Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
319
Favori
604.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala roll maske içeriğiyle ilgili bilgi alamadım.meltblown kumaş varmı ne nedir belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    Var

• Tek tek paketli roll maske bu satıcı satıyor. 2 kuru 80 adet roll + 1 paket medi mask. Medimaskta dmc medikal ürünü ve sitesinde meltblown olduğu yazıyor.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• son zamanlarda Morven marka maske alıp kullanmış olan varmı? kalitesi çok düştü vs diyorlardı yorumlarda ama onlar acaba asıl satıcısından/ürteticisinden almamışlarmıdır? varsa kullanan yazarsa sevinirim. 200 tanesi 80e geliyor alıp deneyesim var
  • Yanları en iyi kapatan maske hangisidir. Şu an Evony var kullandığım, yanları tam kapatmıyor, tam kapatsaydı ondan devam ederdim.

• maicole kullanıcısına yanıt
    benim kullandıklarım arasında b-good var
  • poligow kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta önce almıştım memnun kaldım 3 kat orta kat kalın gerçekten meltbrown mı bilmiyorum nefes alıp verirken şişip iniyor yani olması gerektiği gibi burun teli biraz daha iyi olabilirmiş burun tarafından nefes verirken hafif hava gidiyordu ama internette genel olarak lastiklerin koptuğundan bahsediyorlar bende sıkıntı olmadı önceden olan bi sorunmuydu yoksa yüz yapısıylamı ilgili onu da bilmiyorum

• N11 de guven42 satıcısından aldığım maske geldi. İçinden bir eczane faturası da çıktı. 5li paketler halinde kutulanmış. Satıcı Konyada. Dün sabah sipariş vermiştim bu gün öğle vakti geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray.0636

Ben 2 hafta önce almıştım memnun kaldım 3 kat orta kat kalın gerçekten meltbrown mı bilmiyorum nefes alıp verirken şişip iniyor yani olması gerektiği gibi burun teli biraz daha iyi olabilirmiş burun tarafından nefes verirken hafif hava gidiyordu ama internette genel olarak lastiklerin koptuğundan bahsediyorlar bende sıkıntı olmadı önceden olan bi sorunmuydu yoksa yüz yapısıylamı ilgili onu da bilmiyorum
    teşekkürler hocam siparişi geçeyim o halde. tanesi 0.4 daha düşük olmz herhalde +yazdan sonra gene fiyatları şişebilir bunların

@maicole, hocam isterseniz şu kafanın arkaya takılan plastik zımbırtılardan deneyin. maskenin gerginliğini ayarlayıp yanların komple kapanmasını o şekilde sağlayabilirsiniz

• Dostlar kolonya ihtiyacımız var, arabada evde işyerine kullanıyoruz hızlı tükeniyor. 2 litre nereden nasıl uygun 80derece olmak koşulu ile alabiliriz yardımcı olur musunuz?

• Nereden bulunuyor o plastik zımbırtı, aldı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Nereden bulunuyor o plastik zımbırtı, aldı var mı?
    maske bağlama aparatı diye arayın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poligow -- 25 Ağustos 2020; 20:16:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dostlar kolonya ihtiyacımız var, arabada evde işyerine kullanıyoruz hızlı tükeniyor. 2 litre nereden nasıl uygun 80derece olmak koşulu ile alabiliriz yardımcı olur musunuz?
    İstegelsin adresinde varsa şuan uygun.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145217997
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3p3

Bence borel alma el antiseptigi al roll marka olabilir

Alıntıları Göster
    Arkadaslar bu yaziyi Twitter'dan aldim geçerlilik payi ne kadar bilmiyorum fakat bende uzun bir zaman borel kullandım fakat son zamanlar alerji yaptı bıraktım uzerinde antibakteriyel el dezenfektani yaziyor o yüzden virüslerle ilgili kuşku bırakıyor .Eyyup Sabrı Tuncel Labs da var elimde uzerinde viruslerde etkilidir diyor fakat sitede hangi virüsler olduğu belirtilmiş covid19 virüsü yok yada ordaki virüs çeşitlerinden birine giriyormu bilmiyorum ben alırken antiseptik olup olmadığına dikkat edeceğim.

• arkadaşlar evony ile goodcare'in arasında fark var mı?
  • Roll antiseptik yazıyor bunlardan birini alsam roll tercih ederdim

• m3p3 M kullanıcısına yanıt
    Dezenfektan ya da antiseptik etki ettiği virüse göre sınıflandırma değildir. Aşağıda detaylı açıklama var.

bilheal.bilkent.edu.tr
    Bilkent Universitesi - Saglik Merkezi
    http://bilheal.bilkent.edu.tr/aykonu/ay2010/nisan10/dezenfektan.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 25 Ağustos 2020; 20:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Dezenfektan ya da antiseptik etki ettiği virüse göre sınıflandırma değildir. Aşağıda detaylı açıklama var.

http://bilheal.bilkent.edu.tr/aykonu/ay2010/nisan10/dezenfektan.htm
    Hepsini okuyamadim fakat şu kisim dikkatimi çekti
    Dezenfektanlarla antiseptikler arasındaki en önemli fark, antiseptiklerin yalnızca canlı dokuya uygulanabilir olmalıdır.
    Dezenfaktanlar hem canli ve cansiz yuzeye uygulanir anlami çıkıyor saglik açısından antiseptik daha uygundur diye yorumladım
    Amacim konuyu uzatmak değil doğruyu fikir alışverişinde bulunarak bulmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3p3 -- 25 Ağustos 2020; 21:2:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

İstegelsin adresinde varsa şuan uygun.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145217997

Alıntıları Göster
    Bu işlere biraz uzak biri olduğum için kampanyaları beceremedim anlayamadım, detaylı anlatır mısınız?

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.