Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
325
Favori
600.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aliexpress. Maske teli yazın çıkar.dikkat yapışkanlı olandan alın.yapışkan olmayanlar kendin yap maskeler için.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 10 Nisan 2021; 15:44:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arenin yeni telli maskesi çok güzel olmuş, mediguardtan sonra are ile devam edeceğim. Arenin iç kumaşı mediguard gibi yumuşak pamuklu değil, iş nedeniyle günlük tıraş olduğum için beni rahatsız etmiyordu, yumuşak kumaşın hissiyatı daha güzel. Are acaba ondan da bir yeniliğe gider mi?

• sarkat kullanıcısına yanıt

Are medikal disindakilere mesajla sorup ancak oyle teyit edebilirsiniz.

• Era c200 maske aldım 50 li 75 liraya geldi. Sonra hepsiburada kendisi 75 e indirdi sanırım. Ben fiyat performans olarak beğendim. Burada beğenmeyip maske olduğu için iade edemeyen kişilerden satın almayı bile düşünüyorum.

1 Yılı geçtik. Canı burnunda, covid hastaları ile muhatap olan kişilere temin edilen maskeleri görseniz oturur ağlardınız. Sadece bir sevkiyatta goodcare geldi. Gelen en kaliteli maske oydu. Verilen ffp2lerin üreticisinin googleda bile çıkmaması mı dersiniz, telsiz maske bile verildi maalesef. Birçok arkadaş kendi maskesini temin etti satışlar serbestleyince. Yani kendi çalışanına meltblownsız tül üreticinin ürettiği maske ile koruma sağladılar. Velhasıl era200 ünü beğenmeyen kişiler ulaşabilir. Doğrudan hastayı entübe vs ederken kullanılacak kadar ffp olmasa da en azından 24 saat en yüksek riskli kişilerle yan yana olurken cerrahi maske yerine kullanmak için güzel.

• İlk partide ipler uzundu ve gergin degildi. Sonra dar kalip yaptilar ama kutuda, isimde, beden vb. gorsel olarak bir sey yazmiyor. Sadece dar kalip dedikleri ipleri kisa olanda baski sol yanak uzerine yapilmis.

Maskeye gelirsek burda dar kaliptan bahsedecegim zira digeri burdaki bircok kisnin de sikayet ettigi gibi guvensiz.

C200 2. versiyonunda ipler ideal, maskenin yuze oturmasi guzel velakin burun teli çok sert, sivri.

Şekil almiyor bastirirsaniz burnunuz agriyor ve bir sure sonra burun uzerinden hava kacirmalar basliyor. Tel de halledlilirse fiyati da dusunulurse ideal.Ama o telle alinmaz.

Maske bilincinin olmadigi, dogru maskenin niteliklerine bu konuda yazanlar kadar hakim olmayan bircok kisi icin ideal maske genelde hava kacirsa da rahat ettiren, yuze oturmasa da kolay nefes aldiran oldugundan eksi yonler dile getirilmiyor.

• DR larda satılan CLK maske bence piyasadaki en kalitelisi. Hem gerçek Meltblown lu, hem de lastiği çok rahat.

• Evony maske yeni siyah modeli ile yeşil modeli kıyasladım arkadaşlar alacaklar boşa para vermesin inceleme linkihttps://www.youtube.com/watch?v=z38xTYzZ_xo&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Merhaba. Alvent cocukmaskesi geldi. Yanındaki kendine aldığım ma350 olan.
    Kızım 5.5 yaşında ve zayıf. Ona biraz büyük oldu hafiften. Ama maskeni. Son bandını amcmadan kullanırsanız daha iyi olur. Yuze daha iyi oturur.
    Bizim ufaklık bir senedir kreşe gitmiyor. Yani doğru düzgün maske takmadı hiç. O yüzden yuİndeyen resim çekemedim. Seneye akşama kadar nasıl takacak bu maskeleri hiç bilmiyorum. Umarım eylüle kadar salgın azalmış, nüfusun çoğu aşılanmış ve belki de en önemlisi insanlar bira,Z daha duyarlı hale gelmiş olur

• Hocam sanopakı da test etme durumunuz olabilir mi?
  • Salgin 2-3 sene sonra biterse sansliyiz. Bu virusun degisik versiyonlari gelicek-gidicek. Bazi aylar rahatlanicak sonra yine bunaltici aylar mevsimler gelicek. En filtersiz ve gercekci buldugum bilim adamlarinin aciklamalarindan benim anladigim bu. Dolayisi ile maske konusu da daha cok degisir. Topluma gelince, suan neyse yine o sekilde devam eder.

Benim vefat edenleri saymazsak en cok uzuldugum cocuklarimiz ve genclerimiz. Bu cocuklar nasil okuyacak. Neyi riske ederek okula gidecek ve velileri nasil rahat uyuyacak ? Bu is birkac nesil gelismis asi ve ilaclar ile cozulene kadar butun sistem bozulacak. Cozulmez ise zaten hepimize gecmis olsun. Dunya bambaska bir sekle girer.

• Arkadaslar merhaba bu renkli are
    Maskelerde ne taraf dista kalicak distan bakinca are yazisi okunacak sekilde mi.

