Şimdi Ara

kombi donması yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gün önce kombiyi kapatmıştim. Evde yoktuk. Bugün komşu aradı kombiden sular akıyor diye. Apar topar eve döndüm vanayı kapattım. Su Kombinin içinden yağmur gibi akıyordu. Daha önce de uzun süreli evde olmadığım zaman kombiyi kapatıyordum sorun olmuyordu. Servisi aradım kayıt açtılar ama en erken pazartesi gelirler herhalde. Büyük ihtimalle kombi dondu bana masrafı tahmini ne kadar olur. Kendimi en kötüye hazırlayim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardım edecek kimse yok mu?

• Dostum ya pompa bloğun yada eşanjörün çatlamış 250 ila 500 tl masraf çıkabilir

• Muhtemelen pompa 2. Eşanjör 1. Eşanjör bilimum suyun geçtiği kısımlar zarar görmüştür. Cihaz eski ise hic uğraşma değiştir derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafadalgiz

Muhtemelen pompa 2. Eşanjör 1. Eşanjör bilimum suyun geçtiği kısımlar zarar görmüştür. Cihaz eski ise hic uğraşma değiştir derim.

cihaz daha 4 yıllık. Sıfırı 1700 TL civarı galiba. Masrafı bu kadar olur mu ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

Dostum ya pompa bloğun yada eşanjörün çatlamış 250 ila 500 tl masraf çıkabilir

servis minimum 50 maksimum 400 TL gibi bir fiyat verdi telefonda. 400 sıkınti değil de bu limiti aşarsa degip değmeyecegi kafamda meçhul. bu işlemler uygulandıktan sonra randıman alabilir miyim kombiden.

• Donmus olan cihaz tam bir muallaktir. Nedenmi göremediğiniz yerlerinde de problemler yaratmış olabilir. Mesela pompa blogu der değiştirir iki gun sonra cihazınızda su basıncı kendiliğinden yükselmeye baslar aslında ikinci esanjorde donmadan dolayı zarar görmüştür. Ama farkedemezsiniz. Yada 1 eşanjöre giden bakir borular deforme olmuştur ilk etapta bisey olmaz sıcaklığı gördüğü anda onlarda kacak yapmaya başlaya bilir. Açıkçası donmus cihaz benim için pimi çekilmiş bomba gibidir. Tamirine pek gitmem astarı yüzünden pahalı çıkıyor coguzaman. Karar sizin tabi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.