Şimdi Ara

Komedi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seinfeld,Friends,Himym,The Big Bang Theory,Two and a Half Man,Blue Mountain State,Shameless,2 Broke Girls,Chuck

izlediğim komediler bunlar. seinfeld,friends,himym,taahm,bms gibi birşeyler arıyorum ama yok. south park başladım ama bu 5'i kadar sarmadı

edit:bu konudan sonra Entourage ve It's Always Sunny In Phily 'ide bitirdim. yeni dizi arıyorum. bekar arkadaş grubu olan diziler seviyorum genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 13 Ocak 2016; 14:45:48 >

• Amerikan dizisi Married with Children ile İngiliz dizisi Yes Minister ve Black Books
  • Broklyn Nine-Nine
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresk17

Broklyn Nine-Nine

Ona baktimda sarmadi hic

@kampanyacı bakiyorum onlata teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ayrıca My Name Is Earl var onu yazmayı unutmuşum o da güzel komedidir.
    Dizibox veya Dizist sitelerinde bulabilirsin.
  • south park sarmadıysa family guy dene hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Rica ederim ayrıca My Name Is Earl var onu yazmayı unutmuşum o da güzel komedidir.
    Dizibox veya Dizist sitelerinde bulabilirsin.

married with children bana uyuyor.birde 90'larda geçmesini istiyodum dizinin. bu akşam izlerim bir kaç bölüm. ama katey sagal'ı Sons of Anarchy'deki karakterinden sonra bir komedi dizisinde görmek çok garip olucak benim için . diğer önerdiklerin az sezonluymuş şu ana kadar bms dışında hep uzun sezonlu komedi dizilerini izledim. kısa sezon komedi izlemenin pek taraftarı değilim

quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

south park sarmadıysa family guy dene hocam

gerçek insanlar istediğimden sarmadı yine arada sıkılınca izliyorum south park'ı

• Entourage
  • Hocam Family Guy candır tavsiye ederim kısa kısa zaten Himym friends gibi

• @kampanyacı ilk 10 bölümünü izledim married with children'ın ama diğer diziler kadar sarmadı.birde görüntü kalitesi çok kötü.aynı yıllarda çekilen seinfeld'in falan bu kadar kötü değildi

bütün izlediğim komediler bekar hayatı yaşayan zamanları hovarda geçen arkadaş grupları.birde bu dizi türk dizilerine çok benziyor. bizim diziler baya bundan çalmışlar.

Entourage ilgimi çekti birde ona bakiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

@kampanyacı ilk 10 bölümünü izledim married with children'ın ama diğer diziler kadar sarmadı.birde görüntü kalitesi çok kötü.aynı yıllarda çekilen seinfeld'in falan bu kadar kötü değildi

bütün izlediğim komediler bekar hayatı yaşayan zamanları hovarda geçen arkadaş grupları.birde bu dizi türk dizilerine çok benziyor. bizim diziler baya bundan çalmışlar.

Entourage ilgimi çekti birde ona bakiyim

Married with Children komedide bir klasiktir. Benim ilk izlediğim yabancı komedilerdendir.
    Şafak Sezer'in oynadığı Türk Malı adlı dizi ve Ege Aydan'ın oynadığı Evli ve Çocuklu adlı dizi bu diziden alıntıdır.

• up
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl kimsenin aklına gelmemiş ya. tabi ki friends den sonra yapılmış en güzel komedi, özellikle ilk 2 sezonu efsane. coupling
  • quote:

Orijinalden alıntı: turanugur

hocam nasıl kimsenin aklına gelmemiş ya. tabi ki friends den sonra yapılmış en güzel komedi, özellikle ilk 2 sezonu efsane. coupling

ona baktımda toplamda 28 bölüm. o yüzden başlamadım.uzun dizileri tercih ediyorum
  • quote:

quote:

ona baktımda toplamda 28 bölüm. o yüzden başlamadım.uzun dizileri tercih ediyorum

ingiliz dizileri hep böyle hocam, yoksa sherlock u da mı izlemedin. sherlock senede 3 bölüm çekiliyor ama dizi bildiğin efsane:) zaten sherlock'un sadece 1 bölümünde işlenen cinayetleri ve olayları amerikalı bir yönetmene verseler 1 sezonluk dizi çıkarır yeminle o zaman 7 sezondur devam eden başka bir diziyi söylüyorum.The IT Crowd :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanugur -- 14 Ocak 2016; 8:11:44 >

• quote:

quote:

quote:

ingiliz dizileri hep böyle hocam, yoksa sherlock u da mı izlemedin. sherlock senede 3 bölüm çekiliyor ama dizi bildiğin efsane:) zaten sherlock'un sadece 1 bölümünde işlenen cinayetleri ve olayları amerikalı bir yönetmene verseler 1 sezonluk dizi çıkarır yeminle o zaman 7 sezondur devam eden başka bir diziyi söylüyorum.The IT Crowd :))

izledim tabi ki.komedi dizilerinde uzun olanları tercih ediyorum. the it crowd a baktım konusu chuck'ın aksiyonsuz olanı gibi geldi. pek ilgimi çekmedi

six feet under,silicon valley,californication,rick and morty,ash vs evil dead ' i listeye aldım ama bunlardan californication dışında hepsi kısa diziler. californication ve six feet under'da shameless havasında geçiyor sanırım..

adam gibi sitcom kalmadı benim için izleyecek.hepsini bitirmişim

• the always sunny in philadelphia tavsiye ederim. Absürt bir komedi, birbirinden bencil arkadaşlar. Diğer sitcomlardan farklı bir tarzı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

the always sunny in philadelphia tavsiye ederim. Absürt bir komedi, birbirinden bencil arkadaşlar. Diğer sitcomlardan farklı bir tarzı var.

en son onu bitirdim
  • californication
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.