• mp_albatros kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gündür are kullanıyorum. Evony ile bir bağım oluştur herhalde ara ara evonyi arıyorum.

Koruma açısından evonyden daha iyi olduğunu hissetiriyor ancak içeride çok fazla havayı tutuyor ki bir müddet sonra sağdan soldan yukarıdan aşşağıdan taşma yapıp, kayma oluyor. Yan tarafları bir tık daha geniş, beklerdim.

Bir 50 adeti kullanayım. Son kararımı vereceğim. Tam içime sinmedi.
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar mutlushop mağazası özel olarak istemezseniz eski tel olarak gönderim yapıyor. Ben hepsiburada üzerinden 2 kutu beyaz 1 kutu mavi olarak sipariş verdim ve mavi olanı eski tel olarak geldi. Hepsiburada üzerinden satıcıyla iletişim kurulamadığı için tel durumunu belirtememiştim. Müşteri memnuniyeti için belki değişim yaparlar diye n11 üzerinden iletişim kurdum kendileriyle. Fakat jelatini açıldığı için değişim yapamayız dediler. Açılmadan eski tel olduğunu nasıl anlayacaksak.
    Tavsiyem Are Medikal satıcısından alın her durumda adamlar yardımcı olup değişim yapıyorlar. Mutlushop için 1 kutu maske müşteri memnuniyetinden daha önemliymiş onu anladık.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruze_can

Arkadaşlar mutlushop mağazası özel olarak istemezseniz eski tel olarak gönderim yapıyor. Ben hepsiburada üzerinden 2 kutu beyaz 1 kutu mavi olarak sipariş verdim ve mavi olanı eski tel olarak geldi. Hepsiburada üzerinden satıcıyla iletişim kurulamadığı için tel durumunu belirtememiştim. Müşteri memnuniyeti için belki değişim yaparlar diye n11 üzerinden iletişim kurdum kendileriyle. Fakat jelatini açıldığı için değişim yapamayız dediler. Açılmadan eski tel olduğunu nasıl anlayacaksak.
    Tavsiyem Are Medikal satıcısından alın her durumda adamlar yardımcı olup değişim yapıyorlar. Mutlushop için 1 kutu maske müşteri memnuniyetinden daha önemliymiş onu anladık.

Yeni tel hangi aydan sonraki üretimler acaba?

• controlf5 C kullanıcısına yanıt
    Onu bilsek bile kutuların tarihi farklı olabiliyor. Eski basım kutuları kullanıyorlarmış çünkü

• controlf5 C kullanıcısına yanıt

Önceki sayfalarda bahsi geçmişti, yanılmıyorsam 3. ay üretimler yeni telli seriymiş. Ancak maskeler yeni seri olsa da eski seriye ait kutular da (2. ay gibi) kullanılmış. Bu yüzden 2. ay üretimli kutuların hangisi yeni seri, net bir şey söylemek zor, ARE ile irtibata geçip öğrenilebilir net olarak, diye düşünüyorum.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    En garantisi Are medikalin kendi mağazalarından almak bence. İnternetten alırken buna dikkat edersek sorun çıkmaz, çıksa bile hemen çözüyor adamlar.

• cruze_can C kullanıcısına yanıt

Evet, 24 Marttaki siparişimi ARE web sitesinden vermiştim, yeni telli olmasını rica ederek, öyle geldi. Aynı zamanda Are Medikal Trendyolda da satış yapıyor; hatta birkaç gün önce 2 ürün alınca sepette 10 Lira indirim vardı Trendyol tarafından. Oradaki kampanya da takip edilip, oradan sipariş geçilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

Era c200 maske aldım 50 li 75 liraya geldi. Sonra hepsiburada kendisi 75 e indirdi sanırım. Ben fiyat performans olarak beğendim. Burada beğenmeyip maske olduğu için iade edemeyen kişilerden satın almayı bile düşünüyorum.

1 Yılı geçtik. Canı burnunda, covid hastaları ile muhatap olan kişilere temin edilen maskeleri görseniz oturur ağlardınız. Sadece bir sevkiyatta goodcare geldi. Gelen en kaliteli maske oydu. Verilen ffp2lerin üreticisinin googleda bile çıkmaması mı dersiniz, telsiz maske bile verildi maalesef. Birçok arkadaş kendi maskesini temin etti satışlar serbestleyince. Yani kendi çalışanına meltblownsız tül üreticinin ürettiği maske ile koruma sağladılar. Velhasıl era200 ünü beğenmeyen kişiler ulaşabilir. Doğrudan hastayı entübe vs ederken kullanılacak kadar ffp olmasa da en azından 24 saat en yüksek riskli kişilerle yan yana olurken cerrahi maske yerine kullanmak için güzel.

Era neden beğenilmiyor?

Bende aldım ve memnunum.Bildiğim kadarıyla firma,daha önceden de maske işi yapan bir firmaydı.

İçinde bulunduğumuz dönemde risk çok arttığı için cerrahi maske yerine N95 maske kullanmaya başladım.

Alvent ve Era denedim şimdilik Era'dan fiyat-performans olarak memnunum.

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.