Şimdi Ara

Konu Devretme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bu üyeliğim ile yapmış olduğum bir incelemeyi yeni açmış olduğum nickime devretmek ve bundan sonra o nick ile devam etmek istiyorum. Yönetici arkadaşlardan yardımcı olabilecek var mı bu konuda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack3rghost -- 29 Kasım 2013; 19:53:55 >

• Bildiğim kadarıyla bu üyeliğiniz fake sayılıp ceza alacaksınız , daha önce bir yönetici ile iletişime geçmiştim ve buna benzer bir soruma bu cevabı vermişti. Diğer üyeliğiniz aktif ise yeni bir üyelik almanız durumunda yeni üyeliğiniz fake sayılıyor.
  • Ceza almam için bir gerekçe yok bence. Sonuçta sahip olduğum donanımla oyun incelemeleri ve benchmark testleri yaptığım bir kullanıcı incelemesini devredeceğim.

Ayrıca bu üyelik aslen arkadaşıma ait. Ortaklaşa kullanıyorduk. Devretme sebebim budur. Bakalım ne olacak..
  • hack3rghost kullanıcısına yanıt
    Saçma fakat öyle biliyorum daha önce yaşadığım bir olaydan ötürü. Umarım sizin için bir sorun çıkmaz halledersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Superior -- 29 Kasım 2013; 21:46:56 >
  • Anladım hocam. Umarım..
  • İlk mesajınız dikkate alınıp bu hususta işlem görebilirsiniz. Fake bildirimi oluşturulmuştu, şu an tek avantajınız yeni açtığınız nickke telefon onayı yapmanız.

Bu bağlamda son kararı adminimiz verecektir.. Kendisi okey der ise, devredilecek konuyu bildirirsiniz hallederiz.
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    Yeni nick'im budur hocam. Telefon onayı yaptım, herhangi bir korkum yok o açıdan. Yanlış birşey yapmış olsam amenna, lakin böyle bir durumda eğer ceza alırsam cidden üzüleceğim.. İlginize teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.