Şimdi Ara

Komşum 911 turbo almış... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
6.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güle güle binsin de

passat 1.4 varken bilmiyorum ne derece doğru bir karar
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

plakasını gizlediğin çok iyi olmuş, aman sonra insanlar öğrenir falan çok kötü şeyler olabilir..

plakayı öğrenip ne yapacaksın?

araç benim değil veya samimi arkadaşımında diil plakayı öğrenip ne yapacaksın merak ettim açıkçası?

Sanki tramer sorgulaması yapacak

Hey Allahım ya, napacaksa işte plakayı.. Başka biri kendi aracını plakası açık foruma koysa ortalığı ayağa kaldırır..

Konuşmada 3. kişi durumundasın, bari olayı anla da bir faydan dokunsun. Anca yazın işte boş boş

Böyle mi kastın o 4500 mesajı

• Konuyu açan arkadaşa sesleniyorum, evden ne zaman çıkıyorsun? Evinde talibim.
  • Adam plakayı gizlemen iyi olmuş demiş.Diğeride atlamış ne yapacaksın plakayı diye.En diğeride dalga geçmeye çalışmış

Daha okuduğunu anlamayan insanlar birde dalga geçmeye çalışıyor.Bari dalga geçmeye çalışmada rezil olma dimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Adam plakayı gizlemen iyi olmuş demiş.Diğeride atlamış ne yapacaksın plakayı diye.En diğeride dalga geçmeye çalışmış

Daha okuduğunu anlamayan insanlar birde dalga geçmeye çalışıyor.Bari dalga geçmeye çalışmada rezil olma dimi...

bide üstüne 4500 mesajı böyle mi kastın diyerek 1200 tane mesaj kasmış
  • quote:

Adam plakayı gizlemen iyi olmuş demiş.Diğeride atlamış ne yapacaksın plakayı diye.En diğeride dalga geçmeye çalışmış

Yazdiği cumle dalga geçer gibiydi ondan tepki gosterdimde sana ne oluyorki atlamiş felan diyorsun benim hakkimda nereden bu samimiyet tanişiyormuyuz? Yazdiklarina dikkat et.
  • quote:

""plakasını gizlediğin çok iyi olmuş, aman sonra insanlar öğrenir falan çok kötü şeyler olabilir.. ""

aman sonra insanlar öğrenir falan çok kötü şeyler olabilir!?

Plakayı gizlediğin iyi olmuş derken apaçık dalga geçmeye çalışmış arkadaş, farkında değil misiniz? Sonradan yaptığı şey de bikaç kişi yüklenince hemen "kıvırmak" başka hiçbirşeyle açıklanamaz.

• İçinide görmek lazım.
  • Güzel olmuş, o paraya saçma sapan turk arabası almaktan iyidir. Görüntü ortada.
  • Mesajım bulunsun. Bayılıyorum böyle konulara, bi yerden sonra tartışma çıkıyor
  • Süper
  • Passatın fotoğrafları nerede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-boyasiz-cok-temiz-2003-turbo-42979931/detay şuna benziyor sanki

ilk sahibi adrenalin seviyormuş cidden.. shortshifter dan belli... boyasız demesi şaşırttı ama beni

komşuna hayırlı olsun valla
  • Komşuna söyle beklesin alıyorum RX8'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Komşuna söyle beklesin alıyorum RX8'i

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

ne komşular var. bizim apartmandaki en iyi araba golf. evlenmeden önceki sokağımızı hiç söylemeyeyim. en iyi araba 91 model tempra idi.

hahahahah
  • Komşu komşunun 911' ine muhtaçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

quote:

""plakasını gizlediğin çok iyi olmuş, aman sonra insanlar öğrenir falan çok kötü şeyler olabilir.. ""

aman sonra insanlar öğrenir falan çok kötü şeyler olabilir!?

Plakayı gizlediğin iyi olmuş derken apaçık dalga geçmeye çalışmış arkadaş, farkında değil misiniz? Sonradan yaptığı şey de bikaç kişi yüklenince hemen "kıvırmak" başka hiçbirşeyle açıklanamaz.

"kıvırma" konusunda herkesi kendin gibi mi sanıyorsun? plakasını merak etsem, plakası nedir diye sorarım sen rahat ol ki zaten aracın satış linki bile internette duruyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.