Şimdi Ara

Kolpaçino en sevdiğiniz sahneler/replikler ? :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
45.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini cooperda arkada ganyötçü yanarken tam aydemir akbaş arabadan inerken g*tü el frenine takılıyor Biraz dha zorluo pantolon yırtılıo. İlerleyen sahnelerdede şafak sezere bak bak iyi bak donum olması bizzat kendi görünücek 50 yaşındayım dio
  • Abi içerde işemeli s*çmalı ayin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H^^ERO

quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

altın kapılarımız kan oldu tayfuuun

abi içerde işemeli sıçmalı ayin var canımı zor kurtardım

• Hüseyin adamları vurup tam kaçarken tayfun gelio ;

"Vay hüseyin ağbim gelmiş beaa/Şak/Abi noluo/Şaaak/ abi napıosun? Hüseyin : Sabriyle ikiniz beni tuzağımı düşürdünüz lan ikinizide karım yapıcam oğlumm karımmm"

• ilk 3 dakika
  • Film yeterince iyiydi, bilmiyoum yani bu senaryoyu hollywood yapsaydı bu kadar laf sokanlar o zaman yere göğe sığdırmazdı diye düşünüyorum.
  • ee fazla böbürlenmiyceksin özgür onu çekerim bunu çekerim diye
  • Tek başına tribün
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

Film yeterince iyiydi, bilmiyoum yani bu senaryoyu hollywood yapsaydı bu kadar laf sokanlar o zaman yere göğe sığdırmazdı diye düşünüyorum.

Doğrudur hocam, ya zaten bu eleştirenlerin kaçı filmi izlemiştir ki?
    Büyük çoğunluk izlemeden sallıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: compitir

quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

Film yeterince iyiydi, bilmiyoum yani bu senaryoyu hollywood yapsaydı bu kadar laf sokanlar o zaman yere göğe sığdırmazdı diye düşünüyorum.

Doğrudur hocam, ya zaten bu eleştirenlerin kaçı filmi izlemiştir ki?
    Büyük çoğunluk izlemeden sallıyor

Katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Kolay gelsin arkadaşlar bir sorum olacaktı... Şafak sezer ile aydemir akbaş villanın önünde dövüşüyolar ya... Orada şafak sezer siz kim oluyosunuzda bana vuruyosunuz siz kimsiniz laaaaaaaan diye bağırıyor ve bunu kovalıyorlar :D orada çok afedersiniz.. A.ına kodumun oğlu diye bağıran kim bi söylermisiniz.....

Şafak sezer :)
  • Altın kapılarımız kan oldu Tayfuuuuunnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: T Ü R K

Filmi izleyenler en çok güldüğü replikleri/sahneyi yazarsa izlemeyen arkadaşlara bi cazibe olur

Ganyötçünün cin çağıran gençlerin evine üstünde yangın söndürme tüpünün tozlarını silmeden eve girip tam cin çağırdıkları sırada içeri girip sigara istemesi sonrada aydemir akbaşa abi çok garip bi ayine rasladım içerde işemeli sıçmalı ayin yapıyorlar

Sizdende bekliyorum

Adam gibi güldüğüm bir bu sahnesi varGeri kalanı uyduruktu zaten.

@Simon_Adebisi
    "Topluyorlar parçaları genç mi yaşlı mı görecez"O nasıl olacak yav parçaları birleştirip yapboz mu yapacaklar

• Ben bilmemm bü...ğüm bilir oğluum:D
  • bence recepden daha komikti inşallah ikincisi de gelir o kek yiyen abi de süperdi ayrıca şu replikde güzel

baban seni yapacağına keşke dışarı bo....saymış
  • hani eşrefti heralde olen adam o ölüyorya adam diyor

ben eşref abinin b.kunu yerim b.kunu koptum oraya ya
  • En komiği ali sürmeliyle hakan uralın adamlarının çarpışmasında hepsinin aynı anda k.temizleme makinasına girmesi

Ben ekrem abinin b.kunu yerim b.kunu

hakan uralın ben hiç bu kadar yavşağı bi arada görmedim
  • Arkadaşların zoruyla(Daha doğrusu ben yokken almışlar bileti) girdik filme. Buraya kadar bir şey yok ama filme kızlarla gitmiştik.(!) O kadar küfürü duydukça ben yerin dibine göçtüm.

Ama güzeldi ya film. O kek yiyen eleman koparıyordu.
  • Nerdesin?
    -İşim var.
    Abe i..na ne zaman arasam işin var diyorsun nerde senin vergi levhan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.