Şimdi Ara

Konserve ton balığı yenir mi? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
19.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam artık üniversitede olucağım için paramı dikkatli harcamam lazım. Aile evindeki rahatlığım yok artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Her şeyi bileceğim diye bir kaide yok hocam. Daha önce hiç lazım olmadığı için kullanmadım. Şimdi lazım oldu bende foruma sorayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Her şeyi bileceğim diye bir kaide yok hocam. Daha önce hiç lazım olmadığı için kullanmadım. Şimdi lazım oldu bende foruma sorayım dedim.
    Niciniz size yakışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Valla biz yaptıydık. Arkadaşlarının evi olanı vardır mutlaka. Ama dediğim yöntemle 5 kilo alman gerek. Ortaklaşa alırsınız onu da zaten.
    Bizde 2 hakkarili vardı adamlar iyi.temizlediydi valla helal olsun.

• Hart Hart yenir

• hocam ossurmak serbestmi bu konuda gür ve şiddetli bir sesle ossurabilirimiyim
  • zeytinyağlı olanı tercih edebilirsin, diğerlerine göre biraz pahalı lakin.
    Ucuz olsun dersen metroda 1 kg lık olanları da mevcut.
  • Askerde çok yemiştim. Sonuç olarak öldürmüyor, tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam suda bekletsem yağı çıkar mı?
    Suda bekletip zaman kaybetmeye gerek yok diye dusunuyorum, direk cesmenin altina tut yag mag balik malik kalmaz sen de kurtulursun biz de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ton balıklarında okyanus ve denizlerin kirliliğine bağlı olarak ciddi miktarda civa birikimi oluyor. Civa insan sağlığına çok zararlıdır. Tüketecekseniz çok nadir tüketin.
  • 1 kavanoz saralle alıp ekmeğe sürüp okula götürmek hem hesaplı hem mantıklı hemde daha lezzetli zira konserve balık hiç bişe benzemiyor😼

• Ne sazan avladın be

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Atmanı tavsiye etmem hatta balığın yağını süz üstüne limon sık sonra makarna ile karıştır ben o şekil'de yapıyorum ve izlediğim her yerde balığın yağını süzün ve kullanın diyor eğer sende spor yapıyorsan balığın yağını süzerek tüket daha sağlıklı
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. Teşekkür ediyorum

• 160gr dandanel konserve ton balığına 25gr Calve barbekü sosu, 1 tatlı kaşığı toz biber, 8-10gr Kishibori Shoyu soya sosu, 10gr Heinz ya da Tat ketçap koyup güzelce ezerek karıştırıyorsun. 2 dilim trabzon ekmeğinin iki yüzüne incecik heinz light mayonez sürüp bol miktarda taze iceberg marulu üzerine incecik kesip koyuyorsun. sonra hazırladığın ton balığı karışımını marulun üstüne döküp diğer dilimi üzerine kapatıyorsun.

Müptelası olursun dediğim gibi yapıp yersen.
  • Hep ton balığı olmaz arada sırada kutu sardalya veya arada bir konserve somon falan al konserve somonun tadına bakmadım daha ama güzel olma ihtimalı var.
    http://www.dardanel.com.tr/tr/urunler/somonlar/somon-konservesi
    https://www.hepsiburada.com/dardanel-sardalya-klasik-105-gr-pm-zydarom20101034

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.