takın yürüyün.Kursa falan yazılın orada kız bulun yürüyün bir kıza aşık olup istemediği halde baskı yapmayın arkadaş edinin gidin bi cafede oturun sohbet edin bu ne lan 7/24 evde herkese sallıyorsunuz.He herkes salak bi siz akıllısınız

Alıntıları Göster
    Herkesle ne alakası var ben memnunum halimden şurada 2 ay evde kafamı dinliyorum.
  • Cafede oturanları aşağılıyorsunuz fakat insanlar bunu istiyor.Eğlence istiyor.Ne yapsınlar oturup kuantum fiziği hakkında mı konuşsunlar?

"Ağbi saatler cafede oturup sosyalleştim demeyin yiaaa" deyip durmayın.Zaten cafede sosyalleşilmez.Oradaki olay arkadaşlarına olan bağlılığı göstermek ve eğlenmek.Zaten sevdiklerinleysen ahırda bile otursan muhabbet sarar.

Konu dışında dikkat ediyorum da asosyal arkadaşların problemleri egoları.Herkesi küçümsüyorlar.Cafede oturmak,post paylaşmak falan onlara göre "aptalca" fakat hangi taraf daha çok eğleniyor malum.O insan anlık olarak bile mutlu olsa da sen antidepresana devam edeceksin asosyal kardeşim.O yüzden kimseyi küçümseme,insanları tanımaya çalış nabza göre şerbet ver.Konuştuğun kişi ne seviyosa ona göre muhabbet aç.Vallahi birşey kaybetmezsin ya.İnsanlar çok basit ilişkiler kuruyor.Goygoy eğlence olsun maksat.

• Güzel yazmışsın hocam
  • quote:

Cafede oturanları aşağılıyorsunuz fakat insanlar bunu istiyor.Eğlence istiyor.Ne yapsınlar oturup kuantum fiziği hakkında mı konuşsunlar?

"Ağbi saatler cafede oturup sosyalleştim demeyin yiaaa" deyip durmayın.Zaten cafede sosyalleşilmez.Oradaki olay arkadaşlarına olan bağlılığı göstermek ve eğlenmek.Zaten sevdiklerinleysen ahırda bile otursan muhabbet sarar.

Konu dışında dikkat ediyorum da asosyal arkadaşların problemleri egoları.Herkesi küçümsüyorlar.Cafede oturmak,post paylaşmak falan onlara göre "aptalca" fakat hangi taraf daha çok eğleniyor malum.O insan anlık olarak bile mutlu olsa da sen antidepresana devam edeceksin asosyal kardeşim.O yüzden kimseyi küçümseme,insanları tanımaya çalış nabza göre şerbet ver.Konuştuğun kişi ne seviyosa ona göre muhabbet aç.Vallahi birşey kaybetmezsin ya.İnsanlar çok basit ilişkiler kuruyor.Goygoy eğlence olsun maksat.
    Sıtarbaks iyi oluyor hocam beleş wifi var bir şey almadan oturabiliyorsun kimse bir şey demiyor arada güzel kızlar da geliyor sen böyle diyince aklıma geldi
  • Tabi ya,evde oturmaktan iyidir.Bütün gün forumda intihar konuları mı okuyalım kafa dağıtıyoruz işte.Zaten tatildeyiz.

• Şimdi aklıma geldi.Bir de nofaple başarı sağlayanlara "ağbi o yalan yalan inanmayın" diyen tipler var.

Arkadaşlar bakın NoFap olayına inanın ya da inanmayın umrumda değil.Fakat adam "NOFAP 20.GÜN(ENERJİM ARTTI)" diye heyecanla bir başlık açıyorsa ve Nofapin işe yaradığını söylüyorsa BIRAKIN DEVAM ETSİN.Yav size ne? En az 10 kişi nofapin yalan olduğuna ve adamın mast. yapması gerektiğine inandırmaya çalışıyor.Adam devam etsin sanane birader? Neden adamın mutluluğunu ve heyecanını kırmaya çalışıyorsun? Bu nasıl bir hasetlik?

• Konu dışına girmediğin için mutlu olmuyorsun. Mutlu olduğun için konu dışına girmiyorsun. Mutluluk geçicidir. Mutsuz olduğun zaman ilk uğrayacağın yer burası olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Konu dışına girmediğin için mutlu olmuyorsun. Mutlu olduğun için konu dışına girmiyorsun. Mutluluk geçicidir. Mutsuz olduğun zaman ilk uğrayacağın yer burası olacaktır.
    Ben de onu diyorum ya.Mutsuzken girilen mekan,yazılar mutsuz vs. burada takılınca insanın modu düşüyor.
  • Çok uzun yazmışsın. O yüzden konu içeriğini okumayıp sadece başlığa göre yorum yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Çok uzun yazmışsın. O yüzden konu içeriğini okumayıp sadece başlığa göre yorum yaptım.
    Tamamdır

• 20 yaş üstünün konu dışında saatlerce takılmasına anlam veremiyorum. Sohbet edecek adam bizim zamanımızda iRC'ye girer muhabbetini eder çıkardı. Şimdi ki nesil konu dışının müptezeli olmuş. Konu dışına girme, canın sıkılmasın, sorun etmezsin.

Dip not : 10 seneden fazladır. Haber vs. izlemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 9 Ağustos 2018; 5:46:7 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.