Şimdi Ara

kombi hakkında eca proteus plus blue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar benım bi sorum vardı siz uzman arkadaşlarıma izmir de yaşıyorum tesisat bağlatmayı düşünüyorum dogalgaz acentasından evim 90 mt ara kat .fiyat olarak 1300tl dedi
    bana önerdiği ECA Proteus Plus Blue kombi yeni cıktı dedi sizce alınabilirmi?kullanan arkadaşlar varmı?
     kombi hakkında eca proteus plus blue

• çevremde birkaç kişi 6aydır kullanıyor sıkıntı yaşayan yok,

özellikleri aşağıda

https://forum.donanimhaber.com/eca-proteus-plus-blue--120559252
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    tşk ederim sizce eca nasıl kombi olarak tavsiye edermisiniz?
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    Eca türkiyenin parlayan yıldızı,yerli şirket,parçası ve ustasını heryerde bulursunuz ayrıca ekstra garantide uçuk rakamlar yok 300lira civarında kombi 6yıl garanti olabiliyor öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tskler bilgiler icin benimde arastirdigima gore eski modellerdeki sorunlar bunda giderilmis yeni versiyon 2016 yaz donemi uretimiymis ama pek tutulmamis sanirim tabi kombi iyi olmali ama tesisatcilarinda isi bilen uzmanlar olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar baska tavsiyesi olan bilgisi olan varmi bu kombi hakkinda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2ay kullanımım sonucları 19 günlük fatura 66tl 2+1 ev için ideal herhangi bir sorun yasamadım sıcak suyu vermeside gayet iyi
  • benim evde 90 m2 2+1 bu modelin aynısı var ben aldığımda takılıydı tüm kış kombi açık kaldı en düşük derecede 1 aylık fatura 230 civarlarında geldi ben memnunum bir sıkıntı yaşamadım sıcak su biraz geç geliyor tabi hepsinde böyle
  • fiyatına göre güzel kombi lcd ekranı ve düğmeleri de güzel yapmışlar çevremde kullananlar memnun,
    yerli ve f/p kombi kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 13 Mart 2017; 19:4:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.