Şimdi Ara

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ; (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
11
Favori
216.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:32 >
  • Bu forumda çok eski olduğum için Müşteri Gibi girip yazmak istemedim. Piyasada bu konuyla ilgili o kadar soru aldım ki , herkes kaliteli implantı, kaliteli bir hekim ile en sağlıklı şekilde yaptırsın diye bu işi bütçeye uygun paketler haline getirerek bir ürün çıkarttık.
    dispaketi.com dan inceleyebilirsiniz. İmplantımıza o kadar güveniyoruz ki üretim videosunu koyduk siteye. Ayrıca tüm sertifikalarına ulaşabilirsiniz siteden.
    Fiyatta sürpriz çıkmasın diye ihtiyacınız kadar alabileceğiniz çekilde tasarladık. Ekstra bir maliyetiniz çıkmıyor. Şu ana kadar yaptıran kimsenin en ufak şikayeti olmadı. Sadece teşekkür aldık
    Üstelik ödemede 7 taksit imkanıc da var .Tüm Foruma Sağlıklı günler.
  • Bunun satıcıarı gerçekten iyi para kazanıyorlar.Maliyeti 10 tl geçmeyen bir titanyum alaşımı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smllynkgluu

Bunun satıcıarı gerçekten iyi para kazanıyorlar.Maliyeti 10 tl geçmeyen bir titanyum alaşımı .
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:29 >
  • bursa da implant yaptırabileceğim güvenilir bir yer varmı?
  • ben yeni yaptırdım çok memnun kaldım. ankara dikimevi metro karşısında ercan bey yaptı.fiyat olarak çok daha uygunlarıda vardı fakat avrupa olanını 1700 tl ye yaptırdım.Çekimden daha kolay geçti kanama ağrı şişme hiçbişey olmadı.
  • implantı çene cerrahının yapması gerekmezmi, diş doktoruda yapabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parodist

implantı çene cerrahının yapması gerekmezmi, diş doktoruda yapabilirmi?

İmplant diş hekimlerinin işidir, rahatlıkla yapabilir, yasalar ve aldıkları eğitim buna fazlasıyla izin vermektedir.

Ama çene cerrahı bu işin cerrahi kısmını daha düzgün yapabilirken, işin protetik ve belki de ortodontik kısmında aldığı diş hekimliği eğitimini tekrar etmediğinden sıkıntı yaşayabilir.

Bence her zaman implantı diş hekiminin yapmasında fayda varken eğer zaten aklı başında bir diş hekimiyse kendisinin gerekli gördüğü bazı zorlayıcı cerrahi işlemlerde çene cerrahını muayenehanesine davet edecektir.

quote:

Orijinalden alıntı: 10010001

.Çekimden daha kolay geçti kanama ağrı şişme hiçbişey olmadı.

Doğrudur, diş çekiminden daha kolay ve çekim kadar zor bir cerrahi işlem değildir zaten...

• Ankara'da implant yaptırmak isteyen ya da implantla ilgili aklında soruları olan varsa bana ulaşabilir. 0 506 588 77 86 .
  • bagcılar medipolde Annem için iki implanta 5000 tl fiyat vermişler..

önerileriniz var mıdır ? fiyat yüksek geldi bana
  • Arkadaşlar güncel fiyatlar nasıldır? 7-8 ay önce yerli implantlar çıkacağı ve yarı yarıya ucuzlayacağı söylenmişti? Vaziyet nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:24 >
  • ali_öz A kullanıcısına yanıt
    Ali bey İmp fiyatı 600 dolar dişle birlikte 700 dolara biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Implat ömürboyu garanti belgesi ile birlikte 600 dolar arkadaşlar yaptırdım

• arkadaslar ankara ici bana tavsiye edebileceginiz bi doktor varmi implant icin .. ortalama 1 adet implantin fiyat araligi ne olmali ?? arti üzerinin dis kaplamasi ile birlikte kaca mall oluyor örnegin 8 implant yeterlimi bir insan icin 4 üste 4 alta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekilsef -- 9 Ekim 2014; 22:44:00 >
  • İnanınki 5 dolarlık çivi başka birşey değil ama insanların ihtiyacı var ve işe yarıyor. Neymiş Avrupada daha pahalıymış bu yalan avrupada pahalı olan implant değil işçilik, maaşlar kıyaslandığında oda normal,t.c de bir işçi 900 tl alırken Avrupada en az 10000 Euro alıyorlar. Umarım kök hücre tedavisi gelişir de bunlara ihtiyaç kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-48C19E19E

İnanınki 5 dolarlık çivi başka birşey değil ama insanların ihtiyacı var ve işe yarıyor. Neymiş Avrupada daha pahalıymış bu yalan avrupada pahalı olan implant değil işçilik, maaşlar kıyaslandığında oda normal,t.c de bir işçi 900 tl alırken Avrupada en az 10000 Euro alıyorlar. Umarım kök hücre tedavisi gelişir de bunlara ihtiyaç kalmaz
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:01:07 >
  • Strauman icin 2000 bin tl fiyat iyi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:19 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:03:42 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.