Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OMRGZR , fenerbahceIi Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.139
Cevap
190
Favori
740.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım ben bu oyunu oynamayı unuttum.. yoksa attığım pasların hızında yada her pasın adama gitmesinde oyunun bir alakası yoktur.

• İcardiBaşkan kullanıcısına yanıt

Evet. Sunucular belirli günlerde ve belirli saatlerde aktif oluyor. Canınız isteyince girip oynayamıyordunuz. Dün güncelleme gelmiş ama açıp bakmadım.

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt

Pas seviyesi yardımı seviye 3'e alın. 2 ile oynuyorsunuz genel olarak herkes aynı sorundan bahsediyor. Seviye 1 zaten tamamen YZ kontrolünde olduğu için oyun nasıl isterse öyle gidiyor paslar.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

eve gidince deneyeyim teşekkür ederim. Attığım ortalar, yerden paslar, ara paslar bir süredir yerini bulmuyor. Onun dışında oyun kör dövüşüne döndü zaten arada kalan toplardan gol atıp gol yiyiyorum. Saçma bir hal almaya başladı iyice.

• 3 hesabın 2'sine son 9 olmadan verdi. Hatta bir tanesinde modric, rashford bilmem ne ne varsa çıktı. Son bir tane cenabet hesap kaldı ona hala 3 yıldız dayıyor, sonda verecek herhalde. :)

Becken baba öldüğünde beleş istedik versin diye, biraz uğraştırdı ama yine de verdi konami baba. Kötü kart da değil bana göre stoperde taş gibi oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt

Ben 2022'den elimde olanı yeni çıkana bastım tam doldurmaya yetmedi. 2 stoper daha bastım ancak tamamlandı. Bahaneyle özel yetenekleri de aktarmış oldum. Bu yeni kartın en büyük farkı hava topları. Eski kart neredeyse hiç hava topu alamıyordu. Bu kart maşallah Haaland gibi sıçrayıp her topa vuruyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

DOS'mu oynatıyorsunuz?

• ribery1905 kullanıcısına yanıt

hayır

• 16 top kala beckenbauer i verdi sonunda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 45 te verdi bana da
    (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

• Rashford iş yapıyor mu?boşa güç vermeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 24 Mayıs 2024; 23:38:59 >
  • Klasman maçlarına; Bu aralar 4-5 epic yanlarına a form kartlardan ekleyerek diziyorum 11'i. 3050 civarı bir takım oluyor. 5 ve 4'de seri galibiyetlerle baya verim aldım. 3 ve 2'de ne olur bilmiyorum.

Epic az fakat, Kadromda 200'e yakın 90- 97 arası kart var epic harici. Doğru taktikte kullanınca iş yaptığı oluyor.

• complete_ kullanıcısına yanıt
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Benim pas ayarı 3. Seviyede kalmış 2. Seviyeye aldım daha iyi oldu. Aslında hep 2. Seviyede oynardım ama 3 e nasıl geldi hatırlamıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ulan Gullit'i de iyice nerfledi adiler ya, bu kadar fark nasıl oluyor inanılmaz haftalar geçtikçe düştü gücü. Haa yine etkili ama nerde ilk haftadaki gullit.

Bu arada bombacı salah ceza sahasından ya direğe vuruyor ya da üstten dağlara taşlara gidiyor. Bombacıların en etkili olduğu yer ceza sahası içi çapraz herhalde diğer yerlerden oran düşüyor. Ulan potw fırsatçı golcü sf salah daha iyi resmen bu bombacı olandan tekrar ona döneceğim herhalde.

Herkes toplamış bu bombacıları ama ilk çıktığı zamanki gibi her vurdukları gol olmuyor. Rakiplerde kaç kere denk geldim. 15 şutta 1 tane gol oldu herhalde. Çoğunu kaleci tuttu yada direkt olarak dışarı gitti.

Adamlarda da başka oyun planı yok. Ver bombacılara uzaktan plase yap. Kapattın mı adamların önünü L2 ile şut bile atamıyorlar. Konami iyi söğüşlüyor bombacılar için coin alanları.

• Bu arada benim ps5 kolu analog cortladı herhalde ya. Sol analog yani yön tuşu koşarken aniden geri tuşu gibi algılıyor bi temassızlık var herhalde. Yani soldan sağa doğru gidiyorsun bir anda geriye dönüyor ama ben geriye falan çekmiyorum. Var mıdır kolaydan bir çözümü yoksa yeni kol mu gözüktü bana? Ulan 3.500 falan ya orjinali iş çıktı başıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 26 Mayıs 2024; 16:12:2 >

Dualsense kontrolcülerde klasik analog drift sorunu hocam, poransiyometre arızası

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt

Aynen brocum şimdi buldum bikaç video drift sorunuymuş. Yok mudur bunun bir çözümü acaba? Saat yönünde çevir diyen var, kimisi bişey sıkıyor içine temizlemek için. Biri komple söküyor kolları falan. Kolaydan hangisiyle çözeriz yoksa yeniden mi almak lazım

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.