Şimdi Ara

kontrol panelsiz z5500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kontrol paneli bozulan arkadaşlar yada bir şekilde sub ı ayrı çalıştirmak isteyen arkadaşlar denemiş oldugum baglantı ile sorunsuzca çalıştırabilir , harici ses kaynagına baglayabilirler
    [ters baglantı vs.. gibi kullanıcı hatası durumlarında firmamız mesuliyet kabul etmemektedir]

kontrol panelsiz z5500

1 sag arka
    2 sub
    3 sol arka
    4 center ( orta )
    5 sol ön
    9 sag ön

6 7 8 ve 13 nolu pin ler ortak uç

dikkat edilecek hususlar sinyal girişi kesinlikle düşük tutulmalıdır ilk çalıştırmada mutlaka ses kaynagını mınımum seviyede tutun

eger kullanım ortamınıza baglı olarak aşırı dipses alirsanız sub sinyal girişlerine 10k trimpot baglamanız gerecektir bence herşartta bu şekilde baglantı en güvenlisidir

d-15 soket baglantı bilgisi hakkında verdigi fikir ile '' activ '' arakadaşımıza teşekkür ederim , kendisi de kontrol paneli sub dan ayrı çalıştırabilecek bir devre yapmıştır inceleyebilirsiniz

z5500 decoder panel mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 17 Ekim 2010; 23:06:54 >

• Pod'u çalışmayan ve arayış da olanlar için son derece faydalı bir konu tebrik ederim.
  • Forumdaki z5500 sub'ı almışsınız hayırlı olsun. Bende bağlantı yapamayacağım endişesiyle tereddütte kalmıştım elektronikçiye danışmaya gittim sub satılmış. Bu verdiğiniz gerçekten iyi olmuş çoğu arkadaşa yardımcı olur.
  • Merhabalar benimde kontrol center girişinde problem var subwooferda bu tam 8 v olan kısım şimdi o D-15 dediğin girişi değiştirmem gerek o parçayı nerden bulabilirim adı nedir?
  • Senden Allah Razı Olsun Cihazı Canlandırdım Gerçi İçindeki Köprü Diyottas Patlamış Onu Değiştirdikten Sonra Oldu Ama Oldu Ya Önemli Olan O Kontrol Paneli Hala Çalışmıyor Panel İçindeki Sigortalarıda Kontrol Ettim Ama Tık Yok
  • Arkadaşlar lütfen yardım esin z5500 üm var ilk çalıştıgında 5-10 dk herşey çok güzel sonra sanki elektrikler gitmiş gibi bütğn herşeyi kapanıyordu elektronikçi birisine götürdüm bunun kontrol paneli arızalı parçasını bulamayız dedi şimdi ben control paneli olmadan bu aleti nasıl çalıştırırım lğtfen yardımcı olun bana şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